Uzupełnianie włosów utraconych przez łysienie

napisał/a: Sadio 2011-06-03 18:52
Dziewczyny wiecie może coś na temat uzupełniania włosów u kobiet?? Z czym to się "je"?

Z góry dziękuję za informacje.
napisał/a: E-rka 2011-06-15 17:07
Sadio napisal(a):Dziewczyny wiecie może coś na temat uzupełniania włosów u kobiet?? Z czym to się "je"?

Z góry dziękuję za informacje.


Słuchaj wszystko zależy od rodzaju łysienia, stopnia wypadania włosów. Tak na sucho niewiele da się powiedzieć, z tego co wiem, są firmy specjalizujące się w uzupełnianiu. Może jeszcze jest za wcześnie żeby uzupełniać? Powiedz coś więcej lub pisz prywatnie wtedy będziemy mogły więcej poradzić.

Wiem że to niewiele, ale mam nadzieję że się przyda.

Pozdrawiam
E-rka
napisał/a: Sadio 2011-06-17 15:24
Mam łysienie plackowate, niezbyt zaawansowane, widać lekkie prześwity... Martwie się tym bo z czasem bedzie jeszcze gorzej...

Czy jest jakaś nadzieja? :(
napisał/a: Iria 2011-06-17 15:55
Sadio, a słyszałaś/czytałaś o zabiegu Regeneris - z użyciem osocza bogatopłytkowego? Wiem, że w ten sposób leczy się łysienie typu męskiego, niestety nie wiem jak to wygląda u kobiet, ale może warto wybrać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej?
napisał/a: Sadio 2011-06-20 17:54
Nie słyszałam o takim zabiegu... Jestem po wizytach u dermatologa, złudzeń na cudowne odzyskanie włosów nie mam dlatego zainteresowałam sie uzupełnianiem. bo prześwity stają się coraz bardziej widoczne i to mnie martwi.
napisał/a: Iria 2011-07-07 19:02
Sadio, w takim razie poleciłabym ci konsultację w placówce zajmującej się medycyną estetyczną.
Łysienie i ubytki włosów leczy się tam za pomocą mezoterapii igłowej lub wyżej wymienionego zabiegu Regeneris.
Konsultacja taka zazwyczaj jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje, przynajmniej tam, gdzie ja pracuję.
napisał/a: GrażynaB 2011-07-13 14:02
Sadio napisal(a):Dziewczyny wiecie może coś na temat uzupełniania włosów u kobiet?? Z czym to się "je"?

Z góry dziękuję za informacje.

Witam. Jeżeli masz problem z przerzedzeniem włosów na czubku głowy to wpisz sobie w google Niechirurgiczne zagęszczanie włosów i pokarzą Ci się salony fryzjerskie, które się tym zajmują. Takie salony są w Katowicach, Warszawie i w Bielsku Białej. Uzupełnienie polega na dołączeniu włosów, które są zamocowane na specjalnej siateczce i związaniu jej z Twoimi włosami. Efekt doskonały . Poszukaj tez w wizytówkach firm na forum.GrażynaB.
napisał/a: E-rka 2011-07-27 13:38
Hej, przepraszam że tak długo... Na pewno warto żebyś poczytała o samym ŁP i sposobach walki z nim, a pamiętaj że zawsze walczyć się da i nie można się poddawać Są specjalne fora zajmujące się tematem.

Inny temat to walka z ŁP, jeśli jesteś z Wrocławia to czytałam o klinice zajmującej się niechirurgicznym uzupełnianiem włosów, konsultacje z tego co się orientuje raczej drogie nie są, a dowiesz się dokładnie jakie masz możliwości. Nie pamiętam czy robią wizualizacje w cenie, ale warto zapytać też o to. Na pewno warto zrobić analizę pierwiastkową włosów i inne badania np. na poziom hormonów, nadczynność tarczycy, trychologię itp. pozwoli Ci to ustalić co i jak robić dalej.

Pozdrawiam!

[ Dodano: 2011-10-06, 14:07 ]
Witaj,
Jak walka z łysieniem? :)

Nie wiem dlaczego w moim poście zmieniono Warszawę na Wrocław, ale może wkradł się jakiś błąd.
napisał/a: megiszon 2014-01-24 10:47
cała pociecha jest w tym że zajmują się tym już gabinety medycyny estetycznej, ale nawet nie chcę myśleć ile to mogłoby kosztować
napisał/a: kozik262 2014-10-29 14:53
Są specialne odżywki regenerujące włosy. Unikaj też wszelkiego typu farb i lakierów bo one niszszą wszystko. Jeśłi masz pieniądze są też jakieś zabiegi na wzrost włosów.
napisał/a: Aspazja1 2014-12-04 19:04
Aby zapobiec wypadaniu włosów możesz przyrządzić maskę z paru kropli nafty, żółtka i oleju. Taką maskę nakłada się na skórę głowy i włosy na godzinę przed myciem głowy. Zabieg mezoterapii skóry głowy stosuje się w leczeniu łysienia androgenowego i plackowatego. Zabieg jest skuteczny także w przypadku włosów słabych i potrzebujących odżywienia
napisał/a: membraska 2016-12-30 21:46
Polecam użyć kosmetyków, któe pomogą uzupełnić utracone włosy. Najlepsze sądzę są mikrowłókna. i dodatkowo jeśli się zdecydujesz od razu kupić kosmetyki z mikrowłóknami, które szczerze polecam bo sama ich używam :)