Odchudzanie a diety

napisał/a: bercik2 2014-05-30 13:46
Witam pragnę zdrowo i rozsądnie schudnąc , choć zależy mi na czasie. Zaczełam ćwiczyć ale tez chciałabym stosować jakąś rozsądna dietę. prosze mi doradzić jaką najlepiej wybrac diete , na co zwrócic uwagę itp. już próbowałam stosowac diety ale bez rezultatu. [mod:reklama usunieta]
napisał/a: bercik2 2014-06-04 21:08
Witam ćwiczę i chciałabym dobrać sobie jakąś dietę . mam problem z zastosowaniem się do diet przy moim trybie pracy czasami jem tylko śniadanie a czasami tylko późny obiad. Czy ktoś zna jakąś mało wymagająca dietę

--------------------------------------
Najlepsza cukiernia gliwice Polecam
napisał/a: KarolciaK 2014-06-04 22:01
bercik, tematy zostaly scalone, prosze nie zakldac kolejnych takich samych tematow
napisał/a: Miętowa26 2014-06-10 16:24
Nie wiem jaki jest twój tryb pracy także ciężko coś doradzić ale niestety nie ma czegoś takiego jak mało wymagająca dieta. Jeśli chce się jeść zdrowo trzeba niestety to robić częściej 4-5 razy w ciągu dnia. Jedzenie na raty czyli tu zjem śniadanie a tam kolacje nic nie da niestety. Jeśli poważnie podchodzisz do tematu musisz sama zagospodarować sobie czas na regularne jedzenie.
napisał/a: tmlody 2014-07-23 11:19
Próbowałaś o tym porozmawiać z dobrym dietetykiem? Ja akurat mam dobrą przemianę materii więc nie potrzebuję diety, ale moim zdaniem nie ma jakiejś 1 skutecznej diety dającej oszałamiające wyniki zwłaszcza w krótkim czasie.
napisał/a: agnieszka2014.0 2014-09-19 09:27
Polecam dietę [reklama usunięta]
napisał/a: nielot82 2014-10-14 14:37
Jest taka dieta, która zawsze pomaga. Mniej Jeść :).
napisał/a: aniamikos 2014-10-17 10:25
Dokłądnie jeżli masz siedzący tryb pracy ogranicz kalorie i tyle, a efkt będą widoczne juz po 2 tygodniach.
napisał/a: moniikaa 2014-10-21 13:13
Dokładnie, wystarczy tylko ograniczyć kalorie ;)
Ja teraz jem 1300 kalorii plus pół godzinki dywanówek i mam nadzieję, że zrzucę te moje 3 kilogramy ;)
napisał/a: Kryste 2014-10-21 15:35
Jak dla mnie najlepszym sposobem jest dbanie o to, aby jeść często a mało - przykładowo 5 razy dziennie, mniejsze porcje. To przynosi dobre rezultaty. Wiadomo, jeśli się chce schudnąć, to ważne są także ćwiczenia, ale dieta to podstawa ;)
napisał/a: k-katerina 2014-10-29 14:35
Dieta to podstawa, ale nie można zapomnieć też o ćwiczeniach, które pomogą nam zachować ładną, zgrabną i jędrną sylwetkę jak już pozbędziemy się tych nadprogramowych kg :P
napisał/a: monikabercia 2014-10-29 15:04
Nie wiem czy słyszeliście, lecz ostatnio pojawiła się ciekawa propozycja odchudzania dla osób puszystych! Ja jestem puszysta i dzięki niej udało mi się schudnąć kilka kilogramów, ale przede wszystkim znacznie lepiej czuję się i mam więcej siły. Przeczytałam o takiej metodzie jak SLOW JOGGING !!! Super sprawa dla osób z nadwagą, którym ciężko jest uprawiać jakikolwiek sport. Chodzenie na siłownię, czy basen wymaga sporo wolnego czasu, a tutaj możemy poćwiczyć nawet bez wychodzenia z domu.
Na prawdę polecam. Generalnie metoda polega na bieganiu, ale bardzo małymi kroczkami i bardzo, bardzo powoli. Byłam ostatnio na biegu na 10 km w Uniejowie i widziałam nawet grupę osób puszystych z Łodzi, które przebiegły 10 km. To był dla mnie szok i niedowierzanie. Ale dzisiaj już wiem, że jest to możliwe. Rozmawiałam z tymi osobami i spróbowałam tego slow joggingu.

Więcej informacji, czyli jak ćwiczyć, gdzie itd znaleźć można na przykład na www.portalpuszystych.pl