Odpowiedniki znanych perfum - warto?

napisał/a: agnieszka79 2014-03-01 02:02
Niestety, ale cena oryginałów nie bierze się znikąd. Fm nie polecam :)
napisał/a: ula777 2014-04-11 12:43
Ja wybieram tylko oryginalne perfumy. Zazwyczaj kupuję je w sklepach internetowych, bo ceny ich ceny są ok. 60-70% tańsze niż w sklepach stacjonarnych - dużych sieciówkach. Oryginalne perfumy pachną bardzo długo, intensywnie i wydobywają naturalny aromat perfum. Zamienniki mogą uczulać , niestety i są bardzo nietrwałe. Ponadto w oryginalnych perfumach wartość procentowa olejków zapachowych jest dużo wyższa niż w zamiennikach i perfumach FM.
Ja mój ulubiony zapach Diora Jadore i niestety zawiodłam sie, bo ten cudowny, kwiatowo-owocowy zapach pachnie tak naprawdę pięknie w oryginale a zamiennikach ulatnia się po 2 godzinach i trudno być zadowolonym z takich perfum.
napisał/a: Avesti 2014-04-17 13:04
W sumie chyba nie warto ponieważ odpowiednik nie bezie trwale trzymał zapachu tak jak oryginalne perfumy. Zapłacisz mniej,ale i zapach bedzie tego warto. Moim zdaniem lepiej dołożyć i wybrać coś naprawdę oryginalnego gdzie zapach długo się utrzyma.
napisał/a: KellyN 2014-04-30 12:18
Kiedyś miałam okazję zapoznać się z ofertą jednej z firm z takimi odpowiednikami. Niestety to nie jest to. Zapach niby podobny, ale z trwałością już nie jest tak różowo. Wolę mieć na półce jeden flakonik oryginału niż kilka podróbek, które szybko wietrzeją.
napisał/a: Gluptak 2014-05-01 13:42
moim zdaniem nie warto
napisał/a: milena007 2014-05-08 22:24
jedna z najbardziej zabawnych rrzeczy na świcie - moja przyjacióła, bardzo zamożna osoba, "z przyzwoitości" kupuje tylko oryginalne perfumy, choć niezmiennie twierdzi, że moje zamienniki pachną lepiej. i dłużej się trzymają! ;D
napisał/a: asia_23 2014-05-15 20:10
Ja wolę kupić coś rzadziej,ale mieć poczucie,że pachnę prawdziwymi perfumami. ale co kto lubi:)
napisał/a: gosia78 2017-03-31 12:23
Polecam wam stronę z odpowiednikkami www.gashio.pl mają super ceny szybka wysyłka i świetny kontakt z firmą. Jestem z nimi od kilku dni a zrobiłam już 4 zamówienia :) No ale coż i tak nie dam rady przetestować wszystkich zapachów. Ale może chociaż uda sie większość hehe :) Polecam!
napisał/a: ania9961 2017-08-11 10:28
Kiedyś kupowałam perfumy z FM, ale maja fatalnej jakości flakoniki, wszystko odchodzi i wygląda strasznie. Od roku kupuję perfumy na goia.pl i jestem bardzo zadowolona. Mają dobrej jakości perfumy o zapachach nie różniących się od oryginałów a do tego w świetnej cenie :)
napisał/a: zuzanna24l 2018-01-27 10:20
Zdecydowanie nie warto, wogole nie maja trwalosci intensywnosci
napisał/a: rejczell 2018-05-10 11:44
Szara Puma przykładowo nie jest do dostania inaczej niż jako odpowiednik czyli Pantera. Chelio i Love you to też jeden z lepiej zrobionych zamienników. Chociaż uwielbiam też Cocoe Marybelle to odpowiednik dla CHannel Mademoissel czy Efeinity zamiast Eternity Calvina Kleina. Słynna Channel 5 jako Champs 5 też jest bardzo ciekawa. Tylko szkoda, że na tym edp24.pl nie ma jasno przypisanych co jest czego odpowiednikiem. Ale w sumie są listy na zewnętrznych stronach to w sumie jak ktoś pokombinuje to znajdzie i tak. Zresztą nazwa też naprowadza.