Wypadanie włosów

napisał/a: samsam 2006-10-13 14:30
Zamieść swoje zdjęcie. Jestem bardzo ciekawa, jakie masz włoski.
napisał/a: Kaira86 2006-10-13 14:44
chcialam zamiescic ale mi to nie wychodzi bo obiecalam juz wam dawno zdjecie z moim brzusiem...no i nie wiem jak sie z komputera wkleja zdjecia...
napisał/a: Marusia 2006-10-13 16:15
Kaira- w dziale Inne jest specjalny temat dotyczący wklejania zdjęć.

A co do włosów- teraz nic z nimi nie robię, a jakby mniej ich wypada :)
napisał/a: atka83 2006-10-13 16:24
Ja mam bardzo gęste włosy,więc jest z nimi nielada problem jak ide do fryzjera,cięzko się układają.
napisał/a: Madziulka1 2006-11-03 16:17
Mam problem z wlosami. Zaczely one strasznie wypadac! Sa one dlugie ale regularnie je podcinam. Uzywam szamponow i odzywek dobrych renomowanych marek ale to nic nie daje. Staram sie codziennie jesc owoce zeby dostarczyc organizmowi witaminy.Podczas mycia wypada ich mnustwo! Codziennie na panelach w domu rowniez nie mniej ich znajduje.Wiem ze codziennie wypada okolo 100 wlosow ale moje wypadaja chyba ze zdwojona iloscia! Znacie jakis dobry sposob zeby przestaly tak wypadac??
Acha! Farbuje wlosy 2 moze trzy razy w roku. Wiec to chyba nie przyczyna wypadania.
napisał/a: angelaxxx 2006-11-03 16:23
Ja mama dokładnie ten sam problem! Z tym ,że ja wyciągam je garściami po parę razy dziennie!
napisał/a: Madziulka1 2006-11-03 16:26
To wlasnie mialam na mysli :(
napisał/a: angelaxxx 2006-11-03 16:35
Takie stary sposób którego dawno nie robiłam to np. maseczka z jajka i cytryny. Kiedyś jak ją robiłam to mniej mi włosy wypadały! spróbuj napewno nie zaszkodzi to twoim włosom!
napisał/a: palika 2006-11-03 19:10
ehh i ja zaczelam sie ostatnio martwic.Wlosy wypadaja mi nie przesadzajac grubymi garsciami i mozna je znalezc doslownie wszedzie .Wszystkich domownik doprowadzam tym do szalu
napisał/a: Edek 2006-11-03 20:48
Czekaj, a robiłaś sobie poziom hormonów? To też częsta przyczyna wypadania włosów.

Zdaje się, że to braki męskich hormonów są odpowiedzialne! (zawsze problem z facetami )
napisał/a: Aga82 2006-11-03 23:21
Mnie bardzo zaczęły wypadać włoski we wrześniu, byłam załamana, zauważyłam nawet że zaczynają mi się robić zakola Poradziłam się w aptece i kupiłam tabletki REVALID, trzeba brać ok 3 miesiące, a koszt opakowania na 1 miesiąc to ok 45 zł, ale już po 1 miesiącu zauważyłam zmianę na +, polecam wszystkim. Wiem ze z tej samej serii można kupić także ampułki do wcierania.
napisał/a: palika 2006-11-04 09:05
Ostatnio wlasnie natknelam sie w internecie na opis tych preparatow.Mozna kupic tabletki,szampon,tonik i ampulki do wcierania.Chyba bede musiala zakupic ktorys z produktow,gdyz wypada mi coraz wieksza ilosc wlosow