snyyy

napisał/a: bezuśmiechu 2010-02-01 18:55
Nie miałam zielonego pojęcia gdzie wstawić swój temat więc z góry przepraszam jeśli jest w nie odpowiednim miejscu.

Mam problem ze snami (nie wiem czy dobrze odmnieniłam). Zawsze dużo mi się śni i są to sny bardzo konkretne, pamiętam najmniejsze detale. Nie ukrywam że lubie korzystać z SENNIKA. Ale co może oznaczać ósmy raz taki sen: jestem w ciąży, poród przebiega łagodnie prawie nic nie czuję, rodzi mi sie za każdym razem syn i to w dodatku zdrowy i taki słodziudki, wszyscy są szczęśliwi i ja również. W tym przypadku interpretacja z sennika mi już nie wystarcza. Nie powiem bo marzy mi się dzidzia i to nawet chłopiec no ale za młoda jestem Co myślicie o tym moim dziwnym przypadku??? Pozwalam Wam się śmiać do woli Tylko nie piszcie że sny tłumaczy się na odwrót
napisał/a: abunee 2010-02-01 19:00
bezuśmiechu, sny zazwyczaj odzwierciedlają to co siedzi nam w głowach, nawet jeśli do końca nie jesteśmy czegoś świadomi. Ja mam tak czasem że śni mi się to samo co śniło mi się nawet kilka lat wcześniej, a o czym zupełnie zapomniałam. Miałam tak kilka razy i nie mam bladego pojęcia co to oznacza. Może to że śni Ci się że rodzisz synka oznacza, że podświadomie chcesz być mamą?
napisał/a: ~gość 2010-02-01 19:01
bezuśmiechu, może po prostu często o tym myślisz.

Ze snami jest tak, ze wystarczy niewielki impuls, aby coś Ci się przyśniło. Czasami nawet nie przywiążesz do czegoś wagi, jednak gdzieś w podświadmości to zostanie.
napisał/a: ~gość 2010-02-01 19:38
mi coś się często śni jak o tym myślę bądź jak czegoś chcę.
Myślę że sama sobie wywołujesz te sny a w senniki nie wierzę.
napisał/a: Kinia 2010-02-01 21:55
Myślę, że dlatego Ci się to śni, bo ciągle o tym myślisz, a sny oddają to co leży w naszej podświadomości
napisał/a: bezuśmiechu 2010-02-01 22:11
Dziękuję za odpowiedzi i za potraktowanie mnie mimo wszystko poważnie zanosi się na więcej takich snów bo bardzo dużo myślę o dziecku pozdrawiam cieplutko
napisał/a: rzata 2010-02-10 14:51
Jak byłam małym dzieckiem moja mama mówiła, że sny z czwartku na piątek sie spełniają.
napisał/a: ~gość 2010-03-12 10:16
Ja od pewnego czasu dość dłuższego czasu też mam różne sny w których sni mi się cały czas jedna i ta sama osoba..bardzo bliska mi osoba...dokładnie stary przyjaciel w którym nieszczęśliwie się zakochałam. (stare dzieje)..i różne rzeczy mi się z nim śnią..nie mogę ich powiedzieć gdyż niektóre moje sny co mi się śniły są z akcentem erotycznym...ale również śni mi się np.jego postać..twarz..jak z nim rozmawiam..żale mu się z różnych kłopotów itp... sprawdzałam w wielu sennikach..pytałam się koleżanek nawet sióstr i nie ma jakiegoś dokładnego oznaczenia co takie sny mogą oznaczać...
napisał/a: Nadiya1 2010-03-12 10:52
darekryki napisal(a):nie mogę ich powiedzieć gdyż niektóre moje sny co mi się śniły są z akcentem erotycznym...


Tez czesto miewam takie sny ze swoim partnerem w roli glownej :P. Ponoc jak sni Ci sie seks to swiadzy to o jakims niespelnieniu erotycznym ;)
napisał/a: ~gość 2010-03-12 11:25
Journeyman(ka) napisal(a):
darekryki napisal(a):nie mogę ich powiedzieć gdyż niektóre moje sny co mi się śniły są z akcentem erotycznym...


Tez czesto miewam takie sny ze swoim partnerem w roli glownej :P. Ponoc jak sni Ci sie seks to swiadzy to o jakims niespelnieniu erotycznym ;)[/quote



No różne ma się sny. może i tez to prawda..ale najbardziej mnie ciekawi jedna rzecz że od paru lat ten mój stary przyjaciel nadal wciaż i się śni..i kompletnie nie wiem co może to oznaczac..raz było tak że przez sen wypowiedziałam jego imię..a mój narzeczony się wcześniej obudził i powiedział że przez sen coś powiedziałam..a ja się zdziwiłam..ale później jak mi powiedział co dokładnie usłyszał to głupio mi się zrobiło
Kiedyż mój narzeczony powiedziła mi że jak ten przyjaciel mój wkółko mi się śni to oznacza że nie mogę wciąż o nim zapomnieć i że nadal darzę go wielkim uczuciem...a ja wiem ze bardzo kocham mojego D.a to co było juz minęło i nie wiem co o tym myśleć..
napisał/a: Nadiya1 2010-03-12 17:20
darekryki napisal(a):No różne ma się sny. może i tez to prawda..ale najbardziej mnie ciekawi jedna rzecz że od paru lat ten mój stary przyjaciel nadal wciaż i się śni..i kompletnie nie wiem co może to oznaczac..raz było tak że przez sen wypowiedziałam jego imię..a mój narzeczony się wcześniej obudził i powiedział że przez sen coś powiedziałam..a ja się zdziwiłam..ale później jak mi powiedział co dokładnie usłyszał to głupio mi się zrobiło
Kiedyż mój narzeczony powiedziła mi że jak ten przyjaciel mój wkółko mi się śni to oznacza że nie mogę wciąż o nim zapomnieć i że nadal darzę go wielkim uczuciem...a ja wiem ze bardzo kocham mojego D.a to co było juz minęło i nie wiem co o tym myśleć..


No ja akurat takich snow z innymi facetami nie mamm ;) odkad jestem z moim obecnym partnerem wiec tutaj nie pomoge.
Jedno wiem, ze niektore moje sny byly az za bardzo realne i po prostu czasami wstawalam...jakby to powiedziec... "rozpalona" :P
napisał/a: ~gość 2010-03-12 19:19
bezuśmiechu, myślę, że sen odzwierciedla nasze ukryte pragnienia, często takie o których wstydzimy się głośno mówic...

Nie zamierzam się śmiać, sama mam często dziwne sny, budzę się nierzadko przerażona... co dzień jest jakiś sen...ale nigdy erotyczny Ja to mam pecha
Często to o czym myślimy nam się śni, czasem ukryte pragnienia, obawy.
Cieszę się z założenia takiego tematu...