Jaka torebka na prezent?

napisał/a: il_principino 2013-12-16 21:54
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,

Mam następujący dylemat:
Mam dziewczynę w 3 klasie liceum i planuję kupić jej pod choinkę torebkę, taką, która nadawałaby się do noszenia do szkoły, tzn, żeby mieściła format a4 itp

Aktualnie zastanawiam się nad dwiema:
http://www.guess.eu/en/Catalog/View/women/bags/guess-luxe-leather-bags/patty-shopper-bag/HWPATTL3424

http://www.furla.com/pl/eshop/gemini-tote_727336.html

I teraz moje pytania: czy ta Furli nie wydaje się Wam odrobinę zbyt poważna jak dla 19letniej dziewczyny? dodam, ze ma nieco inne kolory niż na tym zdjęciu(brzegi czarne, a środek niebieski). Sprzedawczyni w sklepie powiedziała mi, że zbyt poważna nie jest, ale wiadomo, ze na takie opinie trzeba patrzeć trochę z przymrużeniem oka.
I drugie pytanie: obie te torebki mieszczą rozmiar a4, ale raczej w poziomie, a w pionie taki zeszyt a4 odrobinę wystaje. Czy to bardzo kłopotliwe?

Z góry dziękuję za uwagę i serdecznie pozdrawiam :)
napisał/a: MyCotton 2014-01-22 11:18
A możesz pokazać o jaki kolor dokładnie chodzi skoro ten jak piszesz- jest nieco inny? Bo jeżeli mam być szczera to mi osobiście bardzo sie podoba i jako prezent na pewno będzie trafny.
napisał/a: Rooda666 2014-02-10 17:48
Renia13 napisal(a):Myślę że twojej córce
zwłaszcza, że autor pytał o prezent dla dziewczyny
napisał/a: monian77 2014-03-24 21:27
Podłączam się do tematu :) Mój brat chcę kupić dla swojej dziewczyny taką torebkę na [mod:reklama usunięta]

Ja myślę, że to dobry pomysł, a Wy? Mój brat czeka na odpowiedź z Waszej strony ;)
napisał/a: Avesti 2014-04-17 12:55
Moim zdaniem całkiem ciekawie się prezentuje,tylko weź pod uwagę fakt,że ma jasny kolor przez co może się szybko brudzić i każda plama będzie widoczna. Na naszej stornie też spotkasz szeroki wybór galanterii i dodatków,może coś znajdziesz.
napisał/a: CosmoSPA_com_pl 2014-06-13 15:13
Obydwie ciekawe,w zależności od Twoje gustu i stylu,ale jednak chyba nr 2 będzie się lepiej prezentować i pasować do wszystkiego. Daj znać na którą się decydujesz:)
napisał/a: Miętowa26 2014-06-30 12:49
BasiaW. napisal(a):Według mnie dobrze jest w takiej sytuacji podarować kupon upominkowy do jej ulubionego sklepu - aby sama mogła sobie wybrać prezent :)


Jestem jak najbardziej tego samego zdania :) gdyż torebka która nam się podoba niekoniecznie będzie odpowiadać innej osobie :) ja osobiście mam dość specyficzny gust co do torebek także ciężko by było komuś mi taką sprezentować.
kallithea
napisał/a: kallithea 2014-08-22 20:25
tyle pieniędzy za torebkę ....
napisał/a: lindos 2014-08-22 20:34
ta druga wygląda pięknie :)
napisał/a: gabryska90 2014-09-02 20:07
Kupno torebki na prezent bez wcześniejszej konsultacji z kimś, kto wie, co danej osobie się podoba, będzie bardzo trudne. Według mnie ta jasna torebka jest ładna, ale nie wiem, czy będzie trafiona. Są różne gusta ;)
napisał/a: paula999 2014-09-04 13:36
Mi się na przykład ta jasna torebka nie podoba. Z gustami odnośnoe torebek raczej trudno trafić
napisał/a: oleksia 2015-01-12 15:09
Dokładnie, dlatego jakbym miała kupować komuś torebkę w prezencie, musiałabym na 100% znać gust takiej osoby. Jedyną osobą, której mogłabym kupić jakąś jest moja mama, bo akurat jej gust znam od podszewki ;) Ona lubi klasyczne, skórzane modele, np. takie:



Jednak wiem, że nie każdemu spodobałaby się taka.