Opryszczka

napisał/a: samsam 2006-08-17 09:19
No tak, choroba skóry, ale wywoływana przez jakieś wirusy, czyli tak jakby
a zreszxta nie mama pojęcia, nigdy jej nie miałam i mama nadzieję, że nie zaszczyci mnie swoją obecnością na moich ustach
napisał/a: indiend 2006-08-17 10:42
Zeby to tylko usta atakowalo niektorzy dostaja ja w nosie, uchu, na szyi, no i Ci najbardziej pechowi w miejscach intymnych...
napisał/a: samsam 2006-08-17 12:25
O, nawet nie wiedzialam, że to taka podła dolegliwość
napisał/a: nika6 2006-08-18 17:17
Ja również mam problemy z opryszczką, ale przewaznie zimą. Właściwie nic nie stosuję, po kilku dniach samo przechodzi
napisał/a: indiend 2006-08-18 19:10
To szczesciara z Ciebie...moja trzyma najmniej 7 dni...
napisał/a: ami1 2006-08-19 02:01
No a w ogóle to najczęściej jeszcze dłużej. Chociaż (odpukać) od jakiegoś czasu nie miałam .
napisał/a: szaulo 2006-08-19 14:11
indiend napisal(a):To nie jest maść. Tylko takie kuleczki pod język. To jest lek homeopatyczny, ja jestem dosc sceptycznie do nich nastawiona, ale ten akurat dziala. I nie jest na recepte.


No ja też raczej sceptycznie do homeo (kiedyś dostałem syrop na kaszel i o mało płuc nie wyplułem). Ale że opryszczka to u mnie rezydent, na pewno spróbuję :) (Zovirax jest dobry, ale tylko po to, żeby zdusić w zarodku).

Paweł
napisał/a: aanitkaa 2006-08-20 21:03
hej a propo tego cudownego vaccinotoxinum zakupilam jakiej takie 15ch i powiedzcie mi jeszcze jak to zażywac i co ile bo niewiem a żadnej ulotki niema indiend pisalaś ze brałas 5 kuleczek pod język i co to sie rozpuszcza pod językiem ?? i co ile to trza tak robic
napisał/a: samsam 2006-08-21 07:52
Tak, wszystki leki tego typu bierze sie pod język i one się rozpuszczają. Mają fajny słodkawy smak. A co do dawkowania, to nie mam pojęcia, ale powinna być załączona ulotka. A jeżeli nie ma tu poradź się farmaceuty
napisał/a: aanitkaa 2006-08-21 16:43
No problem w tym źe nie bylo ulotki wiec chyba bede musiala sie jednak wybrać do apteki ale jak by któraś z was wiedziala jak sie dawkuje bo z tego co czytalam jednak brałyscie to to plis napiszcie jak oki pozdrawiam
napisał/a: ami1 2006-08-21 17:21
Indiend stosowała ten preparat to na pewno wie ile razy dziennie i przez ile dni trzeba to łykać . Spróbuj jej wysłać prywatną wiadomosć. A może sama wkrótce wejdzie na forum.
napisał/a: indiend 2006-08-21 18:12
Wybaczcie Kochane kobietki, ale nie mialam dostepu do kompa, bo sie popsul niestety Vaccinotoxinum wystarczy wziac raz w tygodniu przez jakis miesiac. Przynajmniej mi tak kazała ciocia. Tylko pmaietaj, ze w dniu w którym je wezmiesz nie mozna jesc czekolady, miety i ostrych potraw. Tak. One się rozpuszczą, nie łykaj ich i nie rozgryzaj. Pozdrawiam.