przedluzanie wlosow porady opinie przezycia...

napisał/a: bluebell1 2008-05-19 14:07
a ja byłam w szoku jak Cię zobaczyłam na avatarku, chwilke mnie tu na forum nie było ale nie sądziłam że tak długo, patrząc na długość Twoich włosów :D Mnie się bardzo podoba.
napisał/a: Iria 2008-05-19 14:19
bluebell, dziękuję :) :*
napisał/a: monika2412 2008-06-09 21:39
a ja zastanawiam sie nad kupieniem włosów do doczepiania nazywa sie to Clip in czy słyszałyscie o tym dopinasz włosy rano sama i sciagasz wieczorem sama .A trwa to tylko 5 minut .Tylko czy ktos sie orientuje gdzie mozna kupic tanio czy te z allegro ktos juz kupywał???
napisał/a: grahamka2008 2008-07-12 17:57
Ja przedłużałam sobie włosy kilkakrotnie i nadal to robię a nawet wciągneło mnie to do tego stopnia że sama zrobiłam certyfikat . Jeśli chodzi o jakość włosow to początkowo szłam do fryzjerki i przzedłużała mi swoimi ale teraz juz tak nie ryzykuje kupuje włosy znacznie lepsze jakościowo . Pczątkowo kupowałam na allegro ale teraz kupuje na włoski są świetne i w dotyku jak prawdziwe w dodatku tanie bo sie czeka okolo 2 tygodni. Ja zamawiam [reklama usunięta]zawsze więcej i dostaje gratisy w postaci dodatkowych pasemek.
Jeśli chcecie sobie rpzedłużac wlosy to zawsze lepiej sie oplaca kupic i zaplacic tylko za robocizne niż przepłacać:)

a jeśli chodzi o CLIP IN
są super bo się nie niszczą i mozne je mieć dłużej niz te przedłuzone na stałe.
ja też mam taki i też kupiłam na

napisał/a: ~gość 2008-07-12 18:04
Ja jakis czas nosilam na "clipy" ale nie chcialo mi sie ciagle tego sciagaciubierac,wiec teraz mam na ringi plus tasma.

IriaWlasnire jaktam Twoje wloski bo juz je troche masz.Idziesz na jakies poprawki??
napisał/a: Iria 2008-07-12 19:34
Cczarnula19, dzięki, że pytasz. Włoski są super, mocno sie trzymają, jednak już trochę się zniszczyły (ciągle je prostuje lub kręcę).
Jakoś w sierpniu może ściągne i założe nowe :)
napisał/a: ~gość 2008-07-13 11:19
Iria, Ja teraz juz mam miesiac ,ale kupilam cos zlej jakosc chociac mialy byc najwyzszej La trend ii mi sie przyniszczyly.Polecam do wlosow przedluzanych maske Placenta ,ale to juzchyba o tym pisalam
napisał/a: Iria 2008-07-13 14:00
Cczarnula19, ja używam do włosów jedwabiu Farouk Biosilk :)
napisał/a: ~gość 2008-07-13 20:05
Iria, ato jedwab obowiazkowo ja tez zawsze
a masz specjalna szczotke czy taka zwykla czeszesz?
napisał/a: EwelinkaNova 2008-07-15 13:42
ja bym sobie nigdy nie przedluzyla... nosic cudze wlosy, fe, przeciez to okropne! poza tym drogie a i tak pozniej trzeba je obciac
napisał/a: ~gość 2008-07-17 16:36
napisal(a):ja bym sobie nigdy nie przedluzyla... nosic cudze wlosy, fe, przeciez to okropne! poza tym drogie a i tak pozniej trzeba je obciac
Oto opinia moim zdaniem osoby,ktora nie ma kompletnego pojecia o przedluzaniu wlosow
PO 1wlosy sa czyszczone chemicznie ,kupujemy je po wielokrotnych obrobkach-zatem nie wiem co w nich moze pozostac obrzydliwego.
Po2 Jezeli komus mimo to przeszkadzaja naturalne wlosy do przedluzania,moga zawsze przedluzyc syntetycznym wyprodukowanymi ze sztucznego twozywa.
PO3 Przedluzanie nie koniecznie musi mase kosztowac wystarczy miec zaprzyjazniona fryzjerke tak jak np. w moim przypadku Wykonanie uslugi w domu moze obciac koszty nawet o polowe,a nie odbija sie na jakosci uslugi.
Po4 Gdzie tak pisze,ze trzeba je obciac?!Naturalne wlosy ja np. "wykozystuje rok" .Ostatnie,ktore zdjelam mam dalej w szafce i mysle,ze jeszcze nie raz moge je wykozystac Syntetyki owszem po kilku miesiacach nadaja sie do kosza,ale to juz jest widoczna roznica w cenach.

Nie kazdy moze chciec przedluzac wlosy,ale skoro sie nie zna nie musi bezsensownie sie wypowiadac.
napisał/a: Sylwiawawa88 2008-07-21 10:54
Dziewczyny nie wydłużajcie włosów w salonie Kleopatra w Warszawie na ul. karwińskiej przy Racławickiej, one się nie znają, teraz chodzę prawie łysa i oszukują na włosach. Tragedia.

[ Dodano: 2008-07-21, 11:56 ]
Dziewczyny nie wydłużajcie włosów w salonie Kleopatra w Warszawie przy Racławickiej, one się nie znają, teraz chodzę prawie łysa i oszukują na włosach. Tragedia.