Zakupy przez internet - wasze rady?

napisał/a: szakalala 2015-11-23 14:03
Ja również zawsze zanim coś kupię, to czytam opinie o tym sklepie na forach i stronach z opiniami. Czasem również dzwonię na infolinię, żeby sprawdzić jakcy luzdzie pracują i czy potrafią rozwiać moje ewentualne wątpliwości. Zdecydowanie jednym ze sklepów który wypada najlepiej w tych rankingach jest Rabarbar, czesto kupuję tam. Nie mam na przykład zaufania do allegro, jakoś nie wiem czmu. Nigdy się nic nie stało, ale jakoś nic większego niż do 100 zł raczej nie kupuję...
napisał/a: szakalala 2015-12-30 18:22
Ja bym radziła brać poprawkę na kolory, bo wiadomo, że światło w studio nie jest takie samo jak światło dizenne. Dlatego może czasem byc róznica
napisał/a: Otylkia 2016-01-03 23:29
Zawsze sprawdzam dokładnie podane wymiary jak kupuję jakieś rzeczy do ubrania i jeszcze chyba nie zdarzyło mi się żebym musiała coś zwracać.
napisał/a: kenia 2016-01-04 08:39
Robiłam ostatnio na święta zakupy w sklepie kaja-sport i wszystko jest OK , wystarczy znać się na rozmiarach często też podają centymetrówkę :) .
napisał/a: sanna1 2016-01-07 11:03
Ja na święta zamawiałam torby z nadrukiem logo dla naszego działu. Nie powiem, szukałam skrupulatnie, porównywałam i wybór padł na znanego producenta toreb materiałowych Allbag z tej witryny http://www.eko-ue.pl/pl/163-torby-materialowe Najważniejsze to trafić w uczicwego sprzedawce.
napisał/a: Monia9595 2016-01-10 16:20
Mi się zdarzało zwracać, więc często korzystam ze sklepów na których nie płaci się za zwrot (za przesyłkę)/.
napisał/a: JuliaPod 2016-01-18 18:43
Polecam najpierw przeczytać czy są jakieś opinie na stronie czasami jest opcja komentarze. Można zawsze zadzwonić i porozmawiać przed zakupem z kimś ze sklepu i wybadać dany sklep. Przeczytać przed zakupem jakie opcje wysyłki i płatności i czy produkt jest dostępny od ręki.
napisał/a: sylwia122 2016-01-20 11:21
Sprawdzaj zawsze w danych czy sklep nie mieści się gdzieś w chinach itp! Czy podane są pełne dane właściciela i jest czas wysyłki. Warto też zobaczyć czy ma opinie jakieś na opineo albo na facebooku i czy oraz ilu ma fanów.
napisał/a: tosia8898 2016-01-21 13:55
ja osobiscie nigdy nie mialam klopotow z kupowaniem przez Internet i robilam zakupy juz w wielu sklepach internetowych. Niemniej jednak zawsze warto sprawdzic opinie o danym sklepie. Wiesz, jesli cos bedzie nie tak, to na pewno ktos o tym juz napisal na jakims forum :)
napisał/a: mozajka 2016-02-02 19:49
Ja staram się kupować w znanych sklepach, jeśli nie wygląda dobrze nie ryzykuję...




___________________
odzież damska
napisał/a: Salwiusz 2016-02-03 09:34
Kupuję dość często przez internet a szczególnie na aukcjach i na szczęście nie zdarzyło mi się jeszcze żadne nieprzyjemne sytuacje.
napisał/a: dobraciocia 2016-02-03 09:59
najlepiej kupować z jakimolwiek zabezpieczeniem np na allegro ;)