Ubierając faceta...

napisał/a: agnieszkaaga87 2015-04-27 13:06
tomato napisal(a):komera, może być za duży garnitur, ostatnio było o tym głośno:



Rozbawiło mnie to zdjęcie! Mimo, że zdjęcie jest stare, do tej pory, nawet w telewizji można napotkać tak ubranych mężczyzn.
napisał/a: nusiak1 2015-07-01 16:25
oleksia napisal(a):Nie znoszę facetów w obcisłych rurkach ;)

a ja takich właśnie uwielbiam
napisał/a: roszka 2015-10-27 15:43
Może się skurczyło trochę Panu lisowi :)
napisał/a: jagodka881 2015-11-09 18:41
ja u facetów nie znoszę:

1. białych skarpetek przy garniturze (tak są tacy co się tak ubierają)
2. za duzych koszul i za długich krawatów
3. brudnych butów
4. jaskrawych kolorów spodni, albo wyraźnych np krwisty czerwony, no nie pasuje mi taki kolor do feceta :D
napisał/a: Waleriana1 2015-11-11 10:41
mój mąż na tzw. fazy - raz nosi do upadłego jedną rzecz a później jak go trafi stwierdza, że musi koniecznie zmienić zawartość szafy. Te zakupy są dla mnie koszmarem - bo nic mu się nie podoba albo to co mus ię podoba kosztuje tyle co połowa wypłaty. Ale zawsze jakoś dajemy radę trzeba tylko to porządnie przegadać
napisał/a: muslina 2015-11-18 19:46
Ja mam koleżankę z pracy, której facet nie umie się totalnie sam ubrać mimo 35 lat :D i ona mu przygotowuje takie zestawy na wieszakach, które spodnie do jakiej koszuli i jakich butów, bo inaczej potrafi ubrać adidasy do garniaka, a pod nim jakiś T-shirt w paski i ciapki to jest dopiero skrajność :D
napisał/a: kenia 2016-01-04 08:44
Mój ubiera się sam :) , lubię u niego styl sportowy i robiliśmy ostatnio razem zakupy przez internet w sklepie internetowym kaja-sport , spodobały mi się również ciuchy dla kobiet jakie mają w swojej ofercie :) .
napisał/a: meskiespodnie 2016-01-25 11:40
Nic nie przebije klasycznych jeansów :)
napisał/a: madzia8588 2016-02-05 13:35
Poza chinosami mającymi odpowiedni fason http://www.benevento.pl/chinosy-slap-up/141-benevento-slap-up-premium-gold-chinos.html, nalepiej w zestawieniu ze sportową marynarką. :)
napisał/a: za_mała 2016-06-08 12:20
Faceci i styl to dwa odrębne światy. Dlatego oni wolą właśnie zawsze włożyć dżinsiaki i problem z głowy. Chociaż swoją drogą wydaje mi się, że u pań z wyczuciem stylu też ostatnio często nie jest za dobrze.
napisał/a: andrelka 2016-07-05 07:29
Możecie zastanowić się nad czymś takim: http://selino.pl/koszulki-sportowe-z-wlasnym-nadrukiem-na-zamowienie,g-7.html - na stronie jest możliwość zaprojektowania koszulki sportowej z własnym nadrukiem. Jakiś czas temu mój mąz miał urodziny i dostał ode mnie właśnie taką koszulkę ( szczerze powiedziawszy to nie przepada za dostawaniem niepraktycznych prezentów, najbardziej jest zadowolony właśnie z prezentów tego typu....).

Swoją drogą to co sądzicie o koszulach z krótkim rękawem? Można nosić czy jednak obciach?
napisał/a: Promoexpress 2016-08-01 10:33
Wiadomo, że facet powinien się sam ubierać, no chyba, że naprawdę nie ma stylu i wyczucia smaku :)