Piękne paznokcie

napisał/a: Butterfly1 2007-08-28 11:44
Pelliroja napisal(a):
A co do paznokci jeszcze, to jeszcze wiem, ze nie powinno sie ich piłować "tam i z powrotem", tylko zawsze w jendym kierunku, nie rozdwajają sie wtedy.


O tego to serio nie wiedziałam, a ja je tak biedne piłuję i to dodatkowo metalowym pilnikiem

A jeszcze chciałam Ci napisać taki jeden llistek tabletek to na ile Ci starcza??
napisał/a: Itzal 2007-08-28 11:51
powiem ci tak:jedna "rybka" wystarcza mi na paznokcie u rąk, nóg, na rzesy, i jeszcze zostaje na jedna aplikację - bardzo, bardzo wydajna rzecz.

[ Dodano: 2007-08-28, 11:52 ]
wczesniej stosowalam krem-zel do paznokci z vipery, rownie dobry, co te "rybki", ale mimo ze tanszy, wcale nie byl teak wydajny, bo szedl jak woda...a te "rybki"odkrylam gdzies tak z rok temu, i tylko tego uzywam do paznokci, i jestem zadowolona.
napisał/a: Butterfly1 2007-08-28 11:56
Aha, no to super w takim razie! Muszę sie zmówic z kolezankami i sobie zakupić!
napisał/a: modliszka24 2007-08-30 09:27
kosmetyczka raz w miesiacu a takto nablyszczanie odzywka oliwka do skorek
napisał/a: Moonisiaa19 2007-09-02 13:31
No cóż ja nie mam takiego problemu, ale polecam codzienne nawilżanie paznokci. Wystarczy przez 7-10 minut potrzymać je w mleku lub śmietanie. Potem posmarować kremem nawilżającym. Na łamanie paznokci najlepsze sa lakiery z bursztynem.
napisał/a: H2O 2007-09-02 13:39
Moonisiaa19 napisal(a):Wystarczy przez 7-10 minut potrzymać je w mleku lub śmietanie.
O..jeszec o takim czyms nie slyszlam...musze sprawdzic...
napisał/a: Kalia 2007-09-05 22:35
moje paznokcie bardzo dbam , raz w miesiacu chodze na manikiur, do tego robie maski parafinowe i zamiast lakierow uzywam odzywek (chyba ze mam tipsy to nie) i codziennie wieczorem nakladam krem do rak z oliwa z oliwek!
napisał/a: koncia1 2007-11-12 08:48
asia napisal(a):Ja słyszałam, żeby maczać w podgrzanej oliwie z oliwek. Ale nie próbowałam.


A ja próbowałam i wiem, że to naprawdę pomaga.
Podgrzana oliwa + kilka kropel cytryny, która nabłyszcza płytkę paznokcia, naprawdę daje rezultaty już po tygodniu, ale SYSTEMATYCZNEGO stosowania.
Ja moczyłam tak po 10-15 min.
Musze znów wrócić do tego, tylko nigdy nie mam czasu hehe :P
napisał/a: tesssa 2007-11-12 19:55
muszę spróbować
napisał/a: tajla 2008-07-20 11:38
MI ni epomag anic.
Ani olejek rycynowy
ani specjany krem do paznkci
Ani specjany olejek do paznokci
zawsze miałam je mocne , płytka była twarda, miałam je długie , wymalowane ładnie fajne wzorki a teraz
Pordzcie cos pliss
NIe umiem sprzatac w rekawiczkach wiec dłonie sa narazone
napisał/a: madzi2 2009-02-19 16:32
Może ktoś ma jakis sprawdzony pomysł jak przestać obgryzać paznokcie? Szczerze przyznam, że wstydzę się tego nawyku... A im jestem starsza, tym bardziej zdaję sobie sprawę, że śmiesznie to wygląda. Jakiś czas temu udało mi się nie obgryzać 3 miesiace, a później klops:( Na wakacjach miałam też taką próbę i po 3 tygodniach skapitulowałam... Od razu dodam, że te wszystkie lakiery do paznokci na mnie nie działają;) Przyjdzie taki czas, że będę szła do ślubu, a tu obgryzione paznokcie, wstyd(:(
napisał/a: MonikaDaria 2009-02-19 16:42
Powinnas sto razy przeczytać swojego posta. To tak na poczatek, bo właśnie to co piszesz jest najlepszym lekarstwem. Ja 15 lat obgryzałam paznokcie, aż zaczęłam chodzić na randki i było mi najzwyczajniej w świecie głupio przed facetem Teraz mam piekne paznokcie... chęć bycia atrakcyjną załatwiły sprawę od ręki