Jakie zabiegi odmładzające polecacie?

napisał/a: a_gnieszka1 2016-11-21 12:37
w tym roku kończę 35 lat i chciałabym trochę bardziej zadbać o skórę twarzy i zapisać się na jakieś sensowne zabiegi. Chodzi mi o lekkie odmłodzenie ale bez żadnych botoxów i liftingów. Chcę coś delikatniejszego co mi wygładzi trochę zmarszczki. Aż tak dużo ich jeszcze nie ma ale denerują mnie już te na czole i wokół ust
napisał/a: adreno 2016-11-21 16:52
ja polecam kąpiel w błocie super odżywia i odmładza skórę :)
napisał/a: dorotka331 2016-11-22 12:36
Jak nie chcesz botoxu to może kwas hialuronowy. Jest trochę mniej inwazyjny a działanie całkiem fajne. Efekty utzymują się chyba do pół roku
napisał/a: ulaniebrzydula 2016-11-22 15:30
teraz tych zabiegów jest mnóstwo i nawet ciężko mi tu będzie wszystkie wymienienić. W samej vesunie w krakowie masz tego chyba kilkanaście. Jakaś terapia tlenowa, beoperacyjny lifting, laserowe usuwanie zmarszczek i jest tego dużo więcej
napisał/a: dorotka331 2016-11-23 10:08
Najlepiej chyba będzie jak sobie wejdziesz na stronę jakiejś dobrej kliniki w Twojej okolicy i przejrzysz ofertę a potem może konsultacja z kosmetologiem/lekarzem? Chyba najlepiej dopasować zabieg do skóry i do głębokości i ilości tych Twoich zmarszczek
napisał/a: ulaniebrzydula 2016-11-24 11:16
Ten laser brzmi całkiem sensownie. Teraz się go wykorzystuje w wielu różnych zabiegach i podobno się sprawdza no ale najlpiej dobrać coś pod siebie. No i nie demonizowałabym tak tego botoxu bo jak się go dobrze zrobi to wygląda fajnie
napisał/a: kavita1 2016-11-29 16:03
Ja ostatnio zdecydowałam się na zabieg osoczem bogatopłytkowym. Przez długi czas biłam się z myślami i decyzją. Nie lubię igieł i to był mój największy problem. Nie chciałam też zaczynać w wieku trzydziestu lat jakiś inwazyjnych zabiegów. Osocze bogatopłytkowe jest o tyle fajne, że stymuluje pracę kolagenu i powoduje, że skóra sama zaczyna się regenerować. Lekarz do którego chodziłam na konsultację w końcu mnie przekonał i nie żałuję. Efekty są bardzo fajne - skóra jest bardziej napięta i nawilzona, a zmarszczki wygładziły się (nie były jakies głebokie, ale już widoczne :) Osocze robiłam w klinice Body Care Clinic http://bodycareclinic.pl/
napisał/a: rikkk 2016-12-07 06:45
Jest wiele dobrych zabiegów. Sama polecam szczególnie:
mezoterapię
osocze bogatopłytkowe
oraz botoks ( który wcale tak nie boli oraz robi się go bardzo delikatnymi małymi igiełkami)
Na stronie tej kliniki możecie poczytać sobie więcej informacji na temat zabiegów:
http://clinicadermatologica.pl/dzialy/medycyna-estetyczna/

Polecam sobie zajrzeć.
napisał/a: a_gnieszka1 2016-12-19 11:34
Chyba jednak najbardziej przekonuje mnie ten laser. Ulaniebrzydula, masz jakiś namiar na tą klinikę z krakowa? Kojarzysz ile taki laser w ogóle kosztuje?