Wysoka cena idzie w parze z jakością?

napisał/a: kuku1 2016-09-16 10:11
Niestety nie zawsze, ale jeśli chodzi o markę to raczej ciuchy markowe są dużo lepsze.
napisał/a: basia_12345 2016-09-27 08:36
Niekoniecznie się zgodzę, że dobra jakość idzie z w parze z wysoką ceną. Ja uwielbiam wypróbowywać nowości. Szukam atrakcyjnych ofert firm, które nie są jeszcze znane.
Ostatnio udało mi się znaleźć świetną firmę oferującą torby bawełniane- Allbag. Bo w końcu bycie eko jest w modzie:) Bawełna, jak i nadruk mi się podobają. Jeśli chcecie zobaczyć to podsyłam link: https://www.eko-ue.pl/pl/176-z-nadrukiem
napisał/a: jagowita 2016-09-28 16:38
Niestety, nie zawsze tak jest...
napisał/a: klaudi445 2016-10-04 16:03
Ja tam uważam, że tak. Chociaż są też sklepy, gdzie można dostać tanie ubrania a są naprawdę dobrej jakości. Ja tak zamawiałem koszulki ze sklepu https://ideashirt.pl/ i nie powiem, żeby jakieś drogie były, a noszą się świetnie.
napisał/a: Zazdrosnica 2016-10-13 07:31
Niestety czasami właśnie wysoka cena w żaden sposób nie idzie w parze z jakością . Przekonałem się o tym na własnej skórze już kilka razy . Ostatnio kupiłam sobie naprawdę bardzo fajną sukienkę . Chciałam zmienić coś w swojej szafie i wydałam na to dość dużo pieniędzy , ale efekt końcowy nie zrobił na mnie zbyt pozytywnego wrażenia a sukienka szybko zaczynała tracić na swojej pierwotnej jakości . Nie spodziewałam się tego i myślałam że za taką cenę to kupuje sobie naprawdę bardzo dobry materiał i nie będę miała tak szybko z nim takich wielkich kłopotów. Czasami jednak dzieje się tak że rzeczy nie toczą się po naszej myśli w aspekcie zakupów
napisał/a: sylwuchafl 2016-11-09 07:59
Nie idzie. Ja się nie raz o tym przekonałam... kupuje teraz tylko w sprawdzonych sklepach, nie koniecznie mega drogie rzeczy! Ostatnio szukałam kurtki na zimę i to co jest w sieciówkach za taką cenę to nie warto... znalazłam super kurtkę w internetowym sklepie goodlookin, sporo tańszą a okazało sie że jakościową świetną i bardzo ciepłą.
napisał/a: kornorab 2016-11-10 11:07
To zależy, ale przeważnie tak. Ja korzystam z porad stylistki http://www.styledoctor.pl/ i - wbrew pozorom - wcale nie jest to spory wydatek, a za to mam porządne ubrania, z których mogę stworzyć wiele stylizacji na długi czas
napisał/a: kasiao_89 2016-11-10 13:33
Też myslę, ze nie ma reguły, ale jednak są większe szanse ze rzeczy z górnej pólki będą lepszej jakości. Choc zdarzają się wyjątki - zalezy jak trafisz
napisał/a: januszka210 2016-11-12 15:22
W większości przypadków faktycznie płaci się za daną markę i świadomość, że produkt jest wyprodukowany w mniejszej ilości, więc z pewnością prawie nikt nie ubierze się tak samo. Jednak nad ich jakością bym polemizowała.
napisał/a: werdina 2016-11-25 09:21
SylwerKita napisal(a):Nie idzie. Ja się nie raz o tym przekonałam... kupuje teraz tylko w sprawdzonych sklepach, nie koniecznie mega drogie rzeczy! Ostatnio szukałam kurtki na zimę i to co jest w sieciówkach za taką cenę to nie warto... znalazłam super kurtkę w internetowym sklepie goodlookin, sporo tańszą a okazało sie że jakościową świetną i bardzo ciepłą.


No właśnie ten akurat sklep mnie bardzo zaskoczył, bo po raz pierwszy kupowałam kurtke na zimę przez neta ale z rozmiarem trafiłam od razu, przesyłka szybka, a kurtka świetna jakościowo a przede wszystkim INNA, oryginalna.
napisał/a: Gwiazdka.p 2016-12-07 09:58
Uważam, że przeważnie idzie. Nigdy nie można powiedzieć "zawsze", ale zaufane marki w 99% nie robią bubli, bo stawką jest ich renoma.
napisał/a: coffe 2016-12-10 00:16
według mnie cena powinna być zoptymalizowana, niestety tanie rzeczy świadczą o tym że surowce nie są za dobre ponieważ jak jest coś taniego to ile musi wynosić wyprodukowanie? Przykład puder mineralny z annabelle kupuję za ok 35 zł, według mnie to cena akurat nie za duża nie za mała. Jakoś jest bardzo dobra, skład to tylko minerały. Warto też spojrzeć na produkty czy są one na dużą skalę czy na mniejszą.