Autor Wiadomość

Zakupy przez internet - wasze rady?

martynaly1991

Wysłany: 2017-02-22, 12:55    Re: Zakupy przez internet - wasze rady?
Cytat:
Ja kupuję w sprawdzonych sklepach sieciowych , zdjęcia na ogół są bardzo dobre , można w razie czego zwrócić zakupy . Przed kupnem w internecie warto poczytać opinie o sklepie lub sprzedającym . Wybieram przesyłkę za pobraniem bo mam pewność że paczka do mnie przyjdzie .

Zochna12

Wysłany: 2017-02-24, 16:23    Zakupy przez internet - wasze rady?
Sklepy muszą być sprawdzone, o dobrych opiniach. Wtedy jest najbezpieczniej.

Roberto89

Wysłany: 2017-04-07, 12:03    Zakupy przez internet - wasze rady?
Ja nie pamiętam już kiedy ostatnio robiłem zakupy w normalnym sklepie. Dla mnie Internetowe zakupy to chyba już uzależnienie, zawsze staram się znaleźć coś nowego, coś co mnie zaskoczy. Ostatnio wszedłem do niepozornego sklepu http://missimi.pl i sprawdziłem ich ofertę. Powiem wprost - przepadłem. Zamówiłem już kilka produktów i czekam na dostawę.

marcelakon

Wysłany: 2017-04-07, 14:16   
Ja bardzo często robię zakupy przez internet. To dla mnie najwygodniejsza forma.

marta420

Wysłany: 2017-04-19, 18:49   
Jesli o mnie chodzi to co raz czesciej zdarza mi sie kupowac cos przez internet. W galeriach handlowych zazwyczaj ceny sa zbyt wysokie aby potencjalnie cos kupic .. no chyba, ze raz czy dwa w roku zdarzy mi sie zaszalec. Do zakupow online przekonala mnie przedewszystkim wygoda oraz oszczednosc. Lubie sobie co ktorys dzien wejsc, poszukac jakichs promocji i przyczaic sie na cos fajnego. Ostatnio moja znajoma polecila mi ten sklep https://www.gatta.pl/pl/odziez/bluzki/ w ktorym szczerze nie spodziewalam sie tak bogatego wyboru .. zawsze ta marka kojarzyla mi sie z rajstopami. Macie moze kolezanki jakies doswiadczenia z nim zwiazane? Pytam, poniewaz wpadla mi w oko bluzka border - przy okazji jest akurat w promocji :) Dzieki za opinie.

Crejzs

Wysłany: 2017-04-20, 10:52    Zakupy przez internet - wasze rady?
Jak kupujecie przez internet to tylko w sprawdzonych sklepach. Ogólnie warto kupować online jest taniej i zawsze można zwrócić w ciągu 14 dni.

marta420

Wysłany: 2017-04-20, 16:01   
Z tymi zwrotami trzeba uwazac, bo niektore sklepy potrafia robic problemy .. szczegolnie te mniej znane. Ja osobiscie nigdy nie mialam tego typu przygod, ale slyszalam kilka opowiesci od kolezanek.

elabarbara

Wysłany: 2017-05-15, 13:46   
Ja kupuję od jakiegoś czasu tylko online. Ostatnio na przykład okazało się, że nie mam w szafie ciuszków na lato i zamówiłam sobie w sklepie internetowym- https://estilex.pl/ odzież dobrej jakości, porządnie wykonane. W sklepie jest spory wybór różnego rodzaju wzorów i kolorów odzieży. Ja jestem zadowolona z zakupów.

espe

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-05-16, 11:50   
Dziewczyny bardzo proszę o poradę. Mianowicie chciałabym sobie zamówić torebke przez internet Zwykle kupuję stacjonarnie jednak teraz przeszłam się po sklepach w mojej miejscowości i nic dla siebie sensownego nie widziałam .Tak wiec pozostaje mi tylko kupić przez internet.
Szukam szykownej ładnej torebki, którą nalożę na komunię w rodzinie. Ale takiej która nie będzie jedynie na jeden raz ale również nałoże i wiele razy:
Upatrzyłam sobie taką czarną kopertówkę. Co o niej sądzicie?
https://sklep-torebki.pl/damskie/torebki/kopertowki/wloska-elegancka-skorzana-kopertowka-czarna-2521.html

beatit

Wysłany: 2017-05-18, 19:56    Zakupy przez internet - wasze rady?
To Tobie ma się podobać. Jak to jest to, czego szukasz - zamawiaj!

Odpowiedz do tematu