Co sadzicie o ciuszkach np.ze skory czy lateksu??

napisał/a: mrnemo 2008-04-04 17:00
Kalia napisal(a):no wiec ja czesto nosilam skorzane ciuszki gdyz praca tego ode mnie wymagala, natomiast teraz na co dzien wole dres a jesli wychodze w miasto to oczywiscie lubie wygladac sexi ale nigdy nie wychodze w skorze bo te ubrania sa zbyt wymagajace natomiast mam takich ciuszkow troche mi zostalo i czesto je zakladam ale tylko na wyjscia w poblizu domu bo strasznnie potem od facetow nie mozna sie odpedzic i zazdrosnych min dziewczyn.
Facetow raczej nie znosze w skorze kojarza mio sie z metalowcami a takich nie lubie.

[ Dodano: 2007-08-30, 17:16 ]
a i mam kurtke skorzana czerwona i jest zupelnie normalna taka sexi obcisla i krociutka wiec mysle ze tyle wystarczy . >


A co to za praca wymagala od Ciebie noszenia skórzanej odzieży ? i co konkretnie nosilas jesli mozna spytac ?
napisał/a: kojot727 2008-07-31 08:50
Lateks jest niesamowicie erotyzujący!!! Tylko teraz na taką temperaturę,to kobieta może się w nim aż zanadto zapocić!!! Polecam na długie,chłodne,rozkoszne wieczory we dwoje!!!
napisał/a: Moniqe 2008-10-22 16:59
ostatnio kupilam kurtke skorzana jesienna
ale spodnie typu christyna aguilera to w zyciu bym nie ubrala!
napisał/a: mrnemo 2010-05-04 18:58
Kalia napisal(a):no wiec ja czesto nosilam skorzane ciuszki gdyz praca tego ode mnie wymagala, natomiast teraz na co dzien wole dres a jesli wychodze w miasto to oczywiscie lubie wygladac sexi ale nigdy nie wychodze w skorze bo te ubrania sa zbyt wymagajace natomiast mam takich ciuszkow troche mi zostalo i czesto je zakladam ale tylko na wyjscia w poblizu domu bo strasznnie potem od facetow nie mozna sie odpedzic i zazdrosnych min dziewczyn.
Facetow raczej nie znosze w skorze kojarza mio sie z metalowcami a takich nie lubie.

[ Dodano: 2007-08-30, 17:16 ]
a i mam kurtke skorzana czerwona i jest zupelnie normalna taka sexi obcisla i krociutka wiec mysle ze tyle wystarczy . >



praca wymagała ? to gdzie pracowalaś ?
napisał/a: Klaudia* 2010-06-16 10:06
Ja bardzo lubię skórzane ciuszki i mam właśnie spodnie i kilka spódniczek i kurteczek
napisał/a: ~gość 2010-08-29 19:40
Skóra- o taaak, mam parę ciuchów z niej- żakiet, legginsy, spodnie, sukienkę. Ważne, żeby nie ubrać się w skórę od stóp do głów;)
napisał/a: eMarilyn 2010-09-01 11:17
Skóra jak najbardziej mi się podoba;) Ale nie derma;) A jesli chodzi o lateks... w zyciu nie załozyłabym niczego z lateksu:)
napisał/a: Itzal 2010-09-01 16:09
Brawurka napisal(a):Ważne, żeby nie ubrać się w skórę od stóp do głów;)

aczkolwiek na motor to fajne rzecz, i przy okazji bezpieczna
napisał/a: ~gość 2010-09-01 16:41
napisal(a):Brawurka napisał/a:
Ważne, żeby nie ubrać się w skórę od stóp do głów;)

aczkolwiek na motor to fajne rzecz, i przy okazji bezpieczna


a latex jest zajebisty :D
napisał/a: belie 2010-09-01 18:10
strasznie lubię skórzane kurtki. inne rzeczy- nie bardzo. niektórym w nich pasuje, ale nie mnie. :)
kasalenna
napisał/a: kasalenna 2010-11-05 18:50
kurteczki skórzane owszem, legginsy teraz taki szał był na nie, też, owszem, ale nie mam tyle pieniędzy, żeby odpowiednie rzeczy do nich skompletować, bo niestety laski kupują, ale wyglądają śmiesznie :)
napisał/a: Nadiya1 2010-11-05 20:24
A ja mam skórzany płaszczyk, ma już kilka lat ale fajnie się prezentuje, jest do kolan :). Dałam za niego niezłą kasę kiedyś...bo 500 zł . Znaczy się mam mi go kupiła :P