Zakupy w second handach/lumpeksach

napisał/a: duszek1 2010-06-08 08:40
Nigdzie nie wypatrzyłam takiego tematu a pewnie nie tylko i ja jestem fanką ciekawych i tanich zdobyczy.

W tym wątku wszystkie dziewczyny i nie tylko mogą się pochwalić zdobyczami ze sklepów z używaną odzieżą, dla odwagi ja mogę zacząć, jako że mam tego sporo to najpierw nowe zdobycze z drugiej reki z allegro - reszta musi mieć zrobione fotki :D:

bluza Next


sweterek Marks& Spencer oliwkowy


tuba Doroty Perkins
napisał/a: camille 2010-06-08 10:05
duszek napisal(a): a pewnie nie tylko i ja jestem fanką ciekawych i tanich zdobyczy.
fajny pomysł z tym tematem :)
duszek napisal(a):tuba Doroty Perkins
super, mój ukochany kolorek!!
ja to właściwie bym musiała wkleić fotkę całej mojej i męża szafy , w zasadzie 90% rzeczy mam upolowanych
napisał/a: Asior 2010-06-08 10:09
camille napisal(a):ja to właściwie bym musiała wkleić fotkę całej mojej

hehe mam to samo:)
Bardzo lubie lumpki i polowanie na ciuszki:D
później może cykne pare fotek:D
napisał/a: KarolciaK 2010-06-08 13:00
w irlandii sa super lumpeksy,ja akurat rzadko kupuje ale tesciowa jak u nas byla to codziennie w nich siedziala i ciagle cos przynosilla
ja w sumie mam 3 rzeczy z lumpeksu,ale nie mam fotek
* czarna sukienka do kolan 12e placilam (nowa byla
* zielone buty adidasa,5e (tez nowe)
* rozowa bluza nike,3e
jak ja wchodze do lumpeksu to zazwyczaj po ciuszki dla mojej siostrzyczki,bo czasami nawet nowe idzie znalezc,no i duzo markowych prawie nie zniszczonych ciuszkow.nie mam zdjec tych ciuszkow ale chyba z 10 stron by zajely tylko u nas duza konskurencja dla lumpeksow jest primark,bo tam sa wszystkie nowe ciuchy,a jak jest promocja to mozna ciuchy taniej kupic niz w lumpeksie
napisał/a: camille 2010-06-08 14:35
KarolciaK napisal(a):tylko u nas duza konskurencja dla lumpeksow jest primark,
no w tym sklepie są cudne rzeczy, moje ukochane atmosphere których tu normalnie poza lumpkami kupić nie można więc na nie głównie poluje
napisał/a: ewicz 2010-06-08 14:43
camille napisal(a):
KarolciaK napisal(a):tylko u nas duza konskurencja dla lumpeksow jest primark,
no w tym sklepie są cudne rzeczy, moje ukochane atmosphere których tu normalnie poza lumpkami kupić nie można więc na nie głównie poluje


Ja też bardzo lubię ciuszki atmosphere, ale w naszych lumpeksach ceny są czasami przesadzone, w Anglii nowe ciuszki kupisz taniej. W Primarku kupowałam torebki za funta.
napisał/a: KarolciaK 2010-06-08 17:56
camille napisal(a):no w tym sklepie są cudne rzeczy, moje ukochane atmosphere których tu normalnie poza lumpkami kupić nie można więc na nie głównie poluje

no ja na szczescie mam w moim miescie 2 sklepy primarka
ewka123 napisal(a):w naszych lumpeksach ceny są czasami przesadzone, w Anglii nowe ciuszki kupisz taniej. W Primarku kupowałam torebki za funta.

dokladnie tak jak piszesz
spowodowane jest to tym,ze polsce jak idziesz po ciuchy primarka to w sumie idziesz po tzw.towar z wyzszej polki,bo w polsce tak jest traktowany primark (atmosphere i wszystkie inne jego firmy),a w irlandii czy uk to sa najtansze ciuchy (ale oczywiscie doskonale jakosciowo)
moja tesciowa sprzedaje na targowisku uzywane ciuchy (no i duzo nowych z primarka) no i w sumie ludzie sa gotowi duzo za nie zaplacic,bo wiedza ze to jest dobra jakosc (a tu one sa kupowane za 1e )
napisał/a: ~gość 2010-06-08 18:00
duszek napisal(a):ja to właściwie bym musiała wkleić fotkę całej mojej i męża szafy , w zasadzie 90% rzeczy mam upolowanych
tak jak ja

może później parę rzeczy obfocę ;)
napisał/a: ~gość 2010-06-08 20:06
Rooda666 napisal(a):duszek napisał/a:
ja to właściwie bym musiała wkleić fotkę całej mojej i męża szafy , w zasadzie 90% rzeczy mam upolowanych
tak jak ja

I ja
Moja garderoba to jeden wielki lumpeks
Nie będę wszystkiego wrzucać, ponieważ kupuję duzo i często.
Dla całej rodziny
A najlepsze jest to, że jeżeli nie chcę już w czymś chodzić to po prostu to wyrzucam czy oddaję- bez żalu, że zapłaciłam kupę kasy i nie noszę
napisał/a: Lenka111 2010-06-08 21:54
Właśnie zaleta lumpeksu - nie żal oddać lub wyrzucić. Ja czasem pomyszkuję, ale częściej dla brata niż dla siebie. W ogóle ubrania dla dzieci - rewelacja. I tak je zniszczy jak to chłopak i zaraz wyrośnie dlatego takie sklepy to zbawienie i ulga dla portfela
napisał/a: duszek1 2010-06-09 08:21
Ja też w wolnej chwili postaram się porobić fotki swojej szafy - i też nie ukrywam, że od dłuższego czasu większość jest upolowana . Mam kompletną alergię na płacenie 65 zł za mikroskopijny kawałek sweterka w normalnym sklepie :/. Tak więc tylko wyprzedaże albo secondziaki :D
napisał/a: KarolciaK 2010-06-09 11:35
wklejam zdjecie tej bluzy,bo sukienke i buty mam w polsce i nie mam zdjec