Brzydkie blizny potrądzikowe. Jak się ich pozbyć???

napisał/a: Mariannna1 2014-03-29 23:28
Też walczę z bliznami na różne sposoby. Mam krem, maskę do twarzy, ale jak na razie to nierówna walka :(
napisał/a: nevka88 2014-04-05 18:12
drobne i płytkie blizny może i da się złagodzić kosmetykami ale głębokie i duże- tutaj sprawa wygląda gorzej, z tego co wiem to tkanka bliznowata zwyczajnie przykleja wierzchnią warstwę skóry robiąc na jej powierzchni dołek, do warstw głębszych. w tv widziałam zabieg usuwania takich głębokich blizn- dermatolog wbijała igłę pod bliznę i dosłownie odcinała igłą to 'przyklejenie' może warto z takimi poważniejszymi zmianami wypróbować jakieś lasery, albo coś co dociera do tych właśnie głębszych warstw, dermobrazja tylko ściera naskórek więc te płytsze bliny jakoś kasuje. sama będę czegoś szukała dla siebie jak tylko skończę kurację izotekiem- straszne świństwo :(
napisał/a: mi_lena 2014-04-23 09:08
Spróbuj iść na yellow peel. ten peeling na prawdę czyni cuda, ja robiłam go w [reklama usunięta] w Poznaniu jakieś pół roku temu i mam gładziutką buźkę - spróbuj nie wydasz majątku a może akurat tobie też pomoże
napisał/a: Koralll 2014-04-24 10:03
polecam maść contratubex
napisał/a: asia_23 2014-05-15 20:12
Podobno na duże ślady po trądziku tylko dermabrazja
napisał/a: MartaWu85 2014-06-10 12:40
Mi kosmetyczka poleciła ostatnio kapsułki [reklama usunięta]wygładzające skórę. Mam podobny problem z bliznami po trądziku, mam nadzieję, że kuracja mi pomoże.
napisał/a: CosmoSPA_com_pl 2014-06-13 14:54
Może okażą się skuteczne,daj znać na forum czy właśnie tak było. doskonale wiem jak ciężkim problemem są blizny potrądzikowe,czasem kosmetyki nie wystarczą i koleżanka zastanawia się nad zabiegiem laserowego usuwania blizn.
napisał/a: Aspazja1 2014-09-07 21:38
Na blizny potrądzikowe możesz stosować maść Cepan lub No-Scar. W aptekach znajdziesz również kremy rozjaśniające przebarwienia. W redukcji blizn mogą pomóc zabiegi laserowe lub zabiegi karboksyterapii.
napisał/a: DariaFejer 2015-12-18 10:12
Po trądziku pozostały mi brzydkie blizny na twarzy, które jeszcze bardziej uwidaczniają się podczas wysiłku fizycznego. Lekarz powiedział, że po wygojeniu rany mogę pomyśleć o jakiś maściach na blizny. Mój wybór padł na żel silikonowy Alpena. Jest bezbarwny i bezzapachowy. Po miesiącu stosowania moje blizny są mniej widoczne i płaskie. Co więcej, jak żel wyschnie, można na niego nakładać makijaż. Gorąco polecam.
napisał/a: Szostaczka 2015-12-29 20:52
Polecam usuwanie laserem - sama pozbyłam się okropnych blizn z twarzy po trądziku młodzieńczym. Uważam, że stanowczo za długo z tym zwlekałam, teraz przynajmniej odzyskałam pewność siebie. Mogę Wam polecić bardzo dobrą klinikę w Warszawie - mieszczą się w hotelu Mariott.
napisał/a: kazix-33 2016-03-15 12:06
Myślę, że dobrym rozwiązaniem może okazać się po prostu medycyna estetyczna, coś jak [mod:reklama usunieta], bo to są już takie bardziej zaawansowane środki. I nie jakieś używanie skalpela, tylko różne, iniekcje itd., które stymulują tkankę do pracy, tak żeby te bizny faktycznie zeszły. Powodzenia!
napisał/a: jagodamalina 2016-03-24 23:58
Brawo dla lasera, u mnie zadziałał na blizny potrądzikowe a raczej "po wyciskowe". W Rzeszowie polecam [mod:reklama usunieta] , choć wiadomo każda ma swój ulubiony gabinet, ale ważnym elementem całościowego pakietu obsługi klienta jest dla mnie to, że na żywo możecie się z nimi porozumieć na czacie, więc chyba warto dowiedzieć się coś o zabiegu przed jego wykonaniem.