Odchudzanie

napisał/a: natabroz 2015-08-05 12:08
Hejka, Chcesz schudnąć ? Pomogę schudnąć zdrowo i skutecznie , więcej na priv lub natabroz@gmail.com
napisał/a: komiksa 2015-08-10 15:05
Wystarczy trochę dobrej woli i jakieś konkretne naturalne suplementy typu soki z http://www.essencecleanse.com i sprawa załatwiona.
napisał/a: lelkini 2015-08-11 17:03
Namówisz mnie na fitness i zdrową żywność?
napisał/a: wnu_tom 2015-08-25 09:29
Wystarczy więcej ruchu i regularne małe posiłki.
napisał/a: gaga15 2016-01-07 10:48
Jeżeli ktoś ma słabą determinacje to żaden trener , czy dietetyk mu niestety nie pomoże. Można np pomóc sobie zniwelować łaknienie suplementem diety [mod: reklama usunieta] . Jest on na składnikach naturalnych wiec nie masz się co martwić o żołądek.
napisał/a: celyna23 2016-03-21 20:35
Mnie do schudnięcia zmotywowała moja siostra, bo zabrała mnie na wczasy odchudzające nad morze [mod:reklama usunieta] . Wróciłam do domu tak zmotywowana , że jak na razie daje radę i utrzymuję dietę i regularnie ćwiczę. Udało mi się już chudnąć 5 kg ! Oby tak dalej :)
napisał/a: kozek 2016-03-21 22:07
Nie no, na pewno do utrzymania odpowiedniej sylwetki konieczne są ćwiczenia, nawet najbardziej restrykcyjne trzymanie się diety niewiele da, jeśli będziemy cały czas siedzieć przed komputerem czy po prostu w domu.

Poza tym ja sobie nie wyobrażam, żeby raz na jakiś czas (przynajmniej raz w tygodniu) nie wypompować się fizycznie, lubię po prostu być zmęczona. A jeśli to mi pomaga w utrzymaniu odpowiedniej sylwetki, to tym lepiej! :)

Teraz zaczynam przymierzać się do nowych ćwiczeń i waham się między zumbą a piloxingiem, bo akurat mam w mojej okolicy podobno fajne zajęcie z tego i z tego i może możecie polecić któreś z nich? Zumba popularna, fajna zabawa, ale z kolei piloxing to dla mnie coś nowego, wśród moich znajomych nie ma żadnej dziewczyny, która chodziła na takie zajęcia, więc liczę, że może któraś z Was tutaj ma doświadczenie z jednymi i drugimi zajęciami i mogłaby coś podpowiedzieć?
napisał/a: mięta 2016-03-23 14:41
piloxing? nigdy nie slyszalam... a zumbe znam, ale nie lubie. Jak ćwiczyć to z rozmachem, a zumba jest raczej dla relaksu. Ja lubie pójść na fitness na jakiś trening na brzuch, pośladki i uda czy na ćwiczenia spalające tkankę tłuszczowa- tam to sie wypocisz! :)
napisał/a: ~gość 2016-03-23 20:16
mięta napisal(a):zumba jest raczej dla relaksu.
ojjjj jak się zaangażujesz w taniec to nie nazwę relaksem nie wyrobisz mięśni ale zmęczysz się jak przy biegu/orbitreku itp
napisał/a: evelka 2016-04-09 21:48
Dobre odchudzanie to na pewno regularne ale i zmiana nawyków żywieniowych :)
napisał/a: kozek 2016-04-11 22:24
Ja też na początku nie bardzo wiedziałam co to jest piloxing, ale jednak wybrałam się na pierwsze zajęcia i nie żałuję :)

To takie połączenie boksu, pilatesu i tańca, daje naprawdę niezły wycisk, ale bardzo pozytywny :) Na zajęcia namówiła mnie Iza Kucza, instruktorka i teraz wiem, że piloxing to coś odpowiedniego dla mnie. W sam raz dla kogoś takiego jak ja, czyli szukającej czegoś nowego, ciekawszego niż aerobik, a mniej wyczerpujące niż ćwiczenia na siłowni. A przy okazji daje podobno bardzo dobre efekty odchudzające :) W ciągu godzinnej sesji można spalić nawet 900 kalorii.

Myślę, że będę kontynuowała zajęcia, póki co sprawiają mi dużo frajdy. Jakby któraś z Was miała możliwości pójść na takie zajęcia, to zachęcam, przynajmniej raz można wpaść i spróbować swoich sił :)
napisał/a: endo2000 2016-04-14 14:45
u mnie ćwiczenia zwyczajnie się nie sprawdzają, bo nie mam do nich zapału, a co za tym idzie motywacji i chęci znalezienia na nie wolnego czasu :P w grę wchodzi jedynie dieta ;)