Olejowanie włosów - co o tym sądzicie?

napisał/a: kinia-95 2016-10-03 08:23
Dziewczyny, która z was stosuje olejowanie włosów? Jakie oleje wg was są najlepsze? Podzielcie się swoim zdaniem. Ja jak na razie używałam na włosy oleju koksowego na twarz używam oleju z czarnuszki i dzikiej róży.

napisał/a: amanita 2016-10-03 09:54
Moim zdaniem to bardzo skuteczne, tradycyjne zabiegi stosowane od wieków. Olej kokosowy to zbawienie nie tylko w kuchni.
napisał/a: sylwuchafl 2016-10-08 09:20
U mnie to sprawdzony sposób na piękne włosy i końcówki przede wszystkim, teraz mam takie serum z venty z olejkiem arganowym z buriti, fajne. Ale muszę sobie kupić do twarzy jeszcze sam, czysty olejek arganowy, podobno rewelacyjnie zapobiega powstawaniu zmarszczek, a te juz widoczne spłyca, może jakiś polecicie, względnie tani...
napisał/a: rudadagusia 2016-10-26 15:16
Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie ;) Zwłaszcza jak ma się bardzo zniszczone włosy. W liceum bardzo zniszczyłam sobie włosy prostownicą, a odkąd kupiłam mod reklama usunięta olejek Organix Argan Oil Of Morocco bardzo mi się poprawiły, dlatego jestem zwolenniczką ich stosowania;) Fajne olejki ma też L'Oreal i Joico ;) Ale oprócz olejków warto też stosować maski na włosy, ja robie je sama. Wygładzają i działają podobnie jak olejki;)
napisał/a: Gnomir 2016-10-27 12:12
Również polecam, stosuję od kilku miesięcy, w moim przypadku świetnie sprawdził się olejek arganowy, a na początku zanim go kupiłam, stosowałam zwykłą oliwę z oliwek i również świetnie działała. Włosy po jej użyciu są miękkie w dotyku i nie elektryzują się.
napisał/a: sylwuchafl 2016-11-09 07:23
Jak to zwykłą oliwę z oliwek? ciekawe, ja bym na to chyba nie wpadła;D Ale liczy sie efekt i ja w 100% ufam olejkom mojej venity, a też długo się do nich przekonywałam...
napisał/a: a_gnieszka1 2016-11-21 12:42
Ja kiedyś spróbowałam ze zwykłą oliwą z oliwek, ale to był zły pomysł - nie umiałam jej zmyć, a włosy potem były sianowate :/ Dużo lepiej sprawdza sie olej ze słodkich migdałow no i niezawodny olej kokosowy
napisał/a: werdina 2016-11-25 11:34
Ja bym zwykłego oleju nie użyła, są po to specjalne kosmetyki żeby ich używać.
napisał/a: genia3 2016-12-04 23:36
Używam olejku arganowego i jeśt świetny. Ale nanoszę na włosy niewielką ilość.
napisał/a: slaweczko 2016-12-06 19:14
Warto, zdecydowanie warto ;) Ja dopiero teraz dostrzegam efekty olejowania, gdy przestałam to robić i moje włosy wyglądają teraz naprawdę kiepsko Ja stosowałam główne olej kokosowy, ale też lniany i po lnianym miałam lepsze efekty :)
napisał/a: sylwuchafl 2016-12-29 08:02
Olej lniany rewelacyjnie nawilża, skórę na pewno. Ale do włosów ja od jakiegoś czasu tylko arganowego używam. efekty są, włosy rosną, długie i mocne.
napisał/a: Itzal 2016-12-30 18:26
Weronnka napisal(a):Ja bym zwykłego oleju nie użyła, są po to specjalne kosmetyki żeby ich używać.

specjalne kosmetyki często są po to, żeby ludzie je kupowali, niekoniecznie po to, żeby działały ;) Zwykłe oleje ją super :D