przedluzanie wlosow porady opinie przezycia...

napisał/a: Malina34 2009-09-14 16:27
Kandydatki proszę o przesyłanie dwóch zdjęć (portret i sylwetka) na biuro@cinderellahair.pl do 31 października. Wszelkie pytania proszę również kierowac na ten adres. Powodzenia :)
napisał/a: Przyszła młoda 2009-09-20 19:07
A o to moje doczepiane włoski fryzurka już troszkę zmaltretowana ale przecież nie o to tu chodzi
napisał/a: szprycha1 2009-09-20 19:39
Przyszła napisal(a):A o to moje doczepiane włoski


w ogole nie widac zebys miala przedluzone dobrze zrobione :)
napisał/a: Przyszła młoda 2009-09-20 20:22
szprycha napisal(a):
w ogole nie widac zebys miala przedluzone dobrze zrobione :)


Dzięki to włoski clip hair:) tej firmy: http://stores.shop.ebay.co.uk/CLIPHAIR__W0QQ_armrsZ1
choć ja przez internet nie kupowałam, kupowała i dobierała mi je koleżanka w Anglii jestem z nich bardzo, bardzo zadowolona naprawdę polecam. Ale widziałam, że tej firmy włosy już można dostać w Polsce.
napisał/a: szprycha1 2009-09-20 20:36
A wiesz ja tez mam clip hair tylko inny kolor biale i udalo mi sie kupic w promocji na ebayu za grosze a na nastepny dzien kosztowaly tyle co pokazalas w linku :)
napisał/a: Przyszła młoda 2009-09-20 20:45
Mi też koleżanka kupiła je tam praktycznie za grosze. Trochę na nie i na nią czekałam jak przyleci ale warto było
napisał/a: blue2 2009-09-22 14:27
Witam przedłużam sobie wlosy ok 5 lat,najpierw miałam warkoczyki ok 2 lat co 1,5 mies mialam zaplatane wlosy syntetyczne,myłam raz w tyg i w sumie bylam zadowolona,wlosy rozplatalam sama i na nowo zakładałam te same więc płaciłam tylko za zalożenie:) 2 razy mialam syntetyki dobre gatunkowo -zalozone metodą na tulejki -które bardzo przecinały wlosy wiec pasma wypadaly razem z moimi włosami:(
Raz zalożyłam "naturalne włosy"kupione na allegro-dramat jeden wielki kołtun po umyciu.Obecnie zakladam cały czas u tej samej osoby-wlosy naturalne-super metoda tulejki z sylikonem.Nie widzialam na forum żeby ktos pisał że wlosy doczepione naturalne wymagają troskliwej opieki - to jest ten minus-kosmetyki bez alkoholu,bez protein,szampony baiada na bazie owoców....delikatne mycie czesanie ,na noc zaplatanie warkocza...dla mnie to codzienność idzie się przyzwyczaić więc polecam tym osobą które mają cienkie wloski -jak ja - dodam fotki -musze poszukać
napisał/a: karolcianata 2009-10-06 13:06
czesc dziewczyny po przeczytaniu i zobaczeniu waszych wypowiedzi i zdjec juz jestem pewna ze bede porzedluzac wlosy jestem z krakowa i mam prosbe jesli ktos mogl by mi polecic u kogo najlepiej to zrobic ??i czy kupici isc ze swoimi?? z gory dzieki za pomoc??
napisał/a: czytelniczka 2009-11-08 01:31
A czy ktoś może zauważył jak bardzo na przestrzeni 7lat zmieniła sie jakość, teraz to już pseudo naturalnych włosów ?-Mam na myśli własnie te na taśmie, oznaczane numerkami
czarń stonowana1b, jasny blond613 itd.
Ja osobiście pamiętam te włosy jeszcze 5lat temu, były zupełnie inne-nosiłam je rok bez zdejmowania -keratyna wtedy była naprawde wiele warta-gdyby nie to że włoski odrastały nosiłabym je dłużej..-opcja odczepienia sie pasemka w ogóle nie wchodziła w gre,równierz wypadanie tych włosków nie miało miejsca..
-Teraz to juz historia i eh..wspomnienie..
Pamietam też jak tanio można było nabyć wówczas włosy tzw.słowiańskie w kitkach związanych gumeczkami bez oznaczeń kolorów -poprostu włosy, ścięte komuś kto miał w stanie dziewiczym(niefarbowane) nie przetwarzane..dziś kosztują majatek..wystawia sie je na aukcjach i rząda fortuny.
Dziś włoski o których pisałam na samym początku,plączą sie juz po pierwszym myciu-pomimo stosowania przeznaczonych specjalnie dla nich kosmetyków.
Właściwie im dłuzej je nosze w tym lepszej są kondycji,bo nauczyłam sie o nie właściwie dbać, ale niestety jak dla mnie to zbyt pracochłonne-czuje sie niewolnikiem czegoś z czego i tak nigdy do końca nie będe zadowolona..
-Może właśnie dlatego że kiedys wszystko było lepsze?
Piszecie że warkoczyki są najlepsze-jest to może rozwiązanie,w dobie kiedy na rynku nie ma żadnego łącznika włosów, zdającego egzamin choćby na mierny z plusem(i tu minus dla producentów!!) -ale mnie warkoczyki ciągną i boli mnie skóra od ich robienia, a tez bardzo lubie doczepione włoski...lecz te dzisiaj-nie dają mi już radości(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
napisał/a: MariaMagdalena 2009-11-08 16:24
Witam, Ja ostatnio założyłam włosy europejskie (55cm), są bardzo dobre jakościowo, a nie tak drogie jak słowiańskie, poszlo sprawnie i niedrogo. Zakłdama sobie juz włosy od kilku lat, zauważyłam, że ceny ostro spadły, a jakość wzrasta. Super:)!
napisał/a: czytelniczka 2009-12-31 16:25
MariaMagdalena napisal(a):Witam, Ja ostatnio założyłam włosy europejskie (55cm), są bardzo dobre jakościowo, a nie tak drogie jak słowiańskie, poszlo sprawnie i niedrogo. Zakłdama sobie juz włosy od kilku lat, zauważyłam, że ceny ostro spadły, a jakość wzrasta. Super:)!


Ja juz ściągnełam doczepiane włosy.
Moje są delikatne,nawilżone ,elastyczne,zwiewne,
-te na taśmie -przeciwnie-suche łamliwe i jak wiatr zawieje zachowują sie jak sucha wiecha-okropność.
Myśle że z tą jakością i cenami jest zupełnie odwrotnie niż piszesz...pewnie dlatego że nie pracujesz w tej branży i widzisz to z zupełnie innej strony.
-Jestem fryzjerką od 18 lat i widze jak zmieniają sie kosmetyki różnych znanych marek.
Jakość to już historia.
W naszym kraju nie ma jakości,nie dba się o jakość!
Mam kilka zawodów, ale jako pierwszy wybrałam fryzjerstwo.

Należe do osób które znają sie na wielu rzeczach ,wiele potrafią i są bardzo samodzielne
-ale też jestem szalenie wymagająca-a to już nie jest zaletą.

Życze Wszystkim dużo szcześcia w Nowym Roku
Niech będzie lepszy od poprzedniego!
asiuuuulek
napisał/a: asiuuuulek 2010-01-03 21:40
Raz przedłużałam sobie włoski i w zasadzie nie zniszczyły mi się tak bardzo...może troszkę były osłabione i jak zdjęłam to tak mi było lekko he he miałam 50-tki...Teraz niedługo znowu mam zamiar sobie doczepić tylko czekam ąz troche odrosną mi moje,ponieważ ściągałam kolor i czarny i musiałam trocheee ściąć,bo były zniszczone po tym zabiegu.Teraz mam kolor brązowy i mam zamiar sobie doczepić,ale nie chce zeby bylo widac,że przedłuzalam wiec odczekami kilka miesiecy...
Jedna moja kolezanka przedluza kilka lat no i wiadomo farbuje ale nie ma az tak bardzo zniszczonych-wypadaja jej i ogolnie sa oslabione. Najgorzej,gdy widać łączenia np tulejki... tragicznie to wygląda albo gdy kolor jest źle dobrany z czymś takim tez sie spotkalam. Ogolnie podobaja mi sie dlugie wlosy a samej ciezko mi zapuscic znaczy to by trwało kilka lat a tu efekt jest odrazu. Raz tez mialam pasemka,ale strasznie sie zniszczyly-niewiem dlaczego...No coz musialam je zdjac bo wyglądaly jak u jakiejs lalki masakrycznie