Wypadanie włosów

napisał/a: nika81 2007-02-02 14:24
Ja mam problem z wypadającymi włosami już od kilku miesięcy. Skrzyp brałam przez cały ten okres i niestety nie było nawet najmniejszej poprawy ani na włosach ani na paznokciach :(
Chciałam wypróbować teraz ten szampon, może to coś da.
Marusiu przybywaj!!!
napisał/a: Klusia 2007-02-03 13:46
Najlepsze na wypadanie włosów jest zażywanie SkrzypoVita - kupiłam już drugie opakowanie, a włosy podczas kuracji i po niej są lśniące, mocne i nie wypada ich nawet 20 dziennie. Serio sprawdzone na mnie i naprawdę skuteczne POLECAM
napisał/a: wiolisia 2007-02-04 17:22
w jakiej cenie jest ta SKRZYPO VITA?????????
napisał/a: angelaxxx 2007-02-04 21:38
wiolisia napisal(a):jakiej cenie jest ta SKRZYPO VITA?????????

no ja tez jestem ciekawa. a na paznokietki tez pomaga??
napisał/a: kasia_b 2007-02-05 17:14
Ostatnio kupiłam zestaw - skrzypovita - tebletki na miesiąc kuracji ( a najlpeiej podobno 3 miesiące pobrać) w zestawie z gratisowymi kremem do rak i do buzi olivea - super kremik :D za zestaw zapłaciłam 18zł
angelaxxx na paznokietki też działa - wzmacnia napewno
napisał/a: Kinia 2007-02-05 17:26
mozna najwyzej brac 3 miesiace skrzyp (i inne co go zawieraja) bo pozniej zle dziala na nerki i w ogole przestaje dobrze dzialac
napisał/a: kasia_b 2007-02-05 17:44
Kiniu możliwe możliwe - nie będę się spierać bo expertem nie jestem
napisał/a: Kinia 2007-02-05 18:02
ja koncze w tym roku farmacje moze nie wiem wszystkiego ale to wiem...(chociaz tyle)
napisał/a: kasia_b 2007-02-05 20:05
dobrze,że chociaż jedna z Nas jest tu trochę expertem
ale co do specyfików na wypadające włosy - sprawdzony to merz special - brat po operacjach i narkozach miał mocny problem ale po 3 fiolkach włosy naprawdę zaczęły być gęste aż się sama zdziwiłam. w prawdzie drogi trochę ten specyfik ale zadziałał na brata i moją koleżankę też, która tego używała.
A co do specyfików na porost włosów to rozmawiałam kiedyś z pewną fryzjerką na temat ampułek vichy i powiedziała mi, że owszem są dobre ale niestety tylko wtedy kiedy sie je używa a po odstawieniu włosy ponownie zaczynały wypadać - lek działa na zasadzie lekkiego uzależnienia więc raczej nie polecała tego specyfiku. A szampon można używać ale nie gwarantuje, że będzie specyfik działać
napisał/a: Kinia 2007-02-05 20:11
Ja tez wlasnie biore Merza, jest tam 60tabl i kaza brac po 2 dziennie a tak naprawde 1 tabl zawiera dzienne zapotrzebowanie organizmu na witaminy wiec ja biore po 1 i do tego ta cena a tak mi starczy na 2 miesiace
napisał/a: nika81 2007-02-06 12:42
Ile kosztują te tabletki Merza? I ile ich jest w opakowaniu? Może to na mnie podziała, bo skrzyp ani troszkę nie pomogł a brałam go przez trzy miesiące :(
napisał/a: kasia_b 2007-02-06 19:45
Merz to ponad 40 zł w zależności od apteki od 38 zł do 46 zł w moim mieście, tabletek jest chyba 30, na miesiąc kuracji