Sposób na gume do żucia :-)

napisał/a: koala19811 2008-02-20 19:16
Kiedy zdarzy Wam się usiąć swoimi ślicznymi dżinsikami lub innymi najlepszymi spodniami czy spódniczkami na gumę do żucia, bądź przyklei wam się nie wiadomo kiedy i niewiadomo skąd to najlepszym sposobem na jej usunięcie- jest włożenie tej rzeczy na jakis czas do zamrażarki- trudno powiedziec mi na jaki czas- trzeba po prostu sprawdzac co jakis czas czy da się ją juz odkleic- bo gdy guma zamarznie robi się twarda i mozna ją bezproblemowo odkleic- sprawdziłam juz nie raz!
napisał/a: attarrax 2008-02-22 09:25
A na duże rzeczy, które się nie mieszczą do zamrażalnika kładłam po prostu kawałki lodu i kawałek po kawalku sie to odklejało.
napisał/a: koralina1 2008-03-03 23:23
złota porada , a ja już chyba ze dwie pary dżinsów wyrzuciłam
napisał/a: evilgirl89 2008-03-04 16:12
dziewczyny świetne rady na pewno się przydadzą
napisał/a: ~gość 2008-03-04 20:12
koala1981, attarrax, robię dokłatnie tak, jak mówicie :D
polecam innym :)
napisał/a: cinkapooh 2008-08-14 22:26
Już to trenowałam - faktycznie polecam - sprawdzony sposób :D
uratowałam dzięki temu moje cudowne spodnie!!!!

cholerni przyklejacze gum
napisał/a: dwa.kapturki 2008-08-19 15:17
tylko trzeba to zorbic jak najszybciej po zaplamieniu, tfu zagumieniu.. bo pozniej guma spaja sie juz na kamień z materiałem
napisał/a: Misiaq 2008-08-26 18:34
ja pozbyłam sie gumy z moich spodni tak jak wybawia sie wosk - na gume trzeba położyć pergamin i zaprasować, guma przykleja się do papieru i odkleja od materiału!! polecam, spsób wyprubowany
cinkapooh napisal(a):cholerni przyklejacze gum

napisał/a: nie_zapominajka 2008-08-26 21:44
a jak tą gumę się już wcześniej wymęczyło? mam na dnie szafy takie spodnie, nie miałam sumienia ich wyrzucać. troche próbowałam ją już oderwać i teraz szczerze mówiąc wygląda gorzej niż wcześniej
napisał/a: Fragma_88 2008-08-27 09:04
No prosze jakie ciekawe przykłady (:

Ps.Zdarzyło mi się kiedyś kilka razy podklejać gumę hehe ale pod ławką w szkole hehe - Nie biczujcie mnie
napisał/a: Angela211 2008-09-04 11:50
Fragma_88 napisal(a):No prosze jakie ciekawe przykłady (:

Ps.Zdarzyło mi się kiedyś kilka razy podklejać gumę hehe ale pod ławką w szkole hehe - Nie biczujcie mnie


pod ławką to chyba każdemu się zdarzyło :D

A co do porad... szkoda, że tak późno zajrzałam tutaj.... wogóle nie szukałam w necie sposobu..., a pozbyłam się już mojego tegorocznego kostiumu kąpielowego ;-( ;-( dobrze, że już koniec lata....., ale w czym ja teraz na basen wyskoczę ;-(

A może ma ktoś pomysł jak odczepić gumę która niespodziewanie zapląta nam się włosy? jest jakieś wyjście poza obcięciem ich ???

pytam na przyszłość :D
napisał/a: Sky-blue 2008-10-30 17:36
wkładanie głowy do zamrażarki raczej odpada