sposób na rozstępy

napisał/a: Agama 2012-02-02 12:38
mam 20 lat 170cm wzrostu w 3klasie liceum wazylam 65kg po maturze schudłam około 13kg teraz znowu zaczynam tyc. widzę ze mam juz rozstepy biale na posladkach i udach i ze robią i sie nowe na udach to wyglada strasznie. Dbam o siebie robie pilingi smaruje sie balsamami ale widze ze nadal sie robią więc to nic nie daje.
Znacie jakis sposób na roztępy żeby były miej widoczne i żeby jakoś im zapobiegać?moze jakis domowy sposob albo cos z apteki w rozsądnej cenie ale coś naprawde skutecznego?

P.S zastanawiam sie czy moj facet to zauwaza, wstydze sie zapytac. Wasi faceci mówią czasami że je widzę ? jaki mają do tego stosunek?
napisał/a: WeselneZaplecze 2012-02-02 14:52
A jak się odżywiasz? Warto też wprowadzić w swój grafik trochę sportu np. jazda na rowerze, biegi, spacery itp.
napisał/a: marcinszczyg 2012-02-02 17:03
1. Dlaczego tyjesz tak szybko? Rozstepy sa skutkiem zbyt szybkiego tycia.
2. Zmien diete koniecznie
3. Kremy, maści, serum
4. Wiecej ruchu
napisał/a: Agama 2012-02-03 14:03
Pracuje fizycznie więc naprawde mam sporo ruchu oprócz tego w domu jakieś prace porządkowe. nie jestem leniem. Co do diety tak codziennie słodycze często chipsy i późne jedzienie ale bardzo trudno mi się tego oduczyć bo zawsze z chłopakiem tak sie na noc "obżeramy"
Maści serum np jakie?
napisał/a: WeselneZaplecze 2012-02-10 10:30
Agama napisal(a):Co do diety tak codziennie słodycze często chipsy i późne jedzienie

Jeśli dalej będziesz jadła to co teraz to nie ma mowy żebyś schudła i zmieniła swoje ciało!!!
napisał/a: Agama 2012-02-10 10:40
ale ja nie mam problemu z nadwagą. mam 170cm wzrostu i waze około 53kg poprostu ważyłam więcej i schudłam raptownie.
Jakie kremy stosować które są skuteczne?
napisał/a: WeselneZaplecze 2012-02-10 10:47
Agama napisal(a):teraz znowu zaczynam tyc.

Ale musisz wiedzieć, że na to jak wygląda Twoje ciało i skóra ma właśnie wpływ odżywianie. Warto pić dużo wody, zrezygnować z łakoci i późnego jedzenia. Dzięki ćwiczeniu Twoja skóra stanie się bardziej napięta i ładniejsza. Możesz też nawilżać ciało balsamami, ja używam takie żółtego garniera który ujędrnia skórę.
napisał/a: Agama 2012-02-10 10:56
Piję dużo wody i \używam balsamów. Latem gram w kosza i jezdze rowerem. balsam juz mi nie pomoże chcialabym jakis sprawdzony krem lub serum na rozstepy
napisał/a: cassadee 2013-01-31 21:11
kremy nie likwidują istniejących już rozstępów,lecz czasami pozwalają w zapobieganiu ich powstawania.Na rozstępy skuteczne są zabiegi wykonane w kilku seriach przez lekarza dermatologa
Zabiegi laserowego usuwania laserem erbowo - [Mod: reklama usunięta] są skuteczne bardziej niż jakikolwiek krem, to trochę inny poziom. Jeśli kosmetykami sobie nie możemy poradzić no to warto wtedy skonsultować się z lekarzem i jeśli mamy środki to skorzystać z laserowego usuwania rozstępów. Efekty będą nieporównywalnie lepsze niż od stosowania samych kosmetyków.
napisał/a: marina30 2013-03-07 14:25
spróbuj podczas brania prysznica stosować na przemian gorącą i zimną wodę. co prawda to jest na celulit zalecane, ale mi pomogło. też sauna jest dobra, bo dobrze wpływa na samą skórę.
napisał/a: bleu 2013-03-08 08:32
Ja słyszalam że pomocna jest oliwa z oliwek, ale w zapobieganiu rozstępów. Ja sama stosuję krem na białe rozstepy i widzę lekką poprawę. Mam świadomość, że nie usunę ich całkowicie, ale zależy mi na maksymalnym zwiększeniu ich widoczności. Będę działać dalej, to zobaczymy jaki efekt będzie.
napisał/a: KamiG88 2013-03-18 14:08
A ja wam powiem moje drogie koleżanki, że też próbowałam wielu sposobów żeby pozbyć się tych okropnych rozstępów... Obecnie jestem w trakcie używania [mod:reklama usunięta] , i jest to jedyny krem który na mnie działa!! efekty są więc mogę swobodnie wam polecić!! [mod:reklama usunięta]