preparaty na cellulit

napisał/a: Diorka1 2015-06-17 19:38
dla mnie peeling z kawy jest najlepszy, w połączeniu z ćwiczeniami 2x w tygodniu i masażami slim extreme jakoś ta pupa wygląda...do walki z cellulitem trzeba mieć dużo motywacji :) ale da się!
minionka
napisał/a: minionka 2015-06-22 13:05
też robię peeling z kawy i dodaję jeszcze cynamon, bo on ma właściwości antyseptyczne i oczyszczające. co wieczór smaruję kremem GUAM na cellulit i ostatnio też biegam i chyba cellulit nie postępuje.
napisał/a: weronka_9-1 2015-06-29 11:31
może bioolejki BioOil?
napisał/a: agataT 2015-06-30 12:09
kowalenka napisal(a):też robię peeling z kawy i dodaję jeszcze cynamon, bo on ma właściwości antyseptyczne i oczyszczające. co wieczór smaruję kremem GUAM na cellulit i ostatnio też biegam i chyba cellulit nie postępuje.


nie postępuje? ale widzisz jakiekolwiek zmiany we wstecznym kierunku? Ten krem co stosujesz to jaki?
i jak się ma cynamon i jego właściwości do cellulitu?
napisał/a: gosia.maj 2015-06-30 12:29
Dla mnie tez najlepszym sposobem jest peeling z kawy :)
minionka
napisał/a: minionka 2015-07-08 09:09
agataT napisal(a):
kowalenka napisal(a):też robię peeling z kawy i dodaję jeszcze cynamon, bo on ma właściwości antyseptyczne i oczyszczające. co wieczór smaruję kremem GUAM na cellulit i ostatnio też biegam i chyba cellulit nie postępuje.


nie postępuje? ale widzisz jakiekolwiek zmiany we wstecznym kierunku? Ten krem co stosujesz to jaki?
i jak się ma cynamon i jego właściwości do cellulitu?


No nie widzę, żeby było go więcej i żeby był większy niż przed rozpoczęciem stosowania czegokolwiek, jak się ocknełam, że go mam. Nawet bym powiedziała, ze jest go mniej. Szkoda tylko, ze nie zrobiłam zdjeć, bo bym ci pokazała, to byś sama oceniła.
krem konkretnie mam ten
http://guam24.pl/pl/guam-duo-anti-cellulite-chlodzacy-krem-antycellulitowy-200-ml.html
i to już moje kolejne opakowanie, bo jak dla mnie to cały efekt antycellulitowienia to zwdzięczam w dużej mierze jemu alechyba taż bieganiu. o nie bardzo wierzę w działanie peelingu stricte na cellulit. Cynamom na własciwości antuseptyczne i nie tyle, ze na cellulit, ale dla skóry po prostu jest dobry.
napisał/a: kasiulll1 2015-07-16 12:50
A co powiesz na dołączenie do tego wszystkiego masażu? Poszukaj sobie jakieś konkretnej szczotki do ciała, najlepiej z naturalnego drewna zeby długo wytrwała używanie. Polecam poszukać tutaj Akcesoria kosmetyczne
napisał/a: Snieszunia89 2015-07-29 23:27
Z preparatów to polecam przede wszystkim naturalne kremy i maści. Świetny jest olejek arganowy. Pisałam o nim ostatnio na swoim blogu. Każda dziewczyna, która go stosowała potwierdzi, że skóra jest po nim niesamowita w dotyku!
napisał/a: muslina 2015-07-30 10:38
ej a ja mam 2 pytania

-skoro kawa (czy kofeina w niej) dziala ujedrniajaco itd itp, to picie jej tez pomaga? bo jesli mowa o diecie to zawsze jest zeby rezygnowac z picia kawy.

z drugiej strony tyyyle jest sprzecznych informacji na temat zielonej herbaty albo ze super pomaga albo wrecz przeciwnie

-czy te banki chinskie nie narobia siniakow? wiecie, jest srodek lata... troche za pozno sie obudzilam z walka z cellulitem :D

jakie polecacie cwiczenia ktore pomoga na cellulit, ale nie zaszkodza kregoslupowi? Np. w moim wypadku po przysiadach troche boli...

Moja metoda do tej pory stosowana tak okazjonalnie- bo zdarza sie ze tygodniami nie mam czasu na siedzenie pod prysznicem i peelingi czy cwiczenia, banki itd. Ale mam taki masazerek drewniany jak do stop i przejezdzam nim po udach. Albo gdy siedze i sie ucze albo pracuje w biurze to podszczypuje sie w miejscach z cellulitem zeby poprawic krazenie :)
napisał/a: CosmoSPA_com_pl 2015-08-17 11:00
Picie kawy a depilacja czy peeling to dwie zupełnie odmienne kwestie i nie można ich ze sobą mieszać. Samo picie kawy nie pomoże Twojej skórze,wręcz przeciwnie i nie polecam stosować peelingu z fusów w przypadku kiedy mamy skórę wrażliwą,ponieważ to nas podrażni. Lepiej zdecydować się na inne,naturalne kosmetyki,możemy pomóc podczas wyboru.
napisał/a: Izka256 2016-02-24 20:46
Dla mnie hit Cellinea na tej stronie znalazłam wszystkie informacje [mod:reklama usunieta]
Oczywiście oprócz suplementu dieta i sport!
napisał/a: kavita1 2016-05-23 13:23
Ja najlepsze efekty widziałam po zabiegach endermologicznych - dostałam w prezencie serię 10 zabiegów i rzeczywiście było widać różnice. Tylko trzeba te zabiegi robić regularnie - na pewno 2-3 nie wystarczą...