Farbowanie włosów

napisał/a: begirl 2015-04-20 10:34
ja juz mam na siebie pomysl fioletowe ombre :D nie moge sie doczekac az pojde do fryzjera tylko musze troche jeszcze rozjaśnić włosy niestety
napisał/a: robak28 2015-06-24 08:37
ja uzywamplukanki srebrnej
napisał/a: anulkapol_25 2015-10-05 15:42
Odradzam, jeśli tego nie robisz!
napisał/a: baniulka1 2015-10-16 12:56
A farbujecie same włosy na blond ? Wiem że niektóre dziewczyny farbują sobie same jasne włosy, ja raz spróbowałam i do tej pory się boję. Mam ciemne odrosty i potem strasznie się to odznacza. Może macie jakąś prostą metodę ?
napisał/a: AgnieszkkaM 2016-01-20 11:16
baniulka napisal(a):A farbujecie same włosy na blond ? Wiem że niektóre dziewczyny farbują sobie same jasne włosy, ja raz spróbowałam i do tej pory się boję. Mam ciemne odrosty i potem strasznie się to odznacza. Może macie jakąś prostą metodę ?

Wiesz co, ja już nie farbuję sama, kiedyś chciałam przyoszczędzić więc robiłam sama, ale parę razy po takim zabiegu byłam tak brzydka, że bałam się wychodzić z domu. Czasem się udawało czasem nie. Najważniejsze jest [mod:reklama usunieta] i czy potrafisz to robić. Ale tak jak mówię, zrezygnowałam z tego, teraz ide do salonu fryzjerskiego (mam taki jeden tani u siebie na osiedlu, ale robią dobrą robotę) i niczym się nie przejmuję... wychodzi drożej, ale mam pewność, że będzie super wyglądać :)
napisał/a: werdina 2016-02-15 08:55
Ja farbuję w domu, ale mam swoja sprawdzona farbę i odcień, wiem ile moge ja potrzymać żeby kolor wyszedł taki jaki chcę. Chociaż ostatnio staram się coraz rzadziej farbować...
napisał/a: kavita1 2016-02-15 13:10
Raz zdecydowałam się na pomalowanie sobie włosów na blond, a jestem szatynką. Kupiłam farbę z rozjaśniaczem i niestety skutki były opłakane. Włosy stały się suche, matowe i zaczęły się normalnie kruszyć przy czesaniu. Rozmawiałam później z fryzjerką i powiedziała, że jest to kwestia rodzaju farby, że jednak profesjonalne kosmetyki zawierają więcej składników, które chronią włos przez zniszczeniem.
napisał/a: nika03 2016-02-18 20:14
Jestem na etapie poszukiwania dobrego fryzjera, co skóry nie zedrze, 130 zł za farbowanie krótkich na 1 kolor to przeginka.
napisał/a: sylwuchafl 2016-07-19 06:48
No zgadza się, a taniej na pewno nie znajdziesz. Ja przestałam farbować w salonie. Niedawno kupowałam piankę koloryzującą z venity z ekstraktem z henny, fajnie kolorek wyszedł, włosy są mocne, nie wypadają po niej, więc jest ok i domowa koloryzacja może być udana.
weronika_ma
napisał/a: weronika_ma 2016-08-04 18:57
Ja farbuję na czarno co ok 5-6 tygodni i żeby było taniej robię to sama w domu, mam juz wprawę, więc całkiem sprawnie mi to idzie. Mój naturalny kolor jest mysio-szary więc bez farbowania wyglądałabym beznadziejnie
napisał/a: martynaly1991 2017-02-22 13:03
Farbowałam włosy przez rok czasu , co chwilę inny kolor. Były to farby , nie szampony. Niestety jest to szkodliwe dla włosów , szybko się niszczą , trzeba co chwile kolor odnawiać i poprawiać odrost . Teraz wracam do naturalnych włosów i nie polecam farbowania .