KOLOR WŁOSÓW

napisał/a: Mati19 2010-07-29 14:46
Witam
Chciałbym sobie ufarbować włosy na kolor pomarańczowy,taki marchewkowy. Tylko że nie wiem jaka farba z kolorem będzie najlepsza ?? ?? Jestem chłopakiem i mam kolor włosów ciemny brąz. Może najpierw sobie jakoś rozjaśnić by było widać ten jasny pomarańcz ?? Nie wiem kompletnie co zrobić... pomóżcie

PS:Chciałbym mieć taki perfidny pomarańczowy kolor.
napisał/a: ~gość 2010-07-29 14:51
To lepiej wybierz się do fryzjera. Jeżeli zależy Ci na włosach a przede wszytskim na wyglądzie lepiej nie rób takich rzeczy sam. Chyba że jesteś profesjonalistom, albo nie zależy Ci jaki będzie efekt końcowy...
napisał/a: atrapa 2010-07-29 21:18
Ja pewnego pięknego razu chciałam tylko rozjaśnić i wyszedł mi marchewkowy :D
napisał/a: Mati19 2010-07-30 00:47
owkz5 napisal(a):To lepiej wybierz się do fryzjera. Jeżeli zależy Ci na włosach a przede wszytskim na wyglądzie lepiej nie rób takich rzeczy sam. Chyba że jesteś profesjonalistom, albo nie zależy Ci jaki będzie efekt końcowy...

Nie jestem profesjonalistą ale prawdę mówić wolę nie iść do fryzjera. Wolę zrobić sam na własną rękę,najwyżej będę miał pretensje do siebie....
Rozjaśnić tzn. najpierw ufarbować się na blond a później na inny kolor od razu ??? okej,tylko jaki ten drugi kolor ma być ? jakaś nazwa tego koloru ???

[ Dodano: 2010-07-30, 00:50 ]
moira napisal(a):Ja pewnego pięknego razu chciałam tylko rozjaśnić i wyszedł mi marchewkowy :D

dobra a jaki jest Twój naturalny kolor włosów ? i jakim kolorem sobie rozjaśniłaś ???
napisał/a: nesene 2010-08-05 21:59
Włosy rozjaśnia się rozjaśniaczem nie farbą . Ciężko mi powiedzieć Ci jak nazywa się farba o tym kolorze . Może zamiast marchewkowego zdecyduj się na rudy , będzie prościej znaleźć ; P
napisał/a: aguga2 2010-08-21 10:05
Mati19, tylko pamietaj ze z rozjasnianych wlosow kolor schodzi duzo szybciej. na opakowaniach czesto masz zdjecia jak wygladaja wlosy farbowane na jasnych i na ciemnych. mi fryzjerka polecala loreala i garniera. ale garnier szybko mi sie splukal wiec teraz jak co to loreal :) a odcien koloru wybierz po zdjeciu na opakowaniu
napisał/a: eMarilyn 2010-09-01 11:11
Szczerze? Odradzałabym ci ten kolor. No chyba ze na prawde chcesz jakos zwracac na siebie uwagę:)
napisał/a: Zuzanna25 2010-09-02 10:18
Moim zdaniem najpierw musisz rozjaśnić włosy rozjaśniaczem, a później kłaść farbę. Tak jak już było to wcześniej wspomniane z rozjaśnianych włosów kolor szybciej schodzi, w przypadku pomarańczu będzie płowiał, wiec od razu przygotuj się na to, że zabieg farbowania trzeba będzie powtarzać dość często. Dodatkowo odrosty - będą bardzo widoczne już po miesiącu. Dostępnych farb jest bardzo dużo, trudno wskazać jedną konkretną.
napisał/a: sus_scrofa 2010-09-08 00:18
ja zawsze sobie sama farbowałam, ewentualnie koleżanki mi pomagały, i zawsze byłam zadowolona z efektu, więc jeśli ejsteś dokładny, to oczywiście, mozesz sam się zafarbować. jeśli masz ciemne włosy, to najpierw musisz je rozjaśnić utleniaczem (pamiętaj, że utleniacz niszczy włosy), a potem jak zmyjesz go, to nakładasz farbę. taką perfidną marchewkową kupisz w sklepie fryzjerskim.
napisał/a: belie 2010-09-08 14:04
koniecznie rozjaśniacz. ale on niszczy włosy, jak podkreśliła moja poprzedniczka. :)


ja właśnie farbowałam jesiennym liściem z Joanny na ciemno-brązowe włosy, ale bez rozjaśniania. na razie siedzę w turbanie. ciekawe, co z tego będzie.
napisał/a: wizazija 2016-10-20 16:07
Najlepsze wyjście to fryzjer- uzyskasz efekt na pewno taki jaki chcesz
napisał/a: sylwuchafl 2016-11-09 07:29
Dość stary wątek, ale pomarańczowy kolor na włosach jak dla mnie WOW:) Sama na ostatnią imprezę sobotnią robiłam sobie różowe włosy, ale to tylko tak na jeden dzień:) Kupiłam w sprayu farbę 1-Day Color z Venity, i w sumie następnego dnia po myciu już śladu nie było, ale polecam bo to taka fajna zmiana:)