Wycieczki rowerowe

napisał/a: Parcinka 2007-08-30 16:35
Każdy ma swój sposób na rekreacyjne spędzanie czasu. Jedni lubią biegać, inni spacerować, a jeszcze inni preferują jazdę na rowerze. A jak jest z Wami? Czy lubicie jeździć na rowerze??
Jak dla mnie to najprzyjemniejszy sposób spędzania czasu na świeżym powietrzu. Na rowerze jadę gdzie tylko sie da. Kiedyś byłam wielką zwolenniczką samochodu, teraz nie mogę wytrzymać w korkach, a widok zestresowanych kierowców zdecydowanie mnie zniechęca
napisał/a: Kalia 2007-08-30 16:44
o tak mysle ze to najlatwiejsza forma sportu i bardzo przyjemna do tego fajnie jest pojezdzic na rowerku w gorach lub po lesie , ja jezdze na rowerku sobie od czasu do czasu i chyba nigdy nie zrezygnuje z tej formy komunikacji
napisał/a: yecath1 2007-08-31 10:34
ja również kocham rowerek ;) razem z narzeczonym często jeździmy na wycieczki (większe,mniejsze). Rok temu w wakacje objechaliśmy całe Mazury i Warmię, ok. 100 km dziennie. Po pierwszych dwoch dniach się tyłka nie czuje ;) A po tygodniu: Mega Satysfakcja :D
napisał/a: Klusia 2007-09-02 14:29
Bardzo lubię jazdę rowerkiem, nie dość że to przyjemna forma transportu to jeszcze bardzo zdrowa, bo pozwala poćwiczyć mięśnie i ładnie się dotlenić

Najlepiej jeździ mi się po leśnych ścieżkach dla relaksu, ale jak gdzieś się spieszę to też sięgam po rower.
napisał/a: Itzal 2007-09-02 14:34
oj, uwielbiam!!! W Polsce nawet do pracy (15km, dzien w dzien) śmigałam na rowerku
Teraz wyzywam sie tylko na stacjonarnym, ale w listopadzie mam w planach zakupic sobie rowerek, bo sie przeprowadzamy,wiec zeby odwiedzic kuzynke, wole smignac rowerkiem niż metrem - taniej i zdrowiej!!!
napisał/a: modliszka24 2007-09-05 09:06
mi wystarczy kawalek laki kocyk i promyki slonca to najlepsza relaksacja dla mnie
napisał/a: Butterfly1 2007-09-06 18:34
rower- uwielbiam, szkoda ,ze tak leje bo by sobie człowiek pojeździł a tak to tylko siedzę w tym domu!
napisał/a: palika 2007-09-08 14:45
Uwielbiam jeździć na rowerze. Niestety jedyną moją wadą jest, że nie znoszę jeździć sama . Mój mąż rowera nie ma, więc i mój leży zakurzony na strychu od 4 lat . Ale chyba na wiosnę to zmienię
napisał/a: Anetka1 2007-09-09 10:06
palika, załatw siodełko i jeździj z Kaceprnikiem...choć za rok to on już na pewno sam będzie wolał jeździć.
napisał/a: noemi4 2007-09-09 23:50
Ja też uwielbiam rower, nie dość że ma zbawienny wpływ na zdrowie i sylwetkę to jeszcze jazda jest bardzo przyjemna. Często z M. gdzieś jeździmy, w tym roku byliśmy nawet 5 tygodni na Mazurach z rowerami - bomba
napisał/a: MonikaLuc 2007-09-12 19:49
uwielbiam jeździć na rowerze jak i Wy :D nie miałam go chyba ponad 10 lat. Po ślubie kupiliśmy sobie z małżem parkę - tzn takie same ale męski i damkę. Świetnie odpoczywam na wyjazdach w teren :)
napisał/a: Itzal 2007-09-12 20:28
skoczcie na stronkę, ktorej link mam w podpisie- Kuba to jest rowerzysta zapalony!!!