Piękne paznokcie

napisał/a: AlinaWroc 2009-05-17 21:11
A ja znów po miesięcznej przerwie wróciłam do żelu na paznokciach... chciałam spróbować zadbać o swoje, postarać sie by urosły długie i pozowlić by odpoczeły;( niestety!! moze gdybym nic nie robiła w domu!
napisał/a: Misia7 2009-05-18 14:21
MałaAgacia napisal(a):Tipsy to jakby nie bylo warstwy: paznokiec, na nim tips, potem zel

Wiem też miałam tipsy
Ja bym moich za nic w świecie nie ugryzła. Może miałam inaczej tipsy zrobione. A może mam słabe zęby
napisał/a: MałaAgacia 2009-05-19 14:34
Misia7, Ale ja ich absolutnie nie gryzę takich w całości. Tylko rozdwajam je, także odkleja się tips od żelu i wtedy jest pełne pole do popisu Ale jeśli miałaś akrylowe nie żelowe to taka opcja rozdwajanie raczej nie wchodzi w grę (choć mnie się udało parę razy ).
Od ponad tygodnia nie mam już tipsów!!! i paznokietki mam krótkie, ale MOJE i w CAŁOŚCI. Paznokci nie gryzę! Czasem sobie skórki pociumkam, ale myślę, że to końcówka mojego nałogu.

Do ślubu będę mieć piękne długie i swoje paznokcie! :)
napisał/a: Misia7 2009-05-20 13:52
MałaAgacia napisal(a):paznokietki mam krótkie, ale MOJE i w CAŁOŚCI. Paznokci nie gryzę

To gratuluję, że pokonałaś ten "nałóg"
napisał/a: mani2 2009-05-22 10:57
MałaAgacia, gratuluję , to na pewno dla Ciebie wielka satysfakcja i radość :) Tak trzymać :)
napisał/a: panirewolucja 2010-03-24 13:45
Ja również mam straszne problemy z rozdwojonymi włosami i paznokciami. Staram się dbać o paznokcie, odwiedzam co jakiś czas manicurzystkę, stosuję odżywki, żeby wzmocnić płytkę. A do tego wszystkiego, bardzo lubię ładnie, jednolicie pomalowane paznokcie. Śliczne, oryginalne kolory lakierów znalazłam na perfect-lady.
napisał/a: Nomik 2012-10-01 13:30
Słuchajcie, powracając do tematu, to czy może któraś z Was przyjmowała kolagen w tabletkach ? Słyszałam, że ma zbawienny wpływ na nasza skórę i wzmocnienie paznokci. Co o tym myślicie ? Przyjmowałyście ?
napisał/a: marmolada 2012-10-02 11:24
Mam wrażenie, że tabletki z kolagenem są mocno przereklamowane. Jak wygląda proces trawienia i kolagenu?
napisał/a: hipertrofia 2012-11-14 12:39
Wiecie co, nie znam się na trawieniu kolagenu, ale wydaje mi się, że najwięcej o skórze i paznokciach wie kosmetyczka. Byłam jakiś czas temu w [Mod: reklama usunięta] w Krakowie i zapytałam przy okazji, co mam zrobić, żeby mi paznokcie nie pękały (były strasznie słabe) i mi polecili jakieś fajne kosmetyki - działają. :)
napisał/a: garfield_1988 2013-01-26 15:31
Ja kiedyś smarowałam paznokcie takimi lakierami gorzkimi. Były dość skuteczne. Teraz na szczęście oduczyłam się tego nawyku :)
napisał/a: szdzisaw 2014-05-15 12:39
Żona na paznokcie stosuje [reklama usunięta] i pięknie wyglądają jej dłonie.
napisał/a: Aspazja1 2014-12-04 19:06
Odżywka z Eveline, kąpiel dłoni w oliwie z oliwek, dieta bogata w cynk i krzem :)