Zakupy przez internet - wasze rady?

napisał/a: evelka 2016-02-04 10:53
Warto na pewno poczytać o danym sklepie kilka opini. Choć i to czasem bywa zwodnicze. Ja osobiście wybieram sprawdzone marki dużych sieciówek. Sporo kupuje online oprócz butów.
napisał/a: madzia8588 2016-02-05 14:14
No sprawdzać na forach warto, chociaż trzeba też patrzeć przez palce na to co ludzie piszą.Ja sama dużo kupuje przez neta, ale zawsze sprawdzam najpierw na kilku forach, a w sklepie sprawdzam ile trwa zwrot pieniędzy i czy nie ma problemów ze zwrotem/ wymianą towarów.
napisał/a: Eli89 2016-02-19 08:07
No wymiana jest ważna przez różne rozmiarówki w poszczególnych shopach, z ciuchami to najważniejsze, żeby można było je wymienić. Kupowanie ciuchów w internecie jest fajne, ale też jest ryzykowne, ja ostatnio chciałam co poczytać jakieś porady na ten temat i znalazłam taki artykuł [mod:reklama usunieta] , może i wam się przyda :)
napisał/a: madzia8588 2016-03-17 09:26
Warto szukać sklepów w których rozmiarówka jest podana bardzo dokładnie, co do milimetra. :)
napisał/a: poczytna 2016-04-27 10:52
Warto korzystać z polecanych portali, na których można robić zakupy. Sklepy internetowe znanych firm też są bardzo dobrym rozwiązaniem, bo raz,że jest dużo taniej, to dwa: zawsze jest to pewne ;) Inną kwestią jest kupowanie przez internet innych rzeczy, typu jakiś sprzęt czy [mod:reklama usunieta]. Prawda jest taka, że najlepiej upewnić się czy takowa firma naprawdę istnieje, czy nie jest to przypadkiem jakaś lipa. No i ewentualnie przejrzeć jakieś fora i opinie na jej temat. Istotnym faktem jest też to, że obecnie każda renomowana marka sprzedająca swoje usługi w sieci połączona jest z kanałem mediów społecznościowych, stąd warto zajrzeć na Facebook'a ;)
napisał/a: endo2000 2016-05-06 12:02
ja się zraziłam po tym jak dziewczyna nie przysłała mi zamówionej rzeczy
napisał/a: truskawa_90 2016-07-28 19:01
Należy dobrze sprawdzić sklep, gdzie będziemy składać zamówienie ;)
napisał/a: omoe 2016-08-03 10:39
Ja często zamawiam w sieci ubrania. Polecam wybierać te większe sprawdzone sklepy .Wtedy będziesz miała pewność,że to co zamawiasz jest porządnej jakosci oraz,że nikt CIe nie oszuka. mod:reklama usunięta

Jest to jeden z większych sklepów. Sama robiłam tam zakupy już miliony razy Mają dobre ceny oraz wybór ciuszków jest spory.
napisał/a: Hemelka 2016-08-03 15:12
Ja obecnie siedzę z małym dzieckiem w domu więc, staram sie nie tracić czasu na chodzenie po sklepach i zamawiam wszystko przez internet. Parę razy sie nacięłam, że produkt był nie zgodny z opisem i jak teraz nie jestem pewna to umawiam sie, że najpierw obejrzę produkt i jak będzie ok to zapłacę przy odbiorze. Najmniej to zadowoleni sa kurierzy bo czekają, bo otwieram paczkę oglądam i jak jest ok to płace :)
napisał/a: monika-nowak 2016-08-06 20:38
Często kupuję ubrania przez internet. Staram się wszystko kupować z rabatami
napisał/a: Maritaj1 2016-08-10 09:17
Również lubię rabaty a przez internet kupuję bardzo często wcześniej porównując cenę w różnych sklepach.
napisał/a: monika-nowak 2016-08-14 18:05
Maritaj napisal(a):Również lubię rabaty

Ostatnio znalazłam fajną stronkę z kodami rabatowymi mod:reklama usunięta. Już kupiłam w sklepie mod:reklama usunięta sukienkę i torebkę z rabatem 70%. Jestem bardzo zadowolona z zakupów :)