Jaki podkład polecacie?

napisał/a: coffe 2016-08-29 23:53
Malana napisal(a):
adusia napisal(a):od jakiegoś czasu przekonałam się do podkładu mineralnego z annebelle minerals i teraz nie powróciłabym już do drogeryjnego. Dzięki zawartym minerałom moja skóra znacznie zyskała i zaczęłam lepiej wyglądać.


Też bardzo lubię minerały.


ja od niedawna przekonałam się do Annabelle. Jeżeli chodzi o revlon fajny podkład jednak jest bardzo ciężki i wysusza moją skórę. Na imprezę od czasu do czasu jak najbardziej. Na co dzień mineralny lżejszy i wygląda naturalnie :)
napisał/a: kasiaradymno 2016-09-29 11:30
Witam ja już używałam wielu podkładów ale polecam Loreala są super utrzymują sie cały dzień bez poprawek
napisał/a: kacperro1 2016-10-04 12:36
inglot hd jest super, dobrze kryje cere i trzyma sie caly dzien
napisał/a: coffe 2016-10-10 19:07
ja bardzo lubię mineralny podkład z annabelle minerals, mam kryjący który fajnie kryje wszelkie niedoskonałości, ale wygląda zarazem naturalnie:)
napisał/a: soweczka1 2016-10-12 18:11
A czy któraś z Was używała z Sorai (nie wiem, jak to poprawnie odmienić) podkładu Aqua Cover? Zasadzam się na niego ponad miesiąc, ale czekam, aż skończę aktualnie używany przeze mnie fluid. Ewentualnie po prostu zależy mi na podkładzie nawilżającym, mam suchą skórę z tendencją do zaczerwienień i pękających naczynek.
napisał/a: wizazija 2016-10-20 16:01
Polecam Astor Stay Perfect
napisał/a: coffe 2016-10-25 21:17
soweczka napisal(a):A czy któraś z Was używała z Sorai (nie wiem, jak to poprawnie odmienić) podkładu Aqua Cover? Zasadzam się na niego ponad miesiąc, ale czekam, aż skończę aktualnie używany przeze mnie fluid. Ewentualnie po prostu zależy mi na podkładzie nawilżającym, mam suchą skórę z tendencją do zaczerwienień i pękających naczynek.

jakoś ogólnie nie lubię nic z sorai kiedyś miałam kilka różnych produktów i nie podeszłą mi ich firma,
napisał/a: Brie1 2016-11-03 14:59
A ja szukam tego jedynego i coś znaleźć nie mogę. :)
napisał/a: Gnomir 2016-11-03 15:34
Świetne są podkłady Mary Kay, ja używam matującego dla cery tłustej i mieszanej, ale w ofercie mają również podkłady nawilżające. To co mnie przekonało do tej firmy, to fakt, że mają wyjątkowo dużo ładnych, bardzo jasnych odcieni. Wcześniej stosowałam najczęściej różne drogeryjne podkłady, zwykle najjaśniejsze ich odcienie i ze dwa razy musiałam zaprzestać, bo jasne kolorki były wycofywane z rynku. Nie wiem jaka jest tego przyczyna, czy składniki jasnych kolorów są jakieś droższe czy szkodliwe, ale było to strasznie denerwujące.
napisał/a: coffe 2016-11-16 00:52
możesz sobie zobaczyć puder z annabelle minerals, jest on fajny chyba do każdego rodzaju skóry, ma tylko składniki naturalne więc nie powoduję alergii. Mają duż paletę odcieni więc jeżeli chodzi o kolor to bez problemu można znaleźć coś dla siebie :)
napisał/a: rudadagusia 2016-12-20 14:22
Ja polecam podkład Revlon ColorStay - ma na tyle fajną konsystencję, że nie trzeba już używac żadnej dodatkowej bazy. Do tego długo utrzymuje się na skórze i nie robi efektu maski (przynajmniej na mnie tak działał). No i jest duży wybór odcieni - od najjaśniejszych, po najciemniejsze.
Wiem też, że dużo osób używa tzw. pokładów transparentnych, które dostosowują się do koloru twarzy. Ale to trzeba umieć też dobrze operować pędzlem, żeby go odpowiednio nałożyć.
napisał/a: coffe 2017-01-16 20:08
revon miałam jednek jest to ciężki fluid i po jakimś czasie wysuszał moją skórę.