Genialny sposób na cellulit!!

napisał/a: Monama 2014-11-26 09:42
To naprawdę działa? Nie wiem, jakoś jestem sceptycznie nastawiona do takich wynalazków. Te masaże robi się samemu, czy jest potrzebna dodatkowa osoba?
napisał/a: Lili89 2014-12-15 14:43
Wow, świetny pomysł - nigdy nie słyszałam o nich. koniecznie muszę poczytać i się zaopatrzyć w nie :D
napisał/a: Saszka 2014-12-16 18:26
Peeling kawowy to jeden z najprostszych kosmetyków, jaki można wykonać w domu. Wystarczy wymieszać dwie łyżki zmielonej kawy, łyżkę soli, trochę oliwy z oliwek i gotowe. Masowanie ciała tym preparatem szybko przyniesie oczekiwane efekty.
Guarana Zabiegi z dodatkiem guarany zalecane są osobom, których skóra straciła jędrność, z nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitem i zmianami związanymi z wiekiem. Widoczne rezultaty dają na skórze szarej i niedotlenionej. Najcenniejsze są w niej nasiona, w których zawartość naturalnej kofeiny jest cztery razy większa niż w kawie. Sposobem na walkę z pomarańczową skórką jest masaż woreczkami wypełnionymi ziarnami rośliny. Najlepiej wcześniej je rozgrzać, pomoże to w uzyskaniu efektu napięcia i ujędrnienia skóry.
Zimny prysznic Cellulit nie znosi zimna. Dobrą bronią do walki z nim jest więc woda o niskiej temperaturze. Po peelingu miejsc, które zaatakowała pomarańczowa skórka, należy działać zdecydowanie. Służą temu natryski. Najlepsze rezultaty daje naprzemienne, kilkunastosekundowe polewanie ciała zimną i ciepłą wodą. Ciepła woda rozkurczy, a zimna obkurczy naczynia krwionośne, które w rezultacie staną się bardziej elastyczne. Zabieg powinien być powtarzany 6-7 razy po każdej kąpieli.
----------------
Tanie [mod:reklama usunięta]
napisał/a: MałaMi36 2015-01-12 15:14
Banki chińskie są świetne, miałam kiedyś i polecam!
napisał/a: endo2000 2016-05-10 13:00
szkoda że moderator usunał linki do preparatów ,.... jaka jest uzyteczność forum skoro nie można się wymieniać linkami
napisał/a: Asyrie 2016-07-02 17:15
Ćwiczyć, pić wodę i jeść odpowiedzialnie
napisał/a: tamarra 2016-12-12 11:06
rikkk napisal(a):Dziewczyny kupiłam sobie Vialise i obecnie używam od miesiąca. Efekty są, jestem zadowolona pomimo nie takiej niskiej ceny.
Mam pytanie ile mniej więcej trzeba się nim smarkować? I czy jak butla się skończy to czy cellulit nie wraca do pierwotnego punktu ?


Niestety smarowanie czyms takim to raczej tylko wspomagacz. Przede wszystkim samemu trzeba pracowac nad swoim ciałem tak długo jak chce sie dobrze wygladac ;)
napisał/a: alicjaalaa 2017-01-03 12:09
Ja pozbyłam się cellulitu dzięki ćwiczeniom oraz zmianie diety na zdrowszą. Pomocne okazały się również peelingi kawowe oraz masaże szczotką. Życzę wam abyście się pozbyły cellulitu. ;)
napisał/a: alb.kla 2017-01-30 12:33
regularne masaże i dieta pomogą
napisał/a: espe1 2017-01-30 13:23
Polecam kupno serum [reklama usunięta]. Jest to najlepszy produkt antycellulitowy jaki stosowałam, a było ich wiele..
Plusy:
-ładnie pachnie
-szybko się wchłania, nie klei się
-od razu po uzyciu skóra jest napięta, warto jest łączyć z masażem wtedy efekt jest najlepszy.
-stosowany systematycznie, po 2 tygodniach daje dobre rezultaty: skóra jest jędrna, gładka, nawilżona, cellulit zmniejszony o 1-2 stopnie. Po 4 tygodniach efekt wow!
Minusy również są ale nie jest ich wiele:
- cena, czego jednak można sie było spodziewać bo to profesjonalny produkt i z dobrych składników
- dostępność. Widziałam tylko w sieci ;/
napisał/a: gwiazdka32 2017-04-03 16:12
hej a właśnie walcze z cellulitem przed latem.. slyszalyscie moze o jakis zabiegach, ktore sa bezbolesne i w miare szybko przynosza efekty? Siostra wspomnilala mi o Swiss CellVibe, moze ktoras z Was juz tego probowala i moze podzielic sie opinia?