Suchy szampon do włosów?

napisał/a: Pinacolada91 2009-05-12 22:17
Mam pytanie do Was, czy może używałyście kiedykolwiek takiego kosmetyku ? Jeśli tak to z jakiej firmy, za ile ? i Czy jesteście z niego zadowolone ?
napisał/a: erykah 2009-05-17 00:39
ja kiedyś dawno temu miałam szampon z avonu do mycia włosów na sucho. polegało to na tym, że spryskiwało się fryzurę i układało lokówką czy suszarką. wcale nie działało to cudownie, raczej bardziej obciążało włosy i wcale nie wyglądały na umyte. teraz natomiast mam szampon już normalny - do włosów suchych pharmaceris. zdecydowanie bardziej wolę tradycyjną metodę, czyli dobrze pieniący się szampon + woda :)
napisał/a: sunflower_94 2009-05-30 23:36
hej,

a czy taki szmpon nadaje się do wlosów przetłusczających się? bo wydaje się to być dobre rozwiazanei na roxne wyjazdy gdzie z woda troche gorzej jest, ale nie wiem czy do moich taki kosmetyk w ogóle jest ok?
napisał/a: albatrosss(ona) 2009-05-31 11:30
Kiedyś widziałam taki szampon w gazecie Uroda , ale nie pamiętam jakiej firmy . Kosztował 75 zł , więc lepiej chwilę umyć i szybko wysuszyć jak się nie ma czasu .
napisał/a: Marika801 2009-05-31 13:06
dla mnie to nie przydatny i drogi bajer ;) moja siostra tego uzywala i jakos szoku nie bylo :)
napisał/a: marteczka3 2009-05-31 13:26
jakoś do mnie taki wynalazek nie przemawia... mam bardzo długie włosy, więc trochę mi zajmuje suszenie, ale jakoś się nie widzę "myjącej włosy na sucho". mycie to mycie, z wodą ;)
napisał/a: ~gość 2009-05-31 15:54
W życiu nie słyszałam o takim wynalazku ale chyba jestem tradycjonalistką.
napisał/a: syllllwia 2015-02-16 08:40
A czy ktos uzywal tego suchego szamponu [mod:reklama usunięta] Czy on ma duzo białego pylku?Wiecie o co chodzi?Bo ja uzywam szamponu suchego zeby nie było mi widac odrostow. Mam blond wlosy i ten koloryt sie wyrownuje i nie widac tak odrostow. Dla mnie w szapomnie musi byc duzo pylku i coraz ciezej taki znalesc. Kto uzywal i cos powie o nim?
sreg
napisał/a: sreg 2015-02-16 13:24
Suchych szamponów używam raczej zimą, kiedy chcę oszczędzić włosy, rossmanowa firma jest bardzo dobra, włosy nie mają efektu że są "sproszkowane". Podobno najlepiej na noc użyć, bo ładnie się ten proszek wetrze we włosy, jeszcze tak nie próbowałam ale generalnie polecam, nie ma się czego bać :)
napisał/a: paula999 2015-02-17 10:27
Mi czasami zdarza się używać suchego szaamponu. Niekiedy ratuje mój wygląd przed szybką, spontaniczną imprezą.
napisał/a: Kotryd 2015-02-17 19:32
Ja przyznam, że to dzisiaj nie wiem jak to działa, bo nie rozumiem jak można myć włosy na sucho. :D Ale chyba sobie kupię to cudo na próbę, żeby zobaczyć cóż to jest, haha
napisał/a: karola231 2015-02-17 20:28
ja stosowałam suchy szampon, stosuje go zazwyczaj w podróży- dobieram taki oparty na jak największej ilości naturalnych składników, stosowałam ajurwedyjską recepturę