Jaka pasta do zębów?

napisał/a: piotrekn 2010-02-17 10:05
Z jakich past do zębów korzystacie?
Nie chodzi mi tutaj o pasty wybierane ze względu na niską cenę, lecz na wysoką jakość.
Czekam na odpowiedzi
napisał/a: miluska 2010-02-17 10:36
ja używam pasty colgate taka niebieska konsystencja żelu z małymi kryształkami, jestem z niej bardzo zadowolona. Na długo pozostawia poczucie świeżości w ustach i zęby stały się po niej mocniejsze. Stosuje tą paste razem z płynem do płukania ust takim białym do wybielania tez jest bardzo dobry:)
napisał/a: ~gość 2010-02-17 10:44
dla mnie bezkonkurencyjny jest czerwony elmex
ale mała tubka i szybko się kończy.
Do tego płyn kolgejta.
napisał/a: ~gość 2010-02-17 10:54
Bezapelacyjnie u mnie wygrala ELGYDIUM Anti platiq (chyba jakos tak) ok 17 zl kosztuje, ale jak wybiela zabki elegancko
napisał/a: jente8 2010-02-17 13:20
Ze względu na problemy z dziąsłami stosuję te pasty, które poleca mi moja dentystka. Aktualnie Lacalut Activ, wkrótce zmieniam na Elmex (pomarańczowy).
Oprócz tego płukanka - Denivit, naprawdę dobra, ale musiałam z niej zrezygnować na rzecz płynu "aptecznego" na receptę. Mimo to polecam ;)
napisał/a: piotrekn 2010-02-18 09:45
Ula jeśli chodzi o problemy z dziąsłami bo rozumiem, że masz problem z ich krwawieniem prawda, to polecam pastę [Mod: reklama usunięta], ponoć w takich problemach najlepiej się sprawdza.
napisał/a: rabunia89 2010-04-28 14:38
Gdzie taką pastę można kupić? Droga jest? Czy na pewno pomaga?
napisał/a: Weronka 2010-04-28 16:17
Wszystkie pasty to praktycznie to samo- substancje ścierne. jedynie indywidualne preferencje mają tu znaczenie i marketing firmy. :) ja używam colgate, blend-a-med cytrynowa, lubię smak. ;)
napisał/a: ~gość 2010-04-28 19:25
stoto54 napisal(a):Ula jeśli chodzi o problemy z dziąsłami bo rozumiem, że masz problem z ich krwawieniem prawda, to polecam pastę [Mod: reklama usunięta], ponoć w takich problemach najlepiej się sprawdza.


tak, sama nie stosowałam ale swego czasu używała jej moja mama i była bardzo zadowolona- miała paradontoze. Troche dziwna jest bo sie nie pieni ale dobra.

Ja używam paste elmex pomarańczową lub zieloną (zalezy jaka jest w promocji) i do tego płyn elmexa.
napisał/a: piotrekn 2010-04-29 09:29
Pasty wcale nie są takie sam. Porównaj Blend-a-med z pastami za 2 zł to się przekonasz o różnicy... Nie mówię już o specjalistycznych pastach takich jak właśnie [Mod: reklama usunięta].
napisał/a: Nadiya1 2010-04-29 09:57
Ja używam past Blend-a-med 3D White Arctic Fresh, Delicate Whitening lub Cytrynową :). Wkrótce zamierzam przejść na Blend-a-med 3D White with Pearl ale trochę się obawiam bo ponoć bardzo ściera szkliwo :/. Ale te pasty ogólnie mi odpowiadają. Stosuję je już od kilku lat :D

[ Dodano: 2010-04-29, 09:58 ]
No i czasami 3D White Lux używałam. Bardzo ładnie wybiela ząbki i rzeczywiście widać różnicę :)
napisał/a: rabunia89 2010-04-29 19:30
[Mod: reklama usunięta] możesz kupić w internecie oraz w aptece. W internecie może być trochę tańsza, ale doliczając do tego koszty przesyłki okaże się, że pójście do apteki może być lepszym rozwiązaniem.
Jest to dobra pasta, mi pomogła na krwawienie dziąseł.