Rozdwajające się, suche włosy

napisał/a: dobra3 2015-12-31 09:59
Lepiej obciąć, jeśli nie to wybierz się na zabieg regenerujący do fryzjera
napisał/a: kawiorek88 2016-01-11 15:09
polecam olejowanie np olejkiem migdałowym, ochroni włosy :)
napisał/a: werdina 2016-02-15 09:01
Poza olejowaniem, ja używam olejku arganowego z buriti, wspomagam się tez witaminkami. Szczególnie jesienią i zimą są mi potrzebne suplementy, bo inaczej włosy wyglądają masakrycznie i paznokcie są o wiele słabsze. Teraz kończę trzecie juz opakowanie tabletek royal collagen, mają w skaldzie skrzyp polny - dobry na włosy i paznokcie, niacynę - ma zbawienne działanie na skórę:) a poza tym jeszcze wit A i C, spirulina i kolagen ze skór ryb morskich. W każdym razie mi pomagają, dobrze sie przyswajają, no i działają - aczkolwiek nie wiem czy nie jest to tez wynikiem tego, że w końcu się zaparłam i biorę systematycznie te tabletki, a poza tym zmieniłam tez dietę i staram się zdrowo odżywiać, a to pewnie tez ma wpływ na wygląd włosów
napisał/a: cicha2 2016-02-27 16:57
Zacznij je olejować :)
napisał/a: boginka78 2016-06-13 21:54
Sedzialam u fryzjera i dorwalam u niego fajna ksiazke o zdrowiu wlosow...
Moj maz ma suche, a wiec: nie myc codziennie jak da rade, a jak myc to nie szorowac, tylko delikatnie. Nie masowac glowy, bo wzbudza sie gruczoly lojowe. Szamponem dziegciowym najlepiej, bo szampony przeciw lupiezowe (niektore, nie wiem ktore moga zaszkodzic. Nie szorowac wlosow recznikiem ani nie suszyc suszarka. Nie zyc w stresie,, dobra dieta. Delikatnie rozczesywac grzebieniem zaczynajac od dolu....
hmmm... co tam jeszcze bylo napisanenie pamietam, ale ode mnie: plukanka z zaparzonego rumianku, pokrzywy i troszke cytryny, a wszystko zebrane przez siebie z laki albo lasu.... Przegotowana woda a nie kranowa czyni cuda!!! Noi oczywiscie jak z domu nie wychodzisz, to po co te pianki, zele i spreje?
napisał/a: mysia231 2016-06-24 16:36
koniecznie nawilżaj olejami! polecam z awokado
napisał/a: Malana 2016-08-02 23:41
Oleje są faktycznie dobre i się sprawdzają :) Nawet oliwka z oliwek daje radę :)
napisał/a: hanka115 2016-08-02 23:54
Olejek z awokado jest najlepszy
napisał/a: raatsy 2017-01-27 10:47
Na włosy dobry jest olej z wiesiołka, sama go biorę doustnie w formie kapsułek oeparol piękne włosy, przy tego typu rzeczach ważna jest regularność żeby był efek mi się przy okazji wzmocniły paznokcie :)