Torba / walizka podróżna

napisał/a: natalia.nm. 2013-02-28 09:24
KarolciaK DZIEKI

KarolciaK napisal(a):mam torbe na kolkach i z raczka do ciagniecia.tez woze 15-30 kg
to mi duzo ulatwia bo wizualnie nie wiedzialam czy wymiar ktory chce kupic sie sprawdzi i da rade zmiescic te 15-30kg Wyobraznia przestrzenna nie jest u mnie dobrym doradca hehe

Widze w opisie 'duża pojemność: ok. 70 l', a ta ktora chce kupic ma okolo 100 l wiec powinna byc ok. Sa i wieksze ale za duza tez nie bedzie dobra.
napisał/a: KarolciaK 2013-02-28 09:30
natalia.nm. napisal(a):
to mi duzo ulatwia bo wizualnie nie wiedzialam czy wymiar ktory chce kupic sie sprawdzi i da rade zmiescic te 15-30kg Wyobraznia przestrzenna nie jest u mnie dobrym doradca hehe

u mnie tez nie, jak poloze sterte ciuchow do spakowania na lozko to nie moge uwierzyc w to ze tyle tam sie zmiesci
jak mialam 30 kg to raz musialam uzyc tych workow prozniowych,w ktorych powietrze sie wyciaga odkurzaczem
napisał/a: natalia.nm. 2013-02-28 09:46
KarolciaK a wozisz tylko ciuchy w tej torbie? Bo dla mnie problemem sa zakupy kosmetyczne/jedzeniowe w drodze powrotnej. Ciuchy staram sie upchac do podracznego.

Jakos tak zawsze trudniej spakowac sie z powrotem hehe
napisał/a: KarolciaK 2013-02-28 14:18
natalia.nm. napisal(a):KarolciaK a wozisz tylko ciuchy w tej torbie? Bo dla mnie problemem sa zakupy kosmetyczne/jedzeniowe w drodze powrotnej. Ciuchy staram sie upchac do podracznego.

w jedna strone glownie ciuchy,a w druga to co Ty zakupy jedzeniowe i kosmetyczne,chociaz te drugie ostatnio mniej.
natalia.nm. napisal(a): Jakos tak zawsze trudniej spakowac sie z powrotem hehe

ja mam problem w obie strony jak lecimy ryanairem bo 15 kg to dla mnie malo
napisał/a: kasiek263 2013-03-02 10:20
KarolciaK napisal(a):ja mam problem w obie strony jak lecimy ryanairem bo 15 kg to dla mnie malo
oprócz tego masz jeszcze 10 kg bagazu podrecznego
napisał/a: KarolciaK 2013-03-02 13:37
kasiek26 napisal(a):
oprócz tego masz jeszcze 10 kg bagazu podrecznego

to i tak za malo wizzair ma duzo lepiej
napisał/a: viola2241 2013-12-16 13:05
Misiaq napisal(a):natalia.nm., walizka z metką nie zapewni Ci, że panowie z obsługi będą się bardziej o nią troszczyć Dodatkowo znane logo na walizce przyciąga wzrok, a kradzieże rzeczy z walizek się zdarzają, więc lepiej nie mieć markowej walizy


No dokładnie, z mężem raz doświadczyliśmy kradzieży walizki, Po wyjściu z samolotu udaliśmy się do autokaru który na nas czekał jakies 300m od lotniska - który miał nas zawieść do hotelu wraz z innymi wczasowiczami. Widziałam z okna autokaru jak mąż daje naszą walizkę facetowi który każdą torbę pakował do luku bagażowego. Stało tam kilka autobusów (parking jakiś nie strzeżony) sporo ludzi się tam kręciło i było generalnie zamieszanie. Po przyjeździe do hotelu (jakieś 15 km) okazało się że nie ma naszej torby podróżnej w bagażniku autokaru. Kierowca autobusu przyznał, że nic nie widział. Natychmiast udaliśmy się taksówką na ten parking bo myśleliśmy, że może gdzieś ona tam została. Niestety torby tam nie było . Walizka była droga i tym samym rzucała się w oczy - i być może właśnie dlatego ją skradziono. Więc lepiej przy wyborze torby podróżnej czy walizki nie należy sugerować się ceną lub marką bo jak widać można się na tym przejechać. W internecie jest naprawdę spory wybór tanich i dobrych toreb które spełniają taką samą funkcje jak te drogie kupione na pokaz
wesolakasia
napisał/a: wesolakasia 2016-10-31 23:32
Też szukam fajnej torby co ktoś poleci?
napisał/a: lilcia1 2016-11-03 17:00
Ja kupiłam teraz w wakacje na promocji bardzo fajną walizkę firmy Puccini, jest duża, pojemna, bardzo lekko jedzie, płaciłam tylko 240 zł
napisał/a: szyszeczkas 2018-02-02 15:11
Kosztuje zdecydowanie mniej niż piszesz, a w zasadzie masz w niej wszystko, zobacz - http://www.empik.com/eastpak-torba-podrozna-tranverz-m-kwiaty,p1109027927,sport-p I takie kolory są dużo lepsze od klasycznych. Dlaczego? Zrozumiesz to od razu po pierwszym locie - kiedy będziesz czekać na bagaż. 3/4 osób ma torby czarne. Niektórzy po kilka razy podnoszą czyjeś torby, zanim znajdą własną. Wy zauważycie swoją z daleka
napisał/a: agapowaga 2018-04-04 22:35
Dziewczyny, ja jakiś czas temu zamawiałam walizkę z https://bagazowo.pl .I jestem mega zadowolona bo jest dobrze wykonana i zamek jeszcze ani razu mi się nie zaciął, a dość często jej uzywam na zmianę z mamą. No i wzory mają takie ze kazdy się za mną ogląda:)