Szybkie odchudzanie

napisał/a: ddst1gs 2015-03-10 18:59
Od pół roku przeprowadzam głęboką renowację swojego interfejsu. Zaliczyłam laser, krio, ultradźwięki. Najlepiej działa na mnie kriolipoliza. Zrobiłam sobie brzuch, ramiiona, uda. po pierwszych przylozeniahg w ciągu miesiąca, wlasiciwie poltorej,zeszło mi 5 cm w pasie, po 6 cm w udach i po niecałe 4 cm w ramionach. za jedno przyłożenie zapłaciłam niecałą stówę.w sumie sporo tych przylożeń miałam, bo jestetm z tych grubokościstych, z tendencją do obrastania tłuszczem. Zrobiłam 3 serie zabiegów. zeszłam z 42 na 38. jestem meeega szczęsliwa. siostra mi pozazadrościła ale z hajsem słabo u niej, więc pytam was czy gdzieś w warszawie jest może krio taniej? ale tak, żeby zabieg nie trwał 15 minut. Swoją krio robiłam w Q Institute w Alejach, nawet próbowałam negocjować stawkę ale twierdzą że są najtańsi w wawce i teraz pytanie, czy rzeczywiście, bo może jest gdizes taniej? w końcu spora konkurencja. Szukałam na necie ale tylko czas straciłam, więc uderzam do was, bo forum to najlepsze źródło informacji :)

[ Dodano: 2015-03-17, 18:50 ]
Według mnie jak najbardziej, na zaparcia, odchudzanie najlepszy dobry błonnik, osobiście korzystałam z http://blonnikpokarmowy.info/ niesamowicie się u mnie sprawdzał !

[ Dodano: 2015-05-04, 21:00 ]
Chcesz schudnąć w zdrowy sposób? Brakuje Ci motywacji do regularnych ćwiczeń? Stwórz z My Fit Bro plan treningowy i żywieniowy dopasowany do Twoich potrzeb... Odpowiednie plany treningowe dadzą Ci świetne rezultaty w szybkim okresie czasu !

[ Dodano: 2015-05-13, 17:42 ]
Osobiście uwielbiam zdrowy tryb życia, dużo ruchu, http://www.jemiwiem.pl/ stosuje błonnik od dłuższego czasu i nie mam już wzdęć, mam lepsze samopoczucie i odnotowałam że schudłam 3 kg, naturalny błonnik pokarmowy to coś niesamowitego !
napisał/a: mareky 2015-06-30 14:59
Generalnie wiele zależy od genetyki i naturalnych predyspozycji odchudzającego. Można jeść i mieć przemianę i w sumie zawsze będzie trzymał linie.
napisał/a: malgosin33 2015-06-30 22:36
To prawda, ale szybkie odchudzanie jest niezdrowe i nieskuteczne - bo organizm jest w szoku i chce jak najszybicej nadrobić to co stracił jak tylko ma okazję
napisał/a: kamilnejman 2015-07-14 14:11
Witam moja zona ćwiczy z Pania Ewą Chodakowska i powiem, że są efekty
napisał/a: magdalenarto 2015-07-15 00:15
kamilnejman napisal(a):Witam moja zona ćwiczy z Pania Ewą Chodakowska i powiem, że są efekty


Nie ważne z kim ćwiczymy. Ważne aby się po prostu za to zabrać Ot i cała wielka tajemnica
napisał/a: ireena 2015-07-15 15:44
Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak szybkie odchudzanie. Żeby schudnąć, trzeba albo zmienić dietę, albo wziąć się za siebie i ćwiczyć, z czego to drugie jest ważniejsze. W zdrowym ciele, zdrowy duch i mało tłuszczu
napisał/a: essential1 2015-08-05 12:52
Nie da się szybko i skutecznie odchudzić.
napisał/a: muzungu 2015-11-05 18:03
essential napisal(a):Nie da się szybko i skutecznie odchudzić.


Może i się da natomiast efekt jojo będzie dotkliwy.
Jedyną drogą do długotrwałej utraty wagi jest regularne, zdrowe jedzenie i aktywność fizyczna. Żadne cudowne preparaty czy inne diety odchudzające nie dadzą takiego efekty jak samodyscyplina
napisał/a: dowal33-44 2015-12-18 21:45
Efekt jojo to jedno ale chodzi o sam uszczerbek na zdrowiu... najlepiej odchudzać się powolnie ale systematycznie.
napisał/a: Kompelia 2016-07-04 13:41
Szybkie odchudzanie? A czego nie na spokojnej powoli wprowadzać zbilansowaną dietę, jeść systematyczne posiłki co 3-4 godziny i nic przed snem (czyli 2 h)?

Ćwiczenia to tylko 30% wszystkiego. Najpierw dieta, która będzie nam odpowiadać. Najlepiej skorzystać z porady dietetyka i tyle. Niech ułoży czego i ile masz jeść. Wprowadzisz w życie powoli i za rok figura jak marzenie :)
napisał/a: mariiika 2017-01-23 14:01
Szybko to się nie da..chyba że chcesz żeby twoja skóra była obwisła, ew wrócić do wagi sprzed odchudzania ;)
napisał/a: raatsy 2017-05-12 11:01
Kiedyś bardzo szybko schudłam w krótkim czasie niestety po paru miesiącach waga wróciła do wcześniejszego stanu, więc uważam z takim drastycznym odchudzaniem, lepiej powoli, dieta, ćwiczenia, ja też popijam sobie wspomagająco herbaty od big-active, pyszna jest 4xsuper slim z yerbą, można zamiast kawy pić ;)