Ubrania "z metką"

napisał/a: marekK 2012-10-31 14:27
ważne jeszcze by metka była oryginalna, teraz nawet już trudno odróżnić falsyfikat dopiero w użytkowaniu wychodzi.
napisał/a: Literatka 2014-07-05 09:20
Z metką oznacza sklepy sieciowe typu H&M czy Reserved czy takie, których cena przekracza np. 200 zł za sztuką? W sumie nigdy nie robię podziału na sklepy z metką i nie metką, ale na takie, na które mnie stać i mnie nie stać. Buszuję też po promocjach. Teraz np. w sieciówkach można kupić mnóstwo topów za 10-20 zł z przewagą tych po 15 zł i obkupuję się na cały najbliższy rok jak nie 2 lub 3 lata.
A lumpeksy uwielbiam. Ostatnio mam farta i wynajduję świetne, idealnie pasujące na mnie ciuszki w stanie idealnym za mniej niż 7 zł/szt.
napisał/a: errr 2014-07-05 14:44
Itzal napisal(a):lisbeth25 napisał/a:
Co do jakości... Mam wrażenie że cokolwiek kupie, to pralka mojej mamy to rozciąga


Cytat:
To chyba mamy podobną pralkę bo u mnie po kilku praniach też większość bluzek jest do chodzenia po domu.


nie sądzę, zeby to była wina pralki- to raczej woda, im twardsza, tym bardziej niszczy ciuchy
no i ciuchy z marek należących do LPP to w większości szmaty wyglądające dobrze do kilku prań, jak się człowiek uprze to do kilkunastu. Koszulki z reserved drą się od wiszenia na wieszakach w sklepie - widziałam.
napisał/a: KarolciaK 2014-07-05 17:55
errr napisal(a): Koszulki z reserved drą się od wiszenia na wieszakach w sklepie - widziałam.

mysle, ze to zalezy od materialu, ja dostalam na swieta 3 bluzki z reserved, prane byly juz wiele razy, a nic im nie dolega
napisał/a: Literatka 2014-07-05 18:03
KarolciaK napisal(a):
errr napisal(a): Koszulki z reserved drą się od wiszenia na wieszakach w sklepie - widziałam.

mysle, ze to zalezy od materialu, ja dostalam na swieta 3 bluzki z reserved, prane byly juz wiele razy, a nic im nie dolega


Zgadzam się. Te, które kupiłam jakiś czas temu trzymają się bardzo dobrze i nic im nie dolega
napisał/a: errr 2014-07-05 19:32
to ja z reserved i house mam same parorazówki ale kupuję je świadomie bo są ładne i na promocjach kupione za max 19 zł.
Bluzkę też raz kupiłam w house po pierwszym praniu puścił szew na plecach i tak sie posuwa wgłąb koszuli, nic z tym nie idzie zrobić więc wyszła z tego jednorazówka. W reserved kupiłam w podobnej cenie ale ta na szczęście jest świetna, prana, prasowana, eksploatowana i nic się z nią nie dzieje. Mimo słabych materiałów bardzo lubie LPP za taniość:)
napisał/a: KarolciaK 2014-07-05 21:35
errr napisal(a):Bluzkę też raz kupiłam w house po pierwszym praniu puścił szew na plecach i tak sie posuwa wgłąb koszuli,

ja z house mam 2 pary jeansow kupione z 2 lata temu, czesto je nosze i na szczescie nic sie nie dzieje, jestem z nich zadowolna
errr napisal(a):Mimo słabych materiałów bardzo lubie LPP za taniość:)

tez lubie nie tylko za taniosc,ale tez za to,ze maja fajne ciuchy,ktorych nie widze w drozszych sklepach.
napisał/a: dorotka331 2014-07-07 13:33
ja czasami lubię sobie kupić droższy ciuch :D
napisał/a: kasia.i.tomek 2014-07-15 14:13
dorotka33 napisal(a):ja czasami lubię sobie kupić droższy ciuch :D
Ja mam podobnie. Zdarzyło mi się upolować coś na [mod: reklama usunięta]. Owszem, patrzyłam na cenę (chętnie kupuję na promocjach) ale dla mnie taki zakup to inwestycja. Często (oczywiście nie zawsze!) takie ubrania są lepsze gatunkowo i można je nosić przez lata. I jakoś tak... bardziej szanuję jak zdaję sobie sprawę ile za daną rzecz zapłaciłam :P
napisał/a: ulaniebrzydula 2014-07-15 14:25
kasia.i.tomek napisal(a):
dorotka33 napisal(a):ja czasami lubię sobie kupić droższy ciuch :D
Ja mam podobnie. Zdarzyło mi się upolować coś na [mod: reklama usunięta] . Owszem, patrzyłam na cenę (chętnie kupuję na promocjach) ale dla mnie taki zakup to inwestycja. Często (oczywiście nie zawsze!) takie ubrania są lepsze gatunkowo i można je nosić przez lata. I jakoś tak... bardziej szanuję jak zdaję sobie sprawę ile za daną rzecz zapłaciłam :P

Zgadzam się całkowicie!
napisał/a: PilaRs 2014-07-16 17:25
Hej, jestem nowa, więc przy okazji witam wszystkich :)

Mam sporo droższych rzeczy, ale są to z reguły buty i akcesoria. Jak dobrze połączy się to z kupowanymi na wyprzedażach prostych ciuchach zawsze wychodzi super zestaw. Droższe akcesoria nadają tańszym ciuchom dodatkowego, dobrego charakteru i bardzo często zdarzało mi się, że ktoś był przekonany, że spodnie za 50 zł z wyprzedaży to drogi ciuch od projektanta. A oczywiście najważniejsze, żeby się dobrze czuć.
napisał/a: inkaj 2014-09-02 09:20
Najmodniejsze są te takie zrobione przez nas samych :)