kremy nawilżające

napisał/a: karolinka51 2014-10-29 11:10
z nieva jest bardzo dobry krem nawlizajacy polecam :) bardzo :)
nawliza i ja go stosuje od dawna i jestem bardzo zadowolna z niego
napisał/a: mat45 2014-11-06 14:18
Ja mam problem z moją skórą, jest ciągle sucha. Od jakiegoś czasu zaczełam stosować masło do ciała Absolute Care i od razu wygląd mojej skóry się poprawił. Odżywcza moją skórę, zmiękcza ją i nawilża. Zawiera starannie dobrane połączenie olejków, witamin i minerałów, w parze z ekscytującymi zapachami owoców i minerałów Morza Martwego. Zamawiam go na stronie [reklama usunięta] i jestem zadowolona.
napisał/a: nastka321 2016-03-25 12:18
u mnie najlepiej s[rawdza się balsam do ciała z oeparola:) zawsze mialam tendencje do przesuszonej skóry nawet takie krostki mi sie robily, ale teraz chyba podpasowal jej ten wiesiołek bo przy regularnym smarowaniu jest coraz gładsza i delikatna :) spróbuj może też Ci przypasuje :)
napisał/a: Miętowa26 2016-03-28 20:28
Ja mam problem z suchą skóra która ma dość sporą tendencje do uczuleń bądź też różnego rodzaju podrażnień. W moim przypadku bardzo dobrze sprawdził się krem Eloderm który poleciła mi znajoma :) powiem tak jestem pozytywnie zaskoczona że krem w tych czasach może nie zawierać różnego rodzaju barwników czy innych zbędnych substancji. Do tego cena jest naprawdę rozsądna za swój krem w aptece dałam coś koło 12zł a starcza mi naprawdę na długo.
napisał/a: krasnolud1 2016-03-28 20:46
A ja przestałam mieć suchą skórę odkąd przestałam używać popularne, często reklamowane "firmowe" kosmetyki. Rano jak tylko wstanę obowiązkowo piję duży kubek przegotowanej wody, żeby nawilżyć organizm od środka. Do demakijażu płyn micelarny, a na twarz delikatny krem do buzi dla niemowląt. Jeśli używam czegoś "silniejszego" to tylko nawilżającego kremu pod oczy (choć teraz w ciąży nawet o to skóra nie woła).
sreg
napisał/a: sreg 2016-03-29 13:03
Mimezja napisal(a):A ja przestałam mieć suchą skórę odkąd przestałam używać popularne, często reklamowane "firmowe" kosmetyki. Rano jak tylko wstanę obowiązkowo piję duży kubek przegotowanej wody, żeby nawilżyć organizm od środka. Do demakijażu płyn micelarny, a na twarz delikatny krem do buzi dla niemowląt. Jeśli używam czegoś "silniejszego" to tylko nawilżającego kremu pod oczy (choć teraz w ciąży nawet o to skóra nie woła).


Dobrze, że w końcu ktoś tu mówi o wodzie. Żadne kremy porządnie nie pomogą, gdy nie pijemy wystarczająco wody. Zachęcam do 1,5 l minimum dziennie
napisał/a: e-Lena 2016-04-21 11:35
Im prostsza pielęgnacja i im prostszy skład kosmetyków, tym lepiej.

Ja przerzuciłam się jakiś czas temu na oleje i naturalne kosmetyki z małych, rodzimych firm (duch patriotyczny ;) ) i ilość kosmetyków na półce ograniczyłam do minimum. Do bardzo suchej skóry najlepszy będzie olej z owoców dzikiej róży, oczywiście nakładany na dobrze oczyszczoną twarz.

Skóra przesusza się też od kosmetykó kolorowych, złego demakijażu i silnego oczyszczania, więc żeby cera była promienna, trzeba być dla niej miłym :P
patata93
napisał/a: patata93 2016-04-26 11:17
Lirene z Rossmanna za 17 zl chyba, fajnie nawilża, jestem zadowolona bardzo.
napisał/a: blondyneczka_83 2016-08-26 18:03
Na noc krem z kwasem Migdałowym Norel, a na noc krem wiesiołkowy Gal.
napisał/a: raatsy 2016-10-14 12:40
Na dzień stosuję krem z oeparolu hydrosense, a na noc sobie kupiłam bardziej odżywczy z serii essence, już trzeba wyjąć te własnie mocniej nawilżające krmey bo przez ogrzewanie mam bardziej przesuszona skórę, fajnie mi się ten hydrosense sprawdza pod podkład, nic się nie roluje, tez trwałosć podkładu się nie zmienijszyła