Jakie buty na wiosnę?

napisał/a: anula0203 2010-05-06 08:36
ładnie to one wygladają , ale nadają sie tylko dla dziewczyn , które mają długie nogi bo zapięcie wokoło kostki skraca opytycznie nóżkę
napisał/a: Joanna_21 2010-05-06 11:55
anula0203, ja mam jedne buty podobnie zapinane i przez układ pasków wcale nie skracają nóg :)

Dziewczyny, a ja mam takie pytanie, ale nie mam zielonego pojęcia gdzie pisać
Otóż mam taki problem, że okazało się, że mam płaskostopie i prze znie bardzo cierpię na ból małych palców, taki że prawie żadnych butów nie mogę ubrać. Muszę kupić wkładki takie do butów i je nosić - zwłaszcza w pracy. Stoję 8h i nie mogą to być buty typu balerinki, tylko sportowe. Problem jest taki, że namierzyłam się setek adidasów, jedne zamowiłam na allegro, dwie kupione, bo myslałam, że dam radę i są do oddania :/ Robią jakieś teraz te adidasy, że mi w każdych jest nie wygodnie. I tak pomyślałam, czy nie kupić sobie takich normalnych trampków. Typu:

Jak myślicie do nich można nosić wkładki? Nie mam jak się aktualnie skonsultować z lekarzem, a panie u mnie w sklepach medycznych są tak miłe, że jak mam tam jechać to się 3 dni zbieram
napisał/a: anula0203 2010-05-06 12:06
bo może masz długie nóżki !:)
wiesz trampki fajne nawet bardzo , jakdo pracy , którą wykonujesz powiny być ok i wkładki też bedą pasowały , tylko nie kupuj jakiś badziewia , bo bedą Ci stopy brzydko pachnieć
napisał/a: Joanna_21 2010-05-06 13:46
anula0203, no właśnie dlatego myślę o conversach, miałam kiedyś adidasy z tej firmy i wytrzymały ładne kilka lat.
A nóg długich przy moich 158cm nie mam :D Ale mają wysoki obcas te szpilki i prócz tych poziomych zapięć w kostce, to one całe są jakby z takich pasów i na stopie idą bardziej pod ukos i pewnie stąd nie ma takiego efektu, jak jest tylko sandał i samo to na kostkę.
napisał/a: beatka950 2010-05-06 14:57
embe.87, fajne mi sie podobają
napisał/a: kamila861 2011-05-09 11:57
Balerinki na wiosnę sa idealne, jest mnóstwo różnych wzorów, kolorów i fasonów. Ale jeśli kobieta nie lubi płaskich butów to ze szpilek na pewno się ucieszy. Jedna para butów więcej sprzyda się każdej kobiecie:)
napisał/a: igmu 2011-05-09 12:40
kamila86 napisal(a):Jedna para butów więcej sprzyda się każdej kobiecie:)
i tego się trzymam na każdych zakupach ;)
napisał/a: Angie12 2011-05-09 14:06
Ja ostatnio kupiłam śliczne buciki w Ochniku [reklama usunięta] w Gorzowie. Mają duży wybór balerinek, czułenek:) do tego będąc w [reklama usunięta] widziałam wiele ciekawych ciuszków idealnych do moich nowych bucików. Teraz są w Galerii duże promocje. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszam [reklama usunięta]
napisał/a: seashelka 2015-02-22 18:43
na wiosnę to raczej kalosze, teraz mokro i chlapa nas czeka.... wpadł mi w oko taki model [mod:Reklama usunięta] :)
napisał/a: aniaipa1234 2015-02-25 10:40
Chętnie kupiłabym takie trampki. Poza tym przydałyby się klasyczne balerinki i szpileczki.
napisał/a: czuczu32 2015-02-28 21:09
dziś zakupiłam wysokie różowe adidaski:) to tak na spacery z psiakiem czy rower a teraz poluje na jakieś fajne botki albo sneakersy . Fajne w Kari znalazłam http://sklep.kari.com/sklep/pl/kari
napisał/a: mar_garetka 2015-03-03 19:51
Ja w różu to się średnio czuję:)