Wysoka cena idzie w parze z jakością?

napisał/a: inkaj 2016-04-15 13:54
w przypadku butek owszem, ale nie wszystkich kurtek. zimowe kurtki, sportowe ok, ale reszta niekoniecznie
napisał/a: heya 2016-06-03 15:16
Niestety nie zawsze wysoka cena idzie w parze z jakością często okazuje się, że tańsze rzeczy są o wiele lepiej wykonane niż te kilka razy droższe
napisał/a: Anuka 2016-06-08 11:47
Moim zdaniem są marki, które są synonimem jakości i w ich wypadku jakość idzie w parze z ceną. Ale ja i tak zanim coś kupię, to sprawdzam jak jest zrobione. Oczywiście, że nie wszystko mogę sprawdzić, ale jakość szwów w ubraniu sprawdzić mogę. Długa gwarancja też może być wskaźnikiem jakości.
napisał/a: za_mała 2016-06-08 12:05
Parę drogich rzeczy już mnie w życiu zawiodło. Myślę, że niektóre są takie drogie, żeby wyrobić w tobie przekonanie: "skoro taka cena, to musi iść za tym jakość".
napisał/a: luxLife 2016-07-28 14:13
Zasadniczo tak jest. Wiem, że wiele marek w branży odzieżowej albo elektronicznej są strasznie przeceniane ale i tak by mieć coś wysokiej jakości trzeba za to zapłacić trochę więcej niż za produkt przeciętniej jakości. Zresztą jak producent tworzy coś wysokiej jakości raczej logiczne, że będzie żądał większej zapłaty.
Pozdrawiam
napisał/a: truskawa_90 2016-07-28 18:55
Zazwyczaj tak właśnie jest, że cena idzie w parze z jakością ale niestety nie zawsze ;)
napisał/a: monika-nowak 2016-08-06 20:43
Uważam, że nie warto kupować drogie rzeczy, lepiej poczekać na wyprzedaże.
napisał/a: Maritaj1 2016-08-10 09:15
Wyprzedaże tak ale nie raz jak mam upatrzone coś droższego co mi się podoba to po prostu muszę kupić a w większości przypadków jednak markowe rzeczy są lepszej jakości.
napisał/a: limme 2016-08-18 15:08
Ja wol sobie kupic coś rzadziej raz na jakiś czas ale z to porzadnego, Jestem zdania,że tak, Wysoka cena nie zawsze ale bardzo często idzie w parze z jakością. Warto jest inwestować w droższe torebki czy buty. Kupić sobie porządny zegarek.

mod: reklama usunięta

W sieci kupicie prawie o polowę taniej niz normalnie:
mod: reklama usunięta
napisał/a: Monika436 2016-09-04 19:28
Ja już tyle razy zawiodłam się na drogich rzeczach, że aż wstyd. Muszę też powiedzieć, że jakość nie zawsze idzie w parze z wysoką ceną - choć powinna :(
napisał/a: basia_12345 2016-09-07 08:20
Mi udało sie znaleźć sklep internetowy, gdzie w dobrej cenie (20-25 zł) można kupić bardzo fajne i jakościowo dobre koszulki z nadrukiem. Allprints w ofercie ma bardzo dużo wzorów na różne okazję. Kupiłam tam koszulkę na dzień mamy ( https://allprints.pl/pl/t-shirt/20-t-shirt.html?pattern=2136#/rozmiar-s/kolor-biały/rozmiar_nadruku-30x40cm_do_50&search_query=mama&results=31 ) oraz na urodziny mojego brata:) Jak do tej pory się nie zawiodłam :)
napisał/a: alex.f 2016-09-15 14:42
Osobiście uważam, że to zależy. Nie masz pewności, czy drogie buty wytrzymają dłużej niż tanie