Operacje plastyczne

napisał/a: mala1 2006-11-22 13:17
Co myslicie o korekcie piersi? Chodzi mi konkretnie o powiekszenie??? Coraz czesciej sie o tym slyszy i coraz wiecej kobiet sie temu poddaje. Ja osobiscie z jednej stony chcialabym zrobic cos takiego a z drugiej strony na sama mysl oblewa mnie fala strachu.Oczywiscie moj ukochany uwaza ze mam najpiekniejsze ale czasami chcialabym to zrobic po prostu dla siebie. Bardzo bym chciala poznac wasze zdanie na ten temat i co o tym myslicie????

pozdrawiam
napisał/a: samsam 2006-11-22 13:23
Ja zdecydowanie jestem na nie. Owszem podobają mi się duże piersi, ale w życiu bym się na takie coś nie zdecydowała.
napisał/a: angelaxxx 2006-11-22 14:35
ja też bym się nie zdecydowała. mnie sie podobają takie jakie mam ( choć wcale nie duże są) i mojemu facetowi też więc nie myśle o tym.
napisał/a: Marusia 2006-11-22 15:59
Nie myślę o tym. Mam małe piersi, ale nie jestem na tyle zakompleksiona z ich powodu, żeby się na taki krok decydować (są akceptowalne ;) )
napisał/a: iza19821 2006-11-22 17:08
Tez chyba nie poddalabym sie takiej korekcji.chyba ze naprawde mialabym wielkie kompleksy z tego powodu to kto wie,moze bym sie zdecydowalam.
napisał/a: Anetka1 2006-11-22 17:15
A ja nie mam nic przeciwko. Osobiście nie mam potrzeby powięszania piersi, ale jeżeli byłabym jakoś z nich nie zadowolona nie miałabym nic przeciwko operacji.
napisał/a: jente8 2006-11-22 18:58
A ja za dużo się naoglądałam programów o operacjach plastycznych, żeby kiedykolwiek się na to zdecydować... i nawet nie chodzi o ból i tygodnie dochodzenia do siebie... chodzi o ryzyko. Było tam tyle opowieści dziewczyn, które z powodu implantów piersi ciężko zachorowały i teraz muszą do końca życia brać leki, że na pewno nawet mi to przez myśl nie przejdzie. Nie zaryzykowałabym zdrowia dla większego biustu, zresztą już zaakceptowałam to, jaki jest
napisał/a: Madziulka1 2006-11-22 19:01
ja natomiast wolalabym nieco zmniejszyc piersi. Ale sa jakie sa i nie dalabym sie pokroic skalperem. moze jak troche zrzuce na wadze one tez sie zmiejsza bo wkurza mnie to jak ide np.ulica to ludzie(glownie mezczyzni) gapia sie na moj biust a dopiero pozniej na buzie
napisał/a: jente8 2006-11-22 19:06
Czasami zmniejszenie biustu jest konieczne ze względów zdrowotnych, tzn. chodzi konkretnie o problemy z kręgosłupem. Ale jeśli nie ma takiej konieczności to rzeczywiście chyba nie warto dać się kroić... A spojrzeniami się nie przejmuj, Madziulka.
napisał/a: Kaira86 2006-11-22 19:15
Madziulka napisal(a):ja natomiast wolalabym nieco zmniejszyc piersi. Ale sa jakie sa i nie dalabym sie pokroic skalperem. moze jak troche zrzuce na wadze one tez sie zmiejsza bo wkurza mnie to jak ide np.ulica to ludzie(glownie mezczyzni) gapia sie na moj biust a dopiero pozniej na buzie

tez mam taki problem jak ty Madziulka jakby mi ktos zafundowal taka operacje to pewnie bym sie zgodzila chociaz wiem ze pomniejszanie biustu jest grozniejsze niz pomniejszanie a jeszcze teraz jak karmie to piersia to sa przeogromniaste
napisał/a: atka83 2006-11-22 20:23
Nigdy nie zrobiłabym sobie operacji plastycznej piersi,co to to nie....Nie dałabym się pociąć
napisał/a: dark_salve 2006-11-22 22:54
ula_jente napisal(a):Nie zaryzykowałabym zdrowia dla większego biustu, zresztą już zaakceptowałam to, jaki jest


ja też zaakceptowałem i to nie już teraz tylko od początku... bo zakochałem się w Tobie a nie w Twoich piersiach :P choć coś mi się zdaje że na razie są one dla mnie niedostępne... (Cytat Maja z Brennej: pamiętaj, trzymaj go na krótkiej smyczy, nie pozwalaj na zbyt wiele). :P