Depilacja laserowa

napisał/a: annakarenina 2013-05-13 14:25
... może to dość głupie pytanie, ale czy włosy w różnych miejscach można usuwać?? pytam, ponieważ nie dręczy mnie depilacja pach czy bikini.. ale wprost nienawidzę regulować sobie brwi! nie-na-wi-dzę.
czy laserem można je załatwić?
napisał/a: missyou 2013-05-27 10:51
emkhas napisal(a):Nie każdy zabieg depilacji laserowej boli! Są zabiegi [Mod: reklama usunięta] które wykorzystują technologię bezbolesnej epilacji in-motion. Dostarczane do mieszków włosowych światło skutecznie blokuje wzrost komórek odpowiedzialnych za wyrastanie nowych włosów. Dzięki specjalnej technice wykonania zabiegu i „ruchomej” głowicy laserowej można jednorazowo przeprowadzić sesję na dużo większej powierzchni – co czyni pojedynczy zabieg znacznie szybszym a przede wszystkim bezbolesnym. Dodatkowo ta maszyna ma opatentowany jakiś mechanizm dzięki któremu wyeliminowano ryzyko poparzenia czy wysuszenia naskórka. Skóra długa pozostanie gładka i bez podrażnień.


To prawda, nie każda depilacja boli, najnowocześniejsze metody są tak zaawansowane, że imają specjalne chłodzące końcówki ( tak jak metoda in-motion), które sprawiają, że nic nie czujemy. W kwestii bólu to jeszcze wszystko uzależnione jest od progu bólu jaki posiadamy.
napisał/a: justify 2013-09-03 10:28
ja mam fiola na punkcie gladkiego ciala- kazdy pojedynczy wlos mnie denerwuje
cale zycie chodzilam na wosk na lydki, pachy i bikini - w sumie to juz potem nawet jakos mnie specjalnie nie bolalo :P ale nie ukrywam, ze efekt chociaz dobry, utrzymywal sie max 2-3 tygodnie i odwiedzalam moja kosmetyczke dosc czesto, a i pieniedzy troche na to poszlo
Potem kupilam na grouponie zabiegi IPL - pieknie byly opisane - ze po serii pozbede sie wlosow na stale. rzeczywiscie podczas zabiegow widzialam roznice, ale jak seria sie skonczyla, wlosy odrosly :( zalamalam sie nie ukrywam ehhhh znow kasa i czas
Potem poczytalam na forach, ze IPL nie tylko na mnie nie dzialal .... masakra, ze oni tak oszukuja ludzi!
jakos w kwietniu zaczelam chodzic na inny laser - light sheer duet i tutaj ku mojemu zdziwieniu sa super efekty :) Poczatkowo chodzilam do [reklama usunięta] ale potem odkrylam tansza [reklama usunięta].
te zabiegi sa drozsze troche niz IPL ale wydaje mi sie, ze warto.
Jeszcze poczekam ze stwierdzeniem, ze na cale zycie pozbylam sie wlosow ale szczerze na to licze ;)
kasiabor
napisał/a: kasiabor 2013-09-04 14:09
Też zastanawiałam się ostatnio nad depilacją laserową. Wydaje mi się, że podstawą jest znalezienie dobrego gabinetu, no i sprecyzowanie naszych oczekiwać, wiadomo, że IPL działa nieco inaczej i ogólnie trzeba kilku takich zabiegów, żeby były efekty. Moja koleżanka, która jest brunetką i ogólnie ma ciemną karnację, była na w Wwa na [reklama usunięta] w jakimś gabinecie i właśnie miała kilka takich zabiegów, żeby włoski zniknęły, ale po kilku razach efekt utrzymuje się bardzo długo.
napisał/a: vika78 2013-09-12 00:57
polecam depilacje laserowa vectus , ja robilam mega super urzadzenie , ma taki czytnik skory ze nie moze oparzyc i wogule nie boli polecam w gabinecie ktorym robie jest promocja [mod:Reklama usunięta]
napisał/a: justify 2013-09-17 11:03
monivik napisal(a):polecam depilacje laserowa [reklama usunięta], ja robilam mega super urzadzenie , ma taki czytnik skory ze nie moze oparzyc i wogule nie boli polecam w gabinecie ktorym robie jest promocja [mod:Reklama usunięta]


no właśnie vectus jest fajny ;) ale to jest pochodna lightsheer duet :) oba moim zdaniem sa godne polecenia, bo przynosza rewelacyjne efekty :D
napisał/a: sylwusia8 2014-12-16 23:14
Ja miałem styczność tylko z light sheer w gabinecie depilacji laserowej http://www.laserglamour.pl/index.php/zabiegi-depilacji-laserowej-w-lodzi/laser-light-sheer-duet-lodz.html Ogólnie świetna sprawa, szybko, bezboleśnie cóż chcieć więcej :)
napisał/a: eewelina90 2015-07-27 11:21
Zaletą depilacji laserowej jest to, że usuwa owłosienie całkowicie, w odróżnieniu do depilacji woskiem, którą niestety trzeba przeprowadzać co kilka tygodni. Depilacja laserowa jest także mniej bolesna.