Jaki podkład polecacie?

napisał/a: marmurka 2016-04-19 22:34
Szukam fajnego podkładu. Czego wymagam? Żeby był trwały :) Ma jasna karnację, która nie jest zbyt wymagająca, ale zawsze warto się jeszcze czymś wspomóc :)
napisał/a: asieczka92 2016-04-20 16:20
rocher zero niedoskonałości
anna_k
napisał/a: anna_k 2016-04-20 17:20
Wypróbuj sobie ten nowy podkład od Maybelline - jest super
napisał/a: marmurka 2016-04-20 18:39
Noria napisal(a):Wypróbuj sobie ten nowy podkład od Maybelline - jest super

Jaki dokładnie? Coś więcej oprócz jest super możesz o nim napisać?
asieczka napisal(a):rocher zero niedoskonałości

Czy on przypadkiem nie zostawia takiego świecacego filmu? Oglądałam swatche i wydaje się być strasznei pomarańczowy.
napisał/a: asieczka92 2016-04-20 22:20
lupita napisal(a):Czy on przypadkiem nie zostawia takiego świecacego filmu? Oglądałam swatche i wydaje się być strasznei pomarańczowy.
nic a nic gładko wszystko przykryte bardzo naturalny efekt
napisał/a: krasnolud1 2016-04-21 07:20
Max factor face finity 3w1
anna_k
napisał/a: anna_k 2016-04-27 19:24
lupita napisal(a):
Noria napisal(a):Wypróbuj sobie ten nowy podkład od Maybelline - jest super

Jaki dokładnie? Coś więcej oprócz jest super możesz o nim napisać?

Chodzi mi o SuperStay 24h, jest bardzo trwały, nie zmienia odcienia w ciągu dnia, nie robi efektu maski i naprawdę fajnie się go nie-czuje na twarzy
napisał/a: marmurka 2016-05-09 20:53
Mas zna myśli, że jest jednocześnie lekki i kryjący? A jakie jest wykończenie: satynowe, matowe?
napisał/a: kajuniakwiat 2016-05-11 15:39
lupita napisal(a):Mas zna myśli, że jest jednocześnie lekki i kryjący? A jakie jest wykończenie: satynowe, matowe?

Też potwierdzam, że jest lekki i kryjący. Fajna konsystencja i wygodnie się go nakłada. Z kolei jeśli chodzi o wykończenie to zdecydowanie matowe. Ogromną zaletą jest też to, że świetnie się nadaje do zdjęć.
napisał/a: marmurka 2016-05-11 20:01
Byłam w drogerii i próbowałam dobrać kolor, niestety nie było już Ivory a szkoda bo ten pasował mi najbardziej, ale wg mnie wykończenie jest bardziej satynowe.
napisał/a: kajuniakwiat 2016-05-11 23:50
lupita napisal(a):Byłam w drogerii i próbowałam dobrać kolor, niestety nie było już Ivory a szkoda bo ten pasował mi najbardziej, ale wg mnie wykończenie jest bardziej satynowe.

dziwne, ja odniosłam zupełnie inne wrażenie a też mam tego ivory.
napisał/a: kavita1 2016-05-23 13:28
Zależy jaki masz budżet, ale jak możesz więcej przeznaczyć na podkład, to polecam Shisheido w czarnym opakowaniu. Jest supertrwały i dobrze dostosowuje się do kolorytu skóry - nie zostawia żadnych smug. Ja jestem bardzo zadowolona!