Ubierając faceta...

napisał/a: tomato2 2014-07-23 13:58
Nie widziałam podobnego tematu, a jestem ciekawa jak to jest u Was, możemy sobie poplotkować o wyglądzie, tym razem nie naszym a facetów.
Jaki styl ubierania lubicie u mężczyn a jakiego nie znosicie?
Wiem, że są faceci, którzy ubiorą wszystko co kupi im żona lub córka, ale są też tacy, którzy nigdy niczego nie potrzebują i będą chodzić w jednej koszuli póki się nie rozleci lub jakimś magicznym sposobem się nie zniszczy albo inna kategoria, mocno ugruntowany styl powoduje, że namówienie delikwenta na ubranie czegoś w innym stylu graniczy z cudem albo jest w ogóle niemożliwe...
Temat nie tylko dla kobiet. Chłopaki, jak to jest z Wami? jakie znaczenie ma dla Was wygląd? Lubicie jak Was czasem ubieramy czy nie?
napisał/a: dr preszer 2014-07-23 15:16
Dla mnie wygląd ma drugorzędne znaczenie. Najchętniej ubierałbym się w t shirt z trupią czachą i spodnie bojówki :). Ubiera mnie moja dziewczyna więc z moich chęci nici bo muszę chodzić w garniturach i strojach oficjalnych :(. Poza tym moja praca wymaga takiego stroju. Co do chodzenia w jednej koszuli to rozumiem tych panów doskonale. Po co zmieniać coś co jest dobre, chyba, że się pobrudzi, wtedy można ubrać 2 koszulę i chodzić kolejny tydzień :D
napisał/a: tomato2 2014-07-24 08:23
dr preszer, rozumiem pracę i jej wymogi ale nie mów mi, że na codzień też chodzisz w gajerach, tzn jak wychodzicie np do kina. No chyba, że zawsze byłeś typem eleganta, to rozumiem
napisał/a: errr 2014-07-24 11:10
strasznie nie lubię jak facet ma na sobie parę numerów za duży garnitur a pewnie co drugi taki ma
napisał/a: tomato2 2014-07-28 12:24
ja akurat na garniturach sie nie znam i uznaję je tylko od święta
napisał/a: komera 2014-07-28 13:03
Facet i za duży garnitur? Prędzej za mały!
napisał/a: basiakraw 2014-07-28 16:32
Nie lubię jak facet nosi spodnie z krokiem na wysokości kolan. Albo opuszczone spodnie tak, że widać bielizną (w większości przypadków to ładnie nie wygląda, choć są wyjątki ). Koszula i jakieś fajne spodnie, niekoniecznie jeansy, adidaski jakieś fajne - tak lubię. A w lecie koniecznie krótkie spodenki! Ale bez przesady, nie jakieś szorty. Tylko takie, żeby było widać owłosione, umięsnione łydki
napisał/a: tomato2 2014-07-29 08:53
komera, może być za duży garnitur, ostatnio było o tym głośno:
napisał/a: errr 2014-07-29 09:51
no i jak on wygląda?
jakby stał w worku
napisał/a: tomato2 2014-07-29 10:01
errr, zgadzam się, on wcale nie wygląda męsko i elegancko. A myślę, że faceci, którzy nie chodzą na codzień w garniturach mają jeden, pewnie jeszcze ze studniówki albo póżniej ze ślubu.
napisał/a: basiakraw 2014-07-29 10:49
Imo w barach jest dobry, nie widzę tego, żeby był za duży.
napisał/a: errr 2014-07-29 11:03
mam nadzieję, że tylko sie tak przekomarzasz...

[ Dodano: 2014-07-29, 11:06 ]
http://www.szarmant.pl/smokingi-garnitury-i-zlota-pilka
tu jest dobrze opisane jaki powinien byc garnitur