przedluzanie wlosow porady opinie przezycia...

napisał/a: marta81rr 2010-01-19 17:30
tez robilam sobie 50-tki w Denique i... wyszlo naprawde niezle, (tez lzej po zdjeciu) moze to za jakis czas powtorze..
napisał/a: Angelus_97 2010-02-22 14:30
Hej!
Prosze Was! Pomóżcie!!!!

Mam dopiero 13 lat... Rok temu ścięłam się na krótko - fryzurka "Rihanny".
Na początku było świetnie! Wyglądałam cudownie!!
Ale później już zauważałam inne dziewczyny, które mają długie, grube i pięknie pocieniowane włosy. Strasznie im zazdrościłam, ale wiedziałam, że nawet gdybym miała długie i tak nie mogłabym ich pocieniować, gdyż mam cieńkie i nie nie byłoby to aż takiego efektu.

Stąd pomysł na przedłużanie i zagęszczanie.
Co o tym sądzicie? Wiem, że przedłużanie niszczy, ale jak jest z zagęszczaniem?
Prosze, pomóżcie mi...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:(
napisał/a: karola31753 2011-07-02 13:07
Ja tez miałam przedłużane włosy metodą mikroringów, wlosy słowiańskie.
Tak zgodze sie że efekt cudowny bylam ogromnie zadowolona gdyz potrzeboalam długie włosy na swój slub. Miałam zrobione przepiękne loki i wyglądało to super jak również początkowe noszenie tych włosów. Niestety po pewnym czasie może i z mojej winy tutaj na łączenaich z ringami ten klej w doczepainych pasemkach zacząl sie topić i wklejać w moje włosy. Miałam na głowie pełno kołtunów i postanowilam jak najszybciej zdjąć włosy. Niby zdjemowanie nie szło cieżnko ale neistety wyleciała mi z połowa moich włosów które uszkodziły sie poprzez ringi niestety :( jestem załamana miałam piękne gęste włosy przed przedłużeniem a teraz po zdjęciu juz tylko przeciętne. Gdy po zdjęciu czesałam włosy to płakałam widząc ile włosów jest an szczotce.

pieniądze wydane w błoto i do tego zniszczone włosy ;/
napisał/a: soine 2011-07-02 16:11
Dlatego ja zdecydowałam się na metodę bezinwazyjną i kupiłam Clip In, są rewelacyjne, kolor dobrze dobrany potrafi zdziałac cuda, tylko trzeba patrzeć na gramowość włosów bo jak jest mało gram, będzie ich mało
napisał/a: Frutella 2013-08-30 18:46
A jakie są koszty takiej zabawy ?
napisał/a: espe1 2017-03-03 07:20
A no właśnie. Też jestem ciekawa ile to kosztuje