Jak walczyć z ciągłym uczuciem głodu

napisał/a: Scorpion 2017-03-16 15:00
Świeżo wyciskany sok np. z pomarańczy, z błonnikiem (łyżeczka starczy) działa super.
napisał/a: ewka198 2017-03-16 18:38
Błonnik zapycha żołądek, ale i przy tym super działa na jelita. Polecam i ja
napisał/a: espe1 2017-03-24 08:38
Anielka321 napisal(a):Ja co rano piję wodę z błonnikiem - wsypujesz 2 łyżeczki do szklanki wody i czekasz 20 minut (w tym czasie możesz zrobić sobie na przykład śniadanie) - działa świetnie


No właśnie robię tak samo. W takiej samej formie piję Fibra Vitale ( doradziła mi moja trenerka). Chociaż nie czekam aż tak długo. Wystarczy 5 minut. Wszystko ładnie się rozpuszcza. Czasami również dodaję do owsianki ( przkeonałam się do jedzenia owsianki z rana - naprawdę sycące).
Ogólnie to jestem najbardziej zadowolona z wpływu na zaparcia. Kiedyś mnie męczyły ale od czasu od kiedy odkryłam Fibra Vitlae to wcale już się z tym nie męczę.
napisał/a: likte 2017-03-28 13:36
espe napisal(a):
Anielka321 napisal(a):Ja co rano piję wodę z błonnikiem - wsypujesz 2 łyżeczki do szklanki wody i czekasz 20 minut (w tym czasie możesz zrobić sobie na przykład śniadanie) - działa świetnie


No właśnie robię tak samo. W takiej samej formie piję Fibra Vitale ( doradziła mi moja trenerka). Chociaż nie czekam aż tak długo. Wystarczy 5 minut. Wszystko ładnie się rozpuszcza. Czasami również dodaję do owsianki ( przkeonałam się do jedzenia owsianki z rana - naprawdę sycące).
Ogólnie to jestem najbardziej zadowolona z wpływu na zaparcia. Kiedyś mnie męczyły ale od czasu od kiedy odkryłam Fibra Vitlae to wcale już się z tym nie męczę.
]

Potwierdzam. Początkowo przyznam,ze trochę nie wierzyłam w jego działanie ale postanowiłam kupić ponieawz kilka dziewcczyn z siłowni sobie polecało . No i pomyslałam sobie,ze skoro już tyle tego typu suplementów wypróbowałam to co mi szkodzi jeszcze raz kolejny spróbować. I bardzo miłe zaskoczenie ! Działa :)
napisał/a: kenia 2017-03-29 19:03
To ja mam właśnie mniejszy apetyt jak wypiję colon slim, tez w składzie to błonnik z babki jajowatej. Rozpuszczam dwie łyżeczki w szklance wody i piję przed posiłkiem.
napisał/a: AnitaCo 2017-03-31 14:37
Proponuję Ci, poczytaj o diecie objętościowej, która pomoże Ci poczuć się lepiej.
napisał/a: Astanazja 2017-04-03 19:38
Może zabrzmi to dziwnie, ale ja jestem najbardziej głodna, kiedy siedzę w domu i nie mam żadnych zajęć -coś takiego, jak "jedzenie z nudów".

Polecam te z zrobi c sobie dietę owocowo-warzywną przez kilka dni. Na początku jest bardzo męcząca i cały czas czuje się głód, ale po kilku dniach przestaje się mieć ochotę na jedzenie tego, co wcześniej.

Dobrze też jest jeść wolno, skupiać się na posiłku a nie np oglądać telewizję. I wypić szklankę wody 20 minut przed posiłkiem.
napisał/a: espe1 2017-04-10 13:00
Właśnie tak działa blonnik Fibra Vitale. Raz czy dwa razy dziennie i masz o wiele mniejsze łaknienie. Powiem Ci, że u mnie takie zajmowanie samej siebie średnio działało :)

Jak mi się chciało jeśc to mogłam robic cokolwiek a i tak myśląłam wyłącznie o jedzeniu :P
napisał/a: raatsy 2017-05-11 10:27
Błonnik rzeczywiście daje takie uczucie pełniejszego żołądka, ja też u siebie zauwazyłąm że podjadam z nudów oglądając filmy :D teraz pod ręką mam pokrojoną marchewkę a poza tym odkąd piję herbatę slim plus to też mniej chce mi się jeść, łatwiej tak trzymać dietę
napisał/a: luslawka 2017-05-16 08:52
próbowałyści kiedyś herbaty slim plus, ja ją piję teraz regularnie i widzę ze mniej chce mi się jeść, to chyba przez tą morwę bo ona hamuje apetyt, dużo łatwiej schudnąc jak się w kółko nie je ;)
napisał/a: marcelakon 2017-05-22 21:10
Ja odkąd regularnie jem posiłki, co 3-4 godziny, to nie odczuwam głodu. Mój organizm wie, że dostanie jedzenie o odpowiedniej porze.
napisał/a: shirleyka 2017-06-12 11:33
Moim sposoem jest popijanie kilka razy dziennie herbaty slim plus big-active, fajnie smakuje bo jest bardzo orzeźwiajaca, na lato jak znalazł a poza tym apetyt po niej mi się zmniejsza i nie mam potrzeby ciągłego jedzania, wcześniej na moim stanoiwsku pracy ciągle stało coś do przegryzania :/