soczewki dla początkujących

napisał/a: marmolada 2008-11-12 00:38
Dokładnie, osobiście się załatwiłam takimi soczewkami. A miało być tak pięknie, tanie, dobre. Jaaasneeee. Teraz tylko w sklepach optycznych.
napisał/a: Karola85 2008-11-12 00:42
Tak a skąd wiesz jak w zakładach optycznych są przechowywane, jak są do zakładów optycznych transportowane? Dlaczego od razu zakładasz, że tam jest wszystko super, a w sklepach internetowych nie? Poza tym istnieje na allegro coś takiego, jak wysyłka kurierem. Tanie=złe? Wiesz jaka jest rzeczywista wartość soczewek? około 10% ceny, za jaką są sprzedawane w zakładach optycznych. Wiem o tym, bo rodzice mojej koleżanki z liceum mieli salon optyczny i załatwiali mi soczewki za taką cenę. Więc to nie jest kwestia gorszej "jakości" soczewek, tylko mniejszej marży. Oczywiście mówię o sprawdzonych sprzedawcach, a nie o byle kim.
napisał/a: nushi1 2008-11-14 22:20
Ja od dłuższego czasu kupuje na Allegro i bez problemów....czesto są to soczewki ze Stanów a tam takie cuda są tanie i dlatego na Allegro jest taniej...Nawet kiedyś pokusiłam się o sprawdzenie autentyczności u znajomego optyka i okazało się, że szkła sa ok, niepodrabiane tylko były z zagranicy bo nie przeszły przez polskiego dystrybutora i nie miały naklejek...

A jeśli na Allegro kupujecie od dobrego sprzedawcy to nie ma problemu z wymianą...

Zgadzam się w 100 % z Karola85...
napisał/a: kokietka28 2008-12-03 21:17
a ja mam takie pytanie, ponieważ noszę się z zamiarem zainwestowania właśnie w soczewki... jak jest z makijażem dziewczyny? przed malowaniem oka czy po się zakłada? czy jest jakaś różnica? i w ogóle :D no wiecie - ot takie babskie problemy :P
napisał/a: Itzal 2008-12-03 21:20
Ja zakladam przed, bo zeby zalozyc, to musisz przytrzymac powieki, a to troche tak nie bardzo wymakijazowane ruszac
napisał/a: kokietka28 2008-12-03 21:35
no właśnie też mi się tak zdawało tylko kiedyś na jakimś portalu poświęconym tym cudeńkom napisali, że koniecznie po stąd to pytanie ale to pewnie jakiś facet pisał
napisał/a: Itzal 2008-12-04 08:14
kokietka28 napisal(a):koniecznie po

no ja sobie nie wyobrazam, jak mialabym bez uszkodzenia makijazu podniesc powiekę pokrytą cieniem ja zakladam przed, a potem uwazam, co czym maluję

[ Dodano: 2008-12-04, 08:15 ]
Natomiast ZAWSZE sciagam soczewki PRZED demakijazem, bo kumpela raz tak sobie makijaz zmywala, ze zmyla razem z soczewką wiec ja wolę nie probowac
napisał/a: ja29 2008-12-04 14:49
soczewki tylko zakładam przed malowaniem..nie wyobrażam sobie po... fakt że czasem oko może załzawić ale zawsze makijaż można poprawić :)
napisał/a: madziap123 2015-03-26 15:40
A które są lepsze soczewki jednodniowe czy miesięczne? bo zastanawiam się nad przejściem. No i gdzie kupujecie? Słyszałam wiele od znajomych na temat tańszych soczewek przez internet
mia_walles
napisał/a: mia_walles 2015-03-26 15:48
Z przejściem z okularów? Pierwsza dwa tygodnie u mnie były koszmarem. W pierwszym chyba z 2 h zakładałam, w drugim miałam problem z pieczeniem i uczuciem suchości. Teraz jestem bardzo zadowolona. Pierwsze kupiłam stacjonarnie kolejne przez internet bo rzeczywiście jest więcej obniżek.
napisał/a: enemka 2016-07-26 10:51
serio taki problem z zakładaniem?
napisał/a: spiegel 2016-09-08 12:36
początki są najgorsze, ale później idzie się przyzwyczaić :D