Pękające paznokcie

napisał/a: Maryla22 2016-08-23 12:58
Kochana ja polecam Ci na paznokcie wcierać olej kokosowy naprawdę pomaga ale musisz być systematyczne. Jeśli chodzi o odżywki to mogę polecić Ci Saliy Hanson bardzo dobra odżywka ;) kosz na internecie około 15 zł :) Pozdrawiam
napisał/a: Katarinka10 2016-09-02 11:17
Próbowała któraś z Was może czegoś z apteki? Jakiegoś serum chociażby. Również mam ostatnio problem z osłabioną płytką i kruszącymi się paznokciami :(
napisał/a: coffe 2016-09-06 22:30
ja zawsze miałam problem z paznokciami, nigdy nie mogłam zapuścić jednak hybrydy pozwalają mi chociaż na długość wychodzącą poza opuszki palców :)
napisał/a: Miętowa26 2016-09-14 01:47
Miałam podobny problem z paznokciami bardzo pękały, były łamliwe i obecnie używam oliwkę do manicure - brzoskwiniowa Semilac. Muszę powiedzieć że używałam różnych ale zadna tak szybko nie poprawiła wyglądu moich paznokci. Ta oliwka posiada bogatą kompozycją składników, które nawilżą i odżywią skórki w bezpośrednim sąsiedztwie płytki paznokcia. Nadaje otoczeniu paznokcia zdrowego wyglądu. Ale by osiągnąć najlepsze efekty najlepiej stosować regularne.
napisał/a: Gwiazdka.p 2016-09-27 14:53
Ja używałam odżywek 8 w 1 do paznokci, tyle że mnie 'tylko' gięły się jak plastelina i rozdwajały, nic nie pękało.
napisał/a: jagowita 2016-09-28 16:43
Kurna, ja sobie kupiłam odżywkę z Sally Hansen i jest słaba. :/
napisał/a: Brie1 2016-11-03 14:56
jagowita napisal(a):Kurna, ja sobie kupiłam odżywkę z Sally Hansen i jest słaba. :/


No co Ty? Ja używam ich już od dawna i zawsze byłam zadowolona. Może coś robisz nie tak? Na pewno nie przechowywałaś otwartej?
caprio
napisał/a: caprio 2016-11-24 16:04
adusia napisal(a):
krasnal napisal(a):Ja też miałam problemy z paznokciami, szczególnie że często chodziłam na hybrydę. Odkąd robię ją sobie w domu i używam kosmetyków Mollonu problem znikł. Fajną mają serię do pielęgnacji dłoni i paznokci https://mollonsklep.pl/pl/hcsynergy-pielegnacja-dloni-i-paznokci, problem suchych i zniszczonych dłoni raz na zawsze zażegnany.

wszytko zależny jakich lakierów się używa ja od makear nie mam zniszczonych paznokci a robię jedną hybrydę po drugiej.


Masz rację:) Nie wiem na czym pracowały kosmetyczki, nigdy nie pytałam:) teraz jak sama robię hybrydę Mollonem i odpowiednio o dłonie dbam, to nie mam takich problemów.
napisał/a: coffe 2017-01-16 20:33
o wiele taniej wychodzi robienie samemu hybryd. Wiadomo trzeba zainwestować i w lampę i w lakiery ale zwraca się szybko, ja te lakiery z makear kupuję za 35 zł i akcesoria też za gorsze już od nich zamawiam żeby skąd indziej nie płacić za przesyłkę.
napisał/a: Luna077 2017-01-23 15:32
Podpisuję się pod odżywką Eveline - niedroga, dostępna w każdej drogerii i naprawdę działa. U mnie już kilka zastosowań uratowało paznokcie i teraz już nie mam z nimi żadnego problemu.