Kobiety i ich magiczne torebki :D

napisał/a: kobietka Swiss 2007-02-20 15:40
Widome to nie od dzis ze torebka to nieodlaczna czesc kobiety...
Tam gdzie my tam i nasze torebki...
Nosimy w nich przerozne rzeczy...
Ciekawa jestem jakie skarby nosicie w swoich torebeczkach???
(oczywiscie nie namawiam do wklejania zdjec ale jesli ktos bedzie chcial sie pochalic swoim torebkowym dobytkiem to smialo...)
A wiec zaczynamy...

Tak wygladam moja torebka i to co w niej nosze....
napisał/a: samsam 2007-02-20 15:46
Ja uwielbiam duże torebki, torby, w których zmieszczę wszystkie swoje skarby. Niestety takie torby nie leżą w guście mojego mężusia i zawsze się mnie czepia .
W torebce oczywiście zawsze jest bałagan. Najgorzej jest w chwili, gdy dzwoni telefon komórkowy. Zawsze nie mogę go odnaleźć
A co ja tam noszę??? Wszystko i nic.
Oczywiście portfel, kosmetyczkę, kalendarz-organizer, parasol, telefon i mnóstwo różnych niepotrzebnych rzeczy, karteluszek itp.
A potem jest ciężka, jakbym nosiła w niej ziemniaki
napisał/a: kobietka Swiss 2007-02-20 15:51
sylwia, faceci nigdy nie beda wiedzieli jak wiele znaczy dla kobiety jej wlasna torebka bo ich nie nosza..czasem nawet nie zauwazaja ze wlasnie ta torebka moze nam dodac uroku nie wazne czy jest w niej balagan czy tez nie...
choc nie powiem moj facet tez ma taka swoja "torebke" w ktorej codziennie panuje nielad a nie narzekam ze mi sie jego ta niby torebka nie podoba :D
napisał/a: kawaii2 2007-02-20 16:47
Ja tez uwielbiam duze torby, bo nie cierpie, kiedy mi cos wystaje z mniejszej i nie moge zapakować wszystkiego, co jest potrzebne kazdego dnia. A czasem potrzebuje dużo :P i to tez nie wyglada zawsze ladnie.. ale przynajmniej mam satysfakcje, że niczego mi nie brakuje. Oprocz takich rzeczy jak wymienilyscie, ja obowiazkowo nosze jeszcze dlugopis albo pioro, olowek i husteczki higieniczne. Czaem to rzeczywiście wór ziemniaków...
napisał/a: samsam 2007-02-20 16:50
kawaii2 napisal(a):dlugopis albo pioro, olowek i husteczki higieniczne.

O tak, w mojej torbie to też się znajdzie.
napisał/a: ~gość 2007-02-20 21:54
oj tak nieodłączna część garderoby-mój mąż też nie potrafi tego zrozumieć!ale dobrze że my kobiety tak obrze się rozumiemy-mam jeszcze w torebce perfum i błyszczyk
napisał/a: iza19821 2007-02-21 07:23
u mnie w torebce zawsze musi byc:

Dokumenty
Telefon
Portfel
chusteczki
dlugopis
perfum
gumy
szminka

to chyba wszystko
napisał/a: Patka2 2007-02-21 08:15
u mnie jest przeważnie :
portfel
telefon
dokumenty
szczotka
chusteczki
perfum
szminka
tusz
lusterko
jakies rachunki
notatki ze szkoły
długopisy, a raczej piórnik
kodeks pracy
gumy do zucia
krem Nivea
kalendarz Cosmo
tabletki, obowiązkowo !!!!!!!!
napisał/a: nika81 2007-02-21 11:10
Ide po swoją i już notuje
Znalazłam:
portfel
lusterko
dokumenty
oysterke z mapa (to taki jakby bilet miesięczny, choc nie do końca)
notatnik z adresami
kalendarz Cosmo
etui na okulary
dużo długopisów
krem nivea
pędzel do pudru
kolejne lusterko
4 szminki i 3 błyszczyki (nawet nie wiedziałam, że tyle mam)
a no jeszcze telefon nosze i chusteczki
napisał/a: Belay 2007-02-21 12:35
U mnie stan torebki to się zmienia każdego dnia. Czasem noszę w niej nieprawdopodobne rzeczy, a Mąż podobnie jak u Sylwii zawsze się czepia. Problemy mam głównie ze znalezieniem komórki, gdy dzwoni, choć teraz ma już stałe miejsce w torebce
[list:6eed0bad76]
[*:6eed0bad76]portfel
[*:6eed0bad76]telefon komórkowy
[*:6eed0bad76]kalendarz - organizer
[*:6eed0bad76]kilka długopisów
[*:6eed0bad76]ibuprom
[*:6eed0bad76]kilka opakowań chusteczek higienicznych
[*:6eed0bad76]pilnik do paznokci
[*:6eed0bad76]tampony
[*:6eed0bad76]krem do rąk
[*:6eed0bad76]rękawiczki
[*:6eed0bad76]legitymacja studencka
[*:6eed0bad76]3 błyszczyki (tak jak Misia, nie wiedziałam, że tyle ich tam mam)
[*:6eed0bad76]perfumy
[*:6eed0bad76]szczotka do włosów
[*:6eed0bad76]setki karteczek, paragonów
[/list:u:6eed0bad76]
napisał/a: zygzaczek1 2007-02-23 21:05
kocham torebki kocham!!! Szczególnie te, ktore maja jakąs historię. Moim najwiekszym skarbem jest torebka z lat dwudziestych, ktorą moja ciocia dostała od Żydówki wyjeżdżajacej z Polski. Niestety niewiele sie w niej zmiesci, ale i tak ja kocham

A co trzymam w torebkach?? Wszystko!!!
napisał/a: dark_salve 2007-02-24 12:04
kobietka Swiss napisal(a):faceci nigdy nie beda wiedzieli jak wiele znaczy dla kobiety jej wlasna torebka bo ich nie nosza..


Tak samo kobiety nigdy nie będą wiedziały ile znaczy nosidło wszelkiego kształtu dla dark_salve'a :P Bo ja to mam takie nosidła jak plecak, różnorakie torby przez ramię i noszę w nich wszystko:
kalendarz, dokumenty, komórki, aparat cyfrowy, baterie, napój 0,5 litra (bezalkoholowy :P ), chusteczki, gumy wszelakiej maści i zastosowania :D , długopis, mp3player, portfel (podpowiada mi Ula, kobieta zawsze wie gdzie kasa :P ), czasami w większych nosidłach mam też jakieś perfumidła, kosmetyczko podobne narzędzia, latarka się nieraz trafi, czasami jakieś pomarańcze, płyty, laptopa... i wiele przeróżnych rzeczy.

Za czasów harcerstwa to w zwykłym codziennym plecaku miałem również wszelakie plastry, bandaże, wodę utlenioną, scyzoryk, bluzę, majtki i skarpety (no wiecie, np gdy deszcz pada żeby się móc przebrać w terenie).

Wiem że zrobiłem OT'a bo tematem są KOBIETY I TE ICH TOREBKI. Ale forum jest we-dwoje więc proszę więcej nie dyskryminować mojej męskiej osobowości :P :D