pajączki i żylaki.

napisał/a: szprycha1 2009-08-23 15:15
betinka_2 napisal(a):może u kogoś bo ja nie doznałam żadnego cudu


A na jaki cud liczysz ze znikna? nigdy! niestety te wszystkie masci moga tylko pomoc ukoic bol lub maja jakies inne dziaanie mnie jak boli i posmaruje Lotionem1000 to mi pomaga :)
napisał/a: betinka_2 2009-08-23 16:06
wiem że nie znikną ale pomarzyć można
napisał/a: szprycha1 2009-08-23 16:30
betinka_2 napisal(a):wiem że nie znikną ale pomarzyć można


No wlasnie tez tak czasem mam
napisał/a: betinka_2 2009-08-23 17:21
nie bywam na salonach a do tego jak się komuś nie podoba to niech nie patrzy na moje nogi
napisał/a: albatrosss(ona) 2009-08-23 17:28
W tamtym roku w lato pojawiły mi się pajączki . Nie wiem może to od butów na wysokim obcasie ... Smarowałam jakimś kremem z kasztana , trochę przeszło . W tym roku spokój ...
napisał/a: betinka_2 2009-08-23 18:00
albatrosss(ona) może kiedyś przy okazji odwiedzisz naczyniowca ??
napisał/a: albatrosss(ona) 2009-08-23 18:08
betinka_2, hmm.... no na razie nic takiego mi nie dolega . To tylko w tamte lato tak było , ale dodam , że brałam tabletki antykoncepcyjne , więc może to było tym spowodowane . Czasem jak trochę pochodzę to czuje jak by mi mrówki chodziły po nogach , podobno to coś z krążeniem , ale to tylko czasami , więc chyba nie będe nie potrzebne zawracała lekarzowi głowy . W mojej rodzince chyba były jakieś problemy z krążeniem ...
napisał/a: betinka_2 2009-08-26 15:41
albatrosss(ona) już raz pisałam (i zostałam wykpiona) że znajoma znajomej dostała zapalenia żył po kilku miesięcznym zażywaniu tabletek a jeśli jak sama piszesz były w rodzinie z krążeniem, to jedna kochana przejdź się do naczyniowca profilaktycznie
napisał/a: albatrosss(ona) 2009-08-27 10:25
betinka_2 napisal(a):już raz pisałam (i zostałam wykpiona) że znajoma znajomej dostała zapalenia żył po kilku miesięcznym zażywaniu tabletek a jeśli jak sama piszesz były w rodzinie z krążeniem, to jedna kochana przejdź się do naczyniowca profilaktycznie

No to trochę dziwne , że Cię tak potraktowali :( Chyba sami nie wiedzą dokladnie a piszą :P Nie raz słyszałam , że jak ktoś mam problemy z krązeniem a bieże tabletki anty to potem można dostać zapalenia żył . No chyba , że ktoś jest zdrowy to wtedy nic nie powinno się dziać .
napisał/a: betinka_2 2009-08-27 13:44
albatrosss(ona) o ile pamiętam to trzeba co kilka miesięcy poddać się badaniom a poza tym nigdy nie wiadomo jak nasz organizm zareaguje pozdrawiam albatrosik
emesz
napisał/a: emesz 2010-10-20 19:42
Są również kremy które bazują na leczniczych właściwościach pijawek. Kto ogląda czasem materiały o ludach żyjących w głuszach wie o czym mówię. Tam po prostu nie ma rozwiniętej tak wielkiej sieci lecznic. Ludzie musieli nauczyć się korzystać z leczniczych właściwości natury po to by uporać się ze stanami chorobowymi. Wiedza taka przekazywana była z pokolenia na pokolenie i stąd wiadomo o pomocy właśnie pijawek z walce z uciążliwymi żylakami.
napisał/a: Mart 2010-11-05 18:51
widziałam program o pijawkach, interesująca sprawa, W Ameryce w jakimś stanie specjalnie się je hoduje. Grunt jeśli chodzi o żylaki to profilaktyka!
Za to co do pajączków zgłupiałam totalnie, moja Mama ma ich masę, ja mimo młodego wieku również, a że praca stojąca to mam duże obawy jeśli chodzi o przyszłość. Nawet myslałm zeby udać się na wizytę do kosmetologa, może konsultacja z nim rozjaśniła moje wątpliwości. Jak zaczęłam się rozglądać i przeglądać ceny tak jak na stronie tej kliniki [Mod: reklama usunięta]
to pierwszy rzut informacji, jeszcze nie wiem co o tym mysleć..